Nemecko chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hraniciach je 40,000 vojakov a prichádzajú ďalší!

Situácia v Európe eskaluje. Vladimír Putin uviedol na adresu zástupcov EÚ a USA, že už nevie, ako má s nimi jednať a nasúvanie zbraní NATO k ruským hraniciam už sprevádzajú aj teroristické útoky vedené z Ukrajiny. Kyjev pred 14 dňami vyslal skupinu operatívcov vojenského spravodajstva Ministerstva obrany, aby na Kryme vykonali sériu sabotáží, medzi ktorými mali byť aj ciele ruskej čiernomorskej flotily v Sevastopole. Jednalo sa o pokus vyhlásenia vojny. U zadržaných diverzantov bola nájdená americká vyzbroj a výstroj, americké plastické trhaviny C4, české plastiky Semtex, americké Vizory pre nočné videnie, karabíny M4 a nemecké maskovacie uniformy, ale spolu aj s ďalšou výzbrojou ukrajinskej a ruskej proveniencie. Vladimír Putin naliehavo tlačil na západných politikov v posledných 2 týždňoch, aby si došliapli na Kyjev, aby zanechali diverzné činnosti a vrátili sa k rokovaciemu stolu. Západní politici ale Vladimirovi Putinovi nezdvíhajú telefóny a tí, ktorí sa k veci vyjadria, tak sa pretvarujú v tom zmysle, že sa nič nedeje.

Jeden zo zatknutých dôstojníkov vojenskej rozviedky ukrajinského ministerstva obrany po nevydarenom pokuse o sabotáže na Kryme.

USA uviedli v máji tohto roku do prevádzky protiraketový systém AEGIS v Poľsku a v Rumunsku, pokračuje zasúvanie zbraní do Pobaltia, nová ukrajinská vláda zložená z veľkej časti z občanov s americkými pasmi posiela diverzantov na Krym, aby vyhodili do povetria určité ciele na Kryme a tým , aby vyprovokovali Rusko ku vtrhnutiu na územie Ukrajiny. Vladimir Putin nemôže na tieto útoky nereagovať večne a neustále sa držať späť. Keď ukro-komanda upaľovali ľudí v dome odborov v Odese v roku 2014, držal sa Putin v úzadí. Rovnako tak pri ťahaní ukrajinskej armády proti civilistom ruského etnika v Donecku. Ale toto držanie sa späť nie je možné uplatňovať večne, pretože útok na Krym a na flotilu bez reakcie Kremľa by už mohol vyvolať v Rusku pochybnosti o schopnostiach Vladimira Putina obhajovať ruskú bezpečnosť.

Na hraniciach s Ukrajinou je už 40,000 ruských vojakov a ďalší pribúdajú!

Vo videu prevzatom od Alexa Jonesa z Infowars.com sú dva prejavy Vladimira Putina a obaja ukazujú, ako sa situácia vyostruje a eskaluje. Americké elity získali po páde Jaceňukovej vlády v Kyjeve riadiace procesy nad celou Ukrajinou a tieto útoky a provokácie proti Rusku prestávajú byť len ukrajinským rinčaním zbraní. Ruský prezident preto v posledných dňoch, kvôli obavám z invázie a ďalších teroristických provokácií, presunul k ukrajinským hraniciam 40,000 vojakov, protilietadlové systémy S400, viac ako 200 stíhačiek a každým dňom pribúda ďalšia technika a vojaci. Rovnako tak Ruská federácia posilňuje čiaru dotyku na Kryme s Ukrajinou, na polostrov prúdia už od minulého týždňa vojenské posily a technika. Vladimir Putin sa snaží zatlačiť na poslednú chvíľu na západných politikov a núti ich k rokovaniu, ale naráža na hluchý odpor.

Trhaviny a nálože zaistené u ukrajinských operatívcov zadržaných na Kryme.

Presun jadrových zbraní z Turecka na rumunskú základňu Deveselu, o ktorom sme informovali tu, tak dostáva úplne iný rozmer. Strely s plochou dráhou letu Tomahawk by to mali do Ruska alebo na Krym oveľa bližšie, než z Turecka. Nemecko včera oznámilo, že odporučí nemeckým domácnostiam, aby sa vybavili vodou a potravinami aspoň na 10 dní. Toto opatrenie vyvolalo v celom Nemecku doslova šok a zdesenie, pretože takéto výzvy naposledy zaznievali začiatkom 80. rokov, keď Sovietsky zväz bol na vrchole svojej jadrovej moci. Niečo sa deje a Nemecko je na nohách. Americké elity sa zrejme chystajú ešte pred voľbami prezidenta v USA rozpútať cez Kyjev konflikt s Ruskom.

Nemecko vyzve občanov, aby sa vybavili pre prípad vojny!

Politici EÚ, ktorí sú v mohutnom bezpečnostným vleku USA, nechávajú procesy Ukrajiny plne pod kontrolou amerických jastrabov a zdá sa, že ani nemajú odvahu protestovať proti politike a krokom Kyjeva. Dokonca sa zdá, že politici (minimálne tu v Nemecku) už nejaké náznaky a informácie o vojnovom konflikte majú, pretože výzva vlády k robeniu zásob je jasným signálom, že niečo sa deje a k niečomu sa schyľuje. Vláda toto maskuje príbehom o možných povodniach a prírodných katastrofách, ale táto historka nemusí byť príčinou katastrofy, ale len dôsledkom. Po zásahu jadrovou hlavicou sa pretrhne priehrada a naozaj dôjde k zaplaveniu územia. Pokiaľ dôjde k zničeniu ciest, nebude fungovať zásobovanie, je potrebné mať trvanlivé potraviny. Rovnako tak lieky.

Granáty a nášľapné míny zaistené u ukrajinských sabotérov.

Politici nikdy nerobia nič dopredu z preventívnych dôvodov, ak na to nemajú sakra dobrý dôvod. V čase, keď Nemecko čelí migračnej kríze, tak to posledné, čo by vláda Merkelovej teraz mala urobiť, tak je desiť ľudí reminiscenciou z čias Studenej vojny. Ale napriek tomu k tomu vláda Merkelovej siahla. Situácia dramaticky eskaluje a Rusko na budúcu provokáciu z Ukrajiny už zrejme zareaguje vojensky a vyslaním vojenského kontingentu na Ukrajinu. Vladimir Putin už nemá manévrovací priestor a nemôže večne ignorovať ukrajinské agresívne provokácie. Opäť je tu možné vidieť súvislosti s udalosťami v USA, s voľbami do Bieleho domu, k boju medzi Hillary Clintonovou a Donaldom Trumpom. Vojna s Ruskom by postavila oboch kandidátov pred hotovú vec, neostal by tam žiadny priestor pre diplomaciu a politiku po zvolení jedného z nich.

Video

zdroj: aeronet.cz