Kameraman, ktorý podrobne skúmal epicentrum výbuchu Dvojičiek 11.septembra 2001 v USA prichádza po rokoch s obvinením, že za útokom stála americká vláda. Prináša aj dôkazy.

Najnovšie dohady o páde Dvojičiek hovoria o tom, že vláda G. W. Busha nielen že vedela o chystanom útoku, ale ho aj sama zosnovala.

Kurtovi Sonnenfeldovi bol udelený neobmedzený prístup na mieste Svetového obchodného centra, kde kedysi stáli Dvojičky. To, čo tam videl, ho utvrdilo nielen v tom, že vláda George W. Busha vedela o útoku, ale že bola sama zapojená do teroristického sprisahania.

39-ročný Kurt v tom čase pracoval na ministerstve vnútornej bezpečnosti Spojených štátov. Jeho úlohou bolo nafilmovať každý detail, ktorý súvisel s miestom útoku. Zábery však nikdy neodovzdal, nakoľko musel utiecť do Argentíny. V roku 2002 ho totiž obvinili z vraždy jeho 36-ročnej ženy Nancy, ktorej mal doma v Colorade prevŕtať hlavu guľkou. Kurt je však presvedčený, že ozajstný dôvod, prečo ho vláda chce dolapiť je, že vie o útoku na Dvojičky príliš mnoho.

Klenba bola už dopredu vyprataná

Prvým dôkazom Kurta bola fotka priestorov klenby Svetového obchodného centra, ktorá bola údajne úplne vypratané ešte predtým, ako lietadlá narazili do Dvojičiek. Taktiež ho trápi budova, ktorá spadla len tak sama od seba. „Najpodozrivejší mi príde osud spadnutej budovy vo Svetovom obchodnom centre, ktorá padla spolu s Dvojičkami. Táto budova nebola vôbec zasiahnutá lietadlom a neutrpela ani žiadne štrukturálne poškodenia. Napriek tomu sa 47-poschodový mrakodrap ukážkovo ako z knihy zložil za 6,5 sekúnd a ostal z nej len prach.“

Tento fakt má údajne naznačovať, že medzi jednotlivými poschodiami nebol žiadny odpor. O kameramanovi Kurtovi Sonnenfeldovi informoval portál dailystar.co.uk.

Video

zdroj: pluska.sk

Video