Kto stojí za teroristickým útokom vo Francúzsku? Svetový agresor č.1 – USA, financovaný boháčmi, ktorí chcú ovládnuť našu planétu metódou vyvražďovania národov. Všetci Európski politici, ktorí tento scénar podporujú, patria do pekla!
[clear]
SPRÁVA Z TN NOVA.CZ:
Európa v šoku! Vo Francúzsku zrejme zaútočili fanatici z Islamského štátu. Spôsobili výbuch v továrni a jednému človeku zrejme odrezali hlavu.

Najmenej jedného mŕtveho a niekoľko zranených si dnes vyžiadal atentát u Grenobli na juhovýchode Francúzska, informujú francúzske médiá. V mieste explózie sa podľa agentúry Reuters našla odrezaná ľudská hlava a islamská vlajka.

Podľa informácií portálu rt.com k útoku došlo vo francúzskej továrni na priemyselné plyny Air Products v Saint-Quentin-Fallavier blízko lyonského letiska Saint Exupéryho.

Podľa denníka Le Dauphiné Libéré nebol Štát muž zamestnancom továrne a jeho hlavu, na ktorej boli arabské nápisy, údajne našli narazenú na plote továrne. Na mieste bola nájdená tiež islamská vlajka. Zranených malo byť najmenej ďalší 10 ľudí.

Polícia podľa denníka zadržala podozrivého muža okolo tridsať rokov. Má ísť o osobu známu francúzskym bezpečnostným zložkám.

Do továrne mal muž podľa portálu rt.com vojsť autom, mávať čiernou islamskou vlajkou a odpaľovať kanistre s plynom. Telo sťatého muža našli v blízkosti továrne.

zdroj: tn.nova.cz