MICHALOVCE – Starý známy podnikateľ z východného Slovenska sa opäť postarala o poriadny rozruch. Nasadol do svojho luxusného auta LaFerrari a hlava-nehlava brázdil cesty. Pri zbesilej jazde zasa raz riskoval nie len svoj život a život spolujazdca, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Podnikateľ zo Sobraniec, ktorý pochádza z Talianska, očividne vyčnieva z radu. Náš čitateľ upozornil na video, ktoré sa objavilo na internete. „Jazdenie po cestách Michaloviec 240 km/h, Talian Diego R.,“ napísal. V obrovskej rýchlosti podnikateľ so spolujazdcom doslova letí, ostatných účastníkov cestnej premávky necháva ďaleko za svojím luxusným tátošom.

Ruku na srdce, takáto jazda rozhodne nepatrí na cestu spájajúcu Michalovce so Sobrancami. Aj keď ide o štátnu cestu vedúcu až do Vyšného Nemeckého na hranicu s Ukrajinou, maximálna povolená rýchlosť je aj tam 90 km/hod. Je potrebné podotkúť, že štátna cesta prechádza obcami, kde je povolená rýchlosť 50 km/hod. Ako informovala hovorkyňa košických policajtov Jana Mésarová, polícia prípad postúpila na príslušný dopravný inšpektorát, ktorý vykonáva objasňovanie priestupku na úseku bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Vodič sa trestu zrejme nevyhne.

Video

Podnikateľ je stará známa firma. V novembri minulého roka krátko po opustení servisu nabúral v Budapešti. Pozrite si video incidentu, ktoré nasnímal vodič idúci za Diegom.

Video

zdroj: topky.sk