Select Page

[clear]Starí Indovia nazývali frekvenciu 7.83 frekvenciou ÓM. Podľa Wikipédie Schumannova rezonancia je frekvencia, v ktorej kmitá elektromagnetické pole nad zemským povrchom pod ionosférou. Tento priestor rezonuje rovnako ako ladička a elektromagnetické vlny v ňom vyvolávajú blesky. Niekedy sa týmto frekvenciám hovorí „Tlkot srdca planéty“.

Po mnoho rokov sa táto frekvencia udržiavala na stabilnej hodnote 7.83 len s veľmi malými odchýlkami. Ale v júni 2014 nastala zmena. Ruské monitory zaznamenali prudký vzrast na 8.5Hz. Od tej doby bolo v niektorých dňoch zaznamenané dokonca zvýšenie na 16.5Hz.

Vedci sa spočiatku domnievali, že ich prístroje sú poškodené, ale po kontrole sa zistilo, že namerané dáta sú presné. Čo sa deje?

Zemská frekvencia sa jasne zrýchľuje. A pretože Schumannova frekvencia je vždy v súlade s alfa a theta frekvenciou ľudského mozgu, je to aj dôvodom, prečo sa nám často zdá, že sa čas zrýchlil, a udalosti a zmeny v našom živote sú častejšie a rýchlejšie.

Tieto nové rezonancie sú prirodzene v súlade s ľudskými mozgovými frekvenciami. To nevyhnutne znamená, že sa meníme.

7.83Hz je frekvencia alfa a theta stavu. Tento stav je stavom relaxácie, akéhosi snového stavu, stavu očakávania udalostí.

Frekvencia 8.5 – 16.5Hz znamená posun z theta stavu do oveľa kľudnejšieho stavu alfa s oveľa pozornejšími frekvenciami stavu beta. To znamená prebúdzanie kognitívnych (poznávacích) funkcií mozgu.

Pretože frekvencie ukazujú náhle zvýšenie na 12 – 16.5 Hz (biele miesta na grafoch), je to ešte oveľa zaujímavejšie.

Frekvencia 12 – 15 Hz, Sensory-Motor Rhytm Frequency (SMR) je ideálnou frekvenciou „prebudeného pokoja“. Myšlienkové procesy sú pokojnejšie a oveľa jasnejšie, sme „na vlne“ alebo v stave „ja viem“. Planéta Zem sa prebúdza a my s ňou.

Zemské magnetické pole, ktoré je schopné ovplyvňovať Schumannovu frekvenciu, posledných 2 000 rokov slabne, a najviac práve v posledných rokoch. Nikto nevie prečo.

Starý Indický mudrc raz povedal, že magnetické pole Zeme bolo kedysi nastavené cudzími bytosťami preto, aby sme zabudli zmysel života, naše duchovné dedičstvo (z iných zdrojov – je to, pravdepodobne aj dôvod, prečo sme vôbec schopní mať náboženstvo, t.j. uctievať cudziu entitu ako boha.)

Súčasné zmeny magnetického poľa tento blok rozpúšťajú a dovoľujú nám pomaly sa vynárať a uvedomovať si skutočnú vyššiu pravdu. V súvislosti s týmito zmenami je možné, že sa cítite viac unavení, vyčerpaní, zmätení a deprimovaní. Dokonca divní, alebo ako by ste sem ani nepatrili,  to všetko súvisí s prebiehajúcimi zmenami.

Niekedy to nie je ľahké, ale je to časť vášho osobného a unikátneho prebúdzania.

zdroj: trinfinity8.com