Vo všetkých krajských mestách Slovenska začali Kotlebovci so zberom podpisov pod dve petície – pod petíciu za referendum o vystúpení Slovenskej republiky z Európskej únie a pod petíciu za referendum o vystúpení Slovenskej republiky zo zločineckej organizácie NATO, uvádzajú na svojej webstránke.

Petičné hárky sme predstavili na tlačovej konferencii pred Národnou radou Slovenskej republiky v deň, keď sa Slovensko ujalo formálneho predsedníctva v Európskej únii. V rámci slovenského predsedníctva v EÚ zaplatíme za organizáciu konferencií, banketov a diskusných krúžkov pre papalášov z Bruselu viac ako 70 miliónov eur! Dúfajme, že nebudú chcieť byť zbytočne iniciatívni a nezačnú vymýšľať ďalšie nezmyselné regulácie a smernice len preto, aby ukázali, že niečo robia.

Na vyhlásenie každého referenda je potrebné vyzbierať najmenej 350 tisíc podpisov. Takéto množstvo podpisov nie je možné získať ani za týždeň, ani za mesiac. Vyhlásenie referenda a výstupové procesy trvajú tiež dosť dlho. Práve preto je nevyhnutné začať so zberom podpisov už dnes, aby sme stihli opustiť potápajúcu sa EÚ a čoraz agresívnejšie NATO skôr, než nás so sebou stiahnu do záhuby!

Vyzývame preto všetkých, ktorým nie je ľahostajný osud Slovenska – pomôžte nám so zberom podpisov! Každý z vás môže zachrániť Slovensko kúskom svojej snahy. Stačí, ak si vytlačíte petičné hárky, oslovíte s petíciou svojich známych a podpísané nám ich pošlete na adresy uvedené v hárkoch.

Stiahnuť petičný hárok na vyhlásenie referenda za vystúpenie z EÚ

Stiahnuť petičný hárok na vyhlásenie referenda za vystúpenie z organizácie NATO

zdroj: naseslovensko.net

Zaujímavý názor na vystúpenie z EÚ má aj Paul Craig Roberts, americký novinár a politológ.

Paul Craig Roberts: Odchod Británie z EÚ zabráni 3.svetovej vojne!

Dúfajme, že výsledok Brexitu bude znamenať rozpad EÚ a NATO, hovorí Paul Craig Roberts, americký novinár a politológ.

„Vystúpením Veľkej Británie z EÚ sa zabráni začiatku 3.svetovej vojny, do značnej miery iniciovanej Amerikou, ktorej cieľom je zaviesť kontrolu nad svetom,“ hovorí Roberts.

VIAC TU >>