Vedci zistili niekoľko osobitných zhôd v usporiadaní našej Slnečnej sústavy, ktoré nemožno vedecky vysvetliť. Po analýze Slnečnej sústavy, uverili francúzski astronómovia z Národného výskumného centra v existenciu vyšších síl, oznamujú oficiálne stránky centra CNRS.

Po porovnaní našej sústavy s usporiadaním celého kozmu, prišli špecialisti k záveru, že harmónia, ktorá obklopuje Zem, vyzerá na pozadí chaotické štruktúry ostatného vesmíru ako skutočná anomália, vysvetliteľná len existenciou vyššej inteligencie a vyšších síl.

Tak by, napríklad, aj najmenšie zmena gravitačné rovnováhy medzi Zemou a Mesiacom spôsobila prudkú zmenu ročných období a sústavné výkyvy teploty vzduchu, čo by neumožnilo vznik živých organizmov a ich evolúcii.

„Žiadna z hviezd alebo planét vo vesmíre sa nemôže pochváliť takou harmonickú architektúrou. Čo to nie je dôkaz o vyšších silách, ktoré na pozadí chaosu stvorili ideálny systém? „, Poznamenávajú bádatelia.

Vedcov tiež prekvapila matematicky vyvážená presnosť hmotnosti prirodzené družice Zeme, Mesiaca, tak, aby striedanie dňa a noci na modrej planéte, aj pri najmenšej odchýlke, prebiehalo po niekoľko hodín. Presne taká hmotnosť Mesiaca a vyváženosť síl umožňuje, aby deň a noc trvali na Zemi práve 24 hodín.

zdroj: suenee.cz

Anketa: Naša Slnečná sústava

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...