Prominentný výskumník autizmu a odporca očkovania bol minulý týždeň nájdený za okolností, ktoré mnohí označujú za podozrivé, mŕtvy, ako pláva v Severnej Karolíne po rieke.

Minulý piatok popoludní našiel istý rybár telo Dr. Jamesa Jeffrey Bradstreet v Rocky Broad River v Chimney Rock v Severnej Karolíne.

„Bradsteet mal strelné zranenia hrudníka, ktoré podľa šerifových zástupcov vyzerala ako, keby si ich spôsobil sám,“ hlásil WHNS.

V tlačovom vyhlásení Kancelárie šerifa Rutherford County je oznámenie: „Potápači zo záchranného tímu Henderson County preskúmali miesto a z rieky vyslobodili pištoľ.“

Prebieha vyšetrovanie tohto úmrtia a údajne sa tiež blíži výsledky pitvy.

Dr. Bradstreet viedol súkromnú prax v Buford v Georgii, ktorá sa zameriavala na „ošetrovanie detí s širokým spektrom autistických porúch PPD a s tým spojenými neurologickými a vývojovými poruchami.“

Medzi rôznymi liečbami sa Dr. Bradstreet vo svojom wellness centre zaoberal aj liečením „otravy ortuťou“ vo viere, že tento ťažký kov je jedným s hlavných faktorov, ktorý vedie k rozvoju autizmu.

Dr. Bradstreet vynakladal úsilie o priradenie ortuti k tomuto ochoreniu od tej doby, čo sa táto choroba vyvinula po bežnom očkovaní u jeho vlastného dieťaťa.

„Autizmus ma naučil viac o medicíne ako lekárska fakulta,“ konštatoval raz na konferencii tento doktor, ako uvádza Jake Crosby z Epoch Times.

Bradstreet okrem ošetrovania pacientov taktiež ponúkal expertné svedectvo pred federálnym súdom za stranu očkovaním poškodených rodín a bol zakladateľom a prezidentom Medzinárodného centra výskumu vývoja dieťaťa, ktoré jeden čas ako výskumného riaditeľa zamestnávalo aj značne preklínaného experta na autizmus Dr Andrew Wakefielda.

Okolnosti obklopujúce Bradstreetovu smrť robí ešte ďaleko kurióznejší fakt, že do jeho kancelárií v poslednej dobe vykonávali rôzne agentúry pod vedením Agentúry pre potraviny a lieky (FDA) razie.

„FDA bude musieť ešte odhaliť, prečo agenti prehľadávali kanceláriu tohto doktora, údajne aj bývalého pastora, ktorý budil už vyše desať rokov kontroverzie,“ hlási Gwinnett Daily Post.

Stránky sociálnych médií venujúce sa spomienkam na Bradstreet sú plné komentárov od rodín, ktoré hovoria, že tento zosnulý lekár priviedol ich životy k lepšiemu.

„Dr. Bradstreet bol po tom, čo mu diagnostikovali autizmus lekárom môjho syna. Pracoval zázračne, „uvádza jeden používateľ Facebooku. „V 16 môj syn vďaka nemu už vedie normálny život. Ďakujem mu každý deň. “

„Navždy budem Dr. Bradstreetovi vďačný a ďakovať mu za môjho syna … kvôli autizmu,“ napísala ďalšia osoba. „Liečba môjmu synovi zmenila život, takže mohol vyrásť a žiť normálnym zdravým životom. Dr. Bradstreet nám bude nesmierne chýbať! “

Členmi Bradstreetovej rodiny bola rovno založená stránka GoFundMe, aby sa usilovala o „nájdenie odpovedí na mnoho otázok ohľadom toho, čo viedlo k smrti Dr Bradstreeta, vrátane dôkladného vyšetrovania možnosti, že by išlo o nejakú špinavú hru.“

Hoci jeho rodina žiada verejnosť, aby sa zdržala špekulácií, tak mnohí rovnako dospievajú k záveru, že smrť tohto doktora bola súčasťou sprisahania.

„Sám sa strelil? Do hrudníka? To nezbaštím, „uviedol jeden človek vo vlákne komentárov naWHNS. „Bol lekár, čo mal prístup k liekom všetkého druhu. Bol to zbožný muž s prosperujúcou lekárskou praxou. Je mi ľúto, toto páchne vraždou a zametaním stôp. “

Ďalší komentátor mal ďaleko definitívnejší záver:

„On sa nezabil! Bol zavraždený za to, proti komu hovoril, za to, čo vedel a čo s tým robil. Bol to doktor s brilantnou schopnosťou súcitu a s obdivuhodnou schopnosťou liečiť. Zabili ho. Zastavili. Umlčali. Prečo by sa doktor, ktorý má prístup k liekom, a mohol by zomrieť v pokoji, strieľal do hrudníka ??? A skočil do rieky ?? JE TO JASNÁ VRAŽDA !!! “

Pohreb Dr. Bradsteeta sa stále ešte zariaďuje u pohrebnej služby Cecil M. Burton v Shelby v Georgii.

zdroj: ac24.cz