Benjamin Fulford, pôvodom kanadský investigatívny novinár žijúci v Japonsku o hrozbe umelo vyvolaného zemetrasenie hovorí od roku 2009 aj skôr. Fulford už pred 3 rokmi natočil interview (viď video nižšie) s bývalým japonským ministrom financií Heiz Takenaka, ktorý opisuje, že Japonsku sa vyhrážali HAARPom a zemetrasením zamiereným na ich jadrové elektrárne.

Zemetrasenie v Japonsku spôsobila cielená aktivita vojenského vysokofrekvenčného zariadenia na ovplyvňovanie ionosféry, skonštruovaného podľa plánov Nikola Teslu. Tesla už pred viac ako 100 rokmi dokázal spôsobiť napr búrku, guľové blesky atď. Plány a jeho zariadenie vtedy pochopiteľne zaistili tajné vojenské služby a z nich vzišiel okrem iného projekt HAARP.

Treba maximálne informovať o pozadí udalostí, ktoré sa inak ľudia nemajú šancu dozvedieť z bežných médií, lebo podliehajú z pochopiteľných dôvodov cenzúre.

Benjamin Fulford, pôvodom kanadský investigatívny novinár žijúci v Japonsku o hrozbe umelo vyvolaného zemetrasenia hovorí od roku 2009 aj skôr. Fulford už pred 3 rokmi nakrútil interview (viď video vyššie) s bývalým japonským ministrom financií Heiz Takenaka, ktorý opisuje, že Japonsku sa vyhrážali HAARPOM a zemetrasením zamiereným na ich jadrové elektrárne.

V tejto chvíli sa už verejne na nete (okrem oficiálnych masmédií, ktoré sú cenzurované a podobné správy si nemôžu dovoliť naplno pustiť na verejnosť, alebo sú zámerne skreslené údajnú „nevedeckosti a nepreukázateľnosti“) objavujú už prakticky preukázané podozrenie, že zemetrasenie v Japonsku spôsobila cielená aktivita vojenského vysokofrekvenčného zariadenia na ovplyvňovanie ionosféry, skonštruovaného podľa plánov Nikola Teslu. Tesla už pred viac než 100 rokmi dokázal spôsobiť napr. Búrku, guľové blesky atď. Plány jeho zariadenia vtedy pochopiteľne zabezpečili tajné vojenské služby a z nich vzišiel okrem iného Projekt HAARP.

Teraz po viac ako 100 rokoch od Teslových experimentov fakticky vie „tajné“ vojenské zariadenia typu HAARP (nie náhodou sa HAARP nachádza v polárnej oblasti, viď film o Teslovi a jeho experimentoch) ovládať nielen počasie, ionosféru a magnetosféru Zeme, spôsobiť tornáda, zemetrasenia, ale aj napr. cielené ovplyvňovanie mozgových vĺn a tým aj myslenie celých skupín osôb skrz torzné generátory. Napr. už v roku 1943 armáda čiastočne úspešne experimentovala s teleportáciou, viď napr. Filadelfský experiment.

Vysokofrekvenčný generátor HAARP, ktorý vie do ionosféry vyslať až 3,6 miliardy W bol 3 týždne vypnutý a bol spustený krátko pred zemetrasením v Japonsku, 9.3.2011. Ľudia sú ohľadom týchto tém zvyčajne nesmierne naivní, možno aj vďaka tomu, že podobné informácie nikdy neboli a nebudú – z princípu cenzúry a utajenia – prezentované v masmédiách.

Ostatne, na to, že zemetrasenie možno umelo vyvolať ak tejto technológii sa postupne dostávajú aj iné štáty, ako tie Spojené, na to nás upozornil William Cohen. Tento minister obrany USA, na konferencii o terorizme v roku 1997 predniesol: „Others are engaging even in an Eco- type of terrorism whereby they can alter the climate, set off Earthquakes, volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves.“ (Citácie z webu ministerstva obrany.) Následne sa odvolal, že toto si nemyslí on, ale píše o tom spisovateľ Alwin Toffler. Ale keď Vám to povie minister obrany nejozbrojenejšej krajiny na planéte na konferencii o terorizme, predsa len to znie trochu dosť inak ako z knižky slávneho futurológa.

Nie som radiofyzik, ale myslím si o tom svoje. Napríklad to, že zahriať mikrovlnami vodu v podzemí nemusí byť zase taký problém. Keď mi mikrovlnka v kuchyni prepečie zemiaky, iste vie prepiecť aj to, z čoho zemiak vyrástol. Poslať jedno zemetrasenie naviac do seizmicky aktívnej oblasti v seizmicky aktívnom období, by nemusel byť taký problém. Nikto následne nemá šancu prísť na nejaké stopy po vplyvu zvonku. A viete, že v roku 2008 udrelo zemetrasenie Číňanom v Sečchuanu pre zmenu 50 km od ich továrne na jadrové zbrane? A tak by sa dalo pokračovať …
[clear]
[post_list posts_per_page=“2″ columns_num=“2″ post_ids=“332,726″ thumbnail_align=“left_float“ thumbnail_width=“120″ thumbnail_height=“60″ datas_to_show=“title, preview, read_more“ excerpt_length=“100″ link_type=“link“ paging_animation=“cards“ /]
[clear]