Neočakávané zmeny v slovenskej spravodajskej televízii? Podľa nášho dobre informovaného zdroja dostal politický moderátor Peter Bielik po voľbách výpoveď z TA3.

Jeden z najznámejších politických moderátorov na Slovensku, Peter Bielik, už vraj nepracuje v spravodajskej televízii TA3. Ako sa denník Plus JEDEN DEŇ dozvedel z dobre informovaného zdroja, tesne po skončení rušného volebného obdobia s ním mala stanica rozviazať spoluprácu.

Stanovisko k téme ukončenia pracovného pomeru jedného z najostrejších moderátorov nám poskytla hovorkyňa Martina Mečiarová. Tá však na naše otázky odpovedala diplomaticky, nakoľko nereagovala priamo na otázku týkajúcu sa výpovede: „Peter Bielik si po náročnom predvolebnom a volebnom období momentálne čerpá dovolenku.“

S chúlostivou informáciou sme kontaktovali aj samotného Bielika. Keď sme ho oslovili, nechcel nič konkretizovať a radšej nás odkázal na televíziu. „V tejto veci sa obráťte na pani Mečiarovú.“ Keď sme ho oboznámili s tým, že sme TA3 už kontaktovali, odpovedal len: „Je to tak, ako povedala pani Mečiarová.“ Nepoprel však ukončenie vzájomnej spolupráce.

zdroj: pluska.sk