Šachová geopolitická hra, ktorá sa rozvíja medzi západnými oligarchami a ich divadelnými vládami ukázala minulý týždeň veľké pohyby na šachovnici, a to predovšetkým na poličkách Ukrajiny, Stredného Východu a Britského Kráľovstva. Všetky tieto akcie nechali zatiaľ ruského prezidenta Vladimíra Putina v extremnej defenzíve.

Hra, ktorá sa rozvíja na Ukrajine, a v ktorej sú s totálnou istotou zapojené jednotky žoldnierov a agentov, ktorí pracujú pre Rockefellerovcov a kriminálny syndikát Federálnych Rezerv, je teraz úplne jasne viditeľným zámerom prerušiť dodávky ruského plynu do Európy. Na prvom mieste nová divadelná vláda FEDu na Ukrajine odmietla platiť za plyn, a potom, akonáhle sa prerušili dodávky plynu do Európy bol plynovod vyhodený do povetria.

Toto bola odpoveď FEDu za akciu Gazpromu, ktorá mala zmeniť 90% platieb exportu ruského plynu do Európy do eur, rubľa ale aj iných mien, ktoré nie sú v súčasnosti vytvárané tlačiarňami Federálnej rezervy. A nebolo to len toto. Podľa francúzskej rozviedky bolo dodané divadelnej vláde v Kyjeve nejaké množstvo nukleárnych zbraní s tým, aby ich použila ako vyhrážku, ak sa Rusko rozhodne zakročiť vojensky proti nim. To v podstate znamená, že rodiny Federálnych Rezerv zadržiavajú ako rukojemníkov nemecký plyn a platby v ruských devíz skrz vyhrážanie násilnými akciami.

Je skoro isté, že práve z tohto dôvodu boli minulý týždeň v celom Nemecku obrovské demonštrácie a nepokoje proti FEDu. Tiež presne toto bolo príčinou požiadavke ekonomického poradcu Vladimíra Putina, ktorý verejne požiadal o založenie anti-dolárovej aliancie.

Taktiež nám to dáva pravdepodobný motív pre vraždu Richarda Rockefellera v piatok 13. júna.

Rothschildovci potom na vlastnú päsť podnikli ďalšiu akciu proti ďalšiemu ropovodu, ktorý exportuje plyn cez Sýriu a Irak. Súkromná žoldácka armáda ISIS (ISIL), ktorá je riadená jedným saudským princom a používa zbrane dodávanej z USA má skutočne v súčasnosti kapacity na prerušenie dodávok ruského plynu, ktoré idú práve cez územie, ktoré kontroluje. A teraz je výsledkom celej tejto akcie to, že Nathaniel Rothschild začal exportovať ropu z územia nového národa Kurdistanu, na severnej hranici územia ISIS (ISIL) cez územie Izraela.

Takže Putin sa teraz potáca medzi „dvojitým zdvihákom“ od tandemu Rockefeller / Rothschild. Možno, že to nie je práve najvhodnejší čas, aby si Nat lietal v malých lietadlách. (pozn.prekl. :: -)))

Ďalším jasne viditeľným mohutným geopolitickým a finančným posunom v minulom týždni, bola návšteva Li Keqiang vo Veľkej Británii. Tento muž je mimo iného považovaný za čínsku „personu gratu“ č.2. Počas jeho návštevy kráľovnej Izabely, ako nám oznámili zdroje z MI5, ju Li – ktorý je s vysokou pravdepodobnosťou členom rodiny Draka – nechal prečítať ručne písaný odkaz od iného člena Dračej rodiny. Časť tohto odkazu žiada kráľovninu podporu „jednej kampane, ktorá svojím rozsahom a ambíciami pripomína svetovú vojnu, avšak s tým rozdielom, že teraz by spoločným nepriateľom boli chudoba, nevedomosť a nevzdelanosť, deštrukcie životného prostredia, a všetky ostatné veci, ktoré poškodzujú túto prekrásnu, ale krehkú planétu, ktorú všetci zdieľame. “

Li tiež hovoril veľmi láskavo na jednom spoločnom stretnutí strategických a veľmi vplyvných „think-thankových“ skupín, čo boli hlavne: Kráľovský Inštitút pre Medzinárodné Záležitosti alias Clatham Housea Inštitút Medzinárodných Strategických Štúdií. V tomto rozhovore Li prisľúbil, že Čína by imporovala 2 bilióny dolárov v rôznych produktoch ročne, a naopak by investovala 100 miliárd dolárov ročne do zahraničia v priebehu nasledujúcich piatich rokov. Taktiež sľúbil, že nová čínska vláda bude smerovať hlavne k rozvoju a podpore dvoch hlavných tém a to: ochrany životného prostredia, a rozširovanie a aplikácia nových energetických technológií. V rozhovore tiež vysvetlil isté detaily plánov, ktoré navrhujú dôstojnú a primeranú mestskú zástavbu pre 300 miliónov Číňanov v najbližších rokoch.

Ópiový barón James Sasoon, šéf Britsko-Čínskej Obchodnej Rady usporiadal slávnostný večer pre 650 osôb špeciálne pre pána Li a jeho sprievod v Múzeu Prírodnej Histórie. Hlavnou tendenciou všetkých obchodných rozhovorov bolo to, že briti ponúkali previesť technológie a obchodné „know-how“ Číne výmenou za transfery peňazí z Číny na Britské ostrovy. Podľa zdrojov z MI5, ale aj iných by výsledkom uvedených rozhovorov malo byť to, že sa libra šterlingov bude priamo obchodovať v čínskych Yuan, a že Londýn by sa stal – okrem Číny – najväčším vyhláseným obchodným finančným centrom Yuan.

Odpoveď FEDu na túto ohromujúcu finančnú a obchodnú anti-petrodolarovú transakciu bolo použitie svojej armády žoldnierskych agentov na to, aby sa znovu vyhrážali Londýnu nukleárnym teroristickým útokom.

Takže, aby sme to spočítali suma sumárum až do teraz.

Žoldácke armády Junty Federálnych Rezerv odrezali dva veľké prívodné kanály exportu ruskej energie. Jeden na Ukrajine a druhý v Iraku. To viedlo ruské vedenie k tomu, aby požiadalo medzinárodné spoločenstvo o vytvorenie silnej aliancie národov proti Junty Federálnych Rezerv. Nemci, Francúzi, Rakúšania a iní vyjadrili svoju podporu tejto myšlienke. V rovnakom čase briti urobili naozaj veľký krok vpred smerom k tomu, aby čínsky Yuan nahradil dolár Spojených Štátov, čo bola tá kľúčová záležitosť pre finančné londýnske trhy.

Takže, Akýže tu máme ďalší krok do budúcnosti?

Zatiaľ nie je ešte narysované takmer nič isté, a tak sa ponúka široký rad scenárov. Avšak jedna vec už je nad Slnko jasnejšia a to je to, že severoamerickí oligarchovia, ako je Rockefeller, ktorí riadia juntu Federálnych Rezerv, a ktorí nám dali XX. storočie plné núdze, utrpenia a vojen, zostali bez priateľov a spojencov.

Pre niektorých z vás, ktorí si ešte dodnes myslíte, že Rockefellerovci sú obrovskí starí velikáni a „dobrí ľudkovia boží“, pripomíname že podľa Wikipédie, ale aj iných zdrojov vlastnia, financujú a riadia tieto inštitúcie:

VÝBOR PRE ZAHRANIČNÉ VZŤAHY – David, Davd jr, Nelson, John D. III, Nadácia JD Rockefellera IV (Jay), Peggy Dulan, Rockefeller Brothers Fund.
Trilaterálnej KOMISIA – David, Rockefeller Brothers Fund.
SKUPINA BILDERBERG – David, John D. IV.
ÁZIJSKÁ SPOLOČNOSŤ – John D. III, John D. IV, Carlos, David.
Populačná RADA – John D. III.
RADA PRE AMERIKY – David.
SKUPINA TRIDSIATICH – Nadácia Rockefellerovci.
SVETOVÉ EKONOMICKÉ FÓRUM – David
BROOKINGSKY INSTITUT – Junior.
Petersonov INŠTITÚT (predtim Inštitút medzinárodný ekonómia) – David, Monika.
MEDZINÁRODNÁ VÝKONNÁ RADA Corp – David.
INŠTITÚT PRE pacifický VZŤAHY – Junior.
LIGA národ – Junior.
Organizácie Spojených národov (OSN) – David, Monika.
ASOCIÁCIA spojených národov – David, Monika.

Spomeňte si, že Richard Rockefeller, ktorý zomrel 13. júna, bol šéfom „Lekárov bez hraníc“, a teda tej skupiny ľudí, ktorá sa zaviazala a zároveň skompromitovala tým, že chcela vakcinovať všetky deti na svete mladšie ako 5 rokov. Keď samozrejme pochopíme enormné množstvo malthusianskej dezinformačnej propagandy, ktorú emitovali Rockefellerové think – thanky o nevyhnutnej potrebe redukcie svetovej populácie, je veľmi ťažké predstaviť si, že Richard chcel vakcinovať všetky deti na planéte preto, aby multiplikoval počet ich obyvateľov.

Rodiny Junty Federálnej Rezervy tiež predsedali nielen zavádzanie tých typov chemikálií, ktoré zabíjajú spermie v takých obyčajných domácich produktoch dennej potreby ako sú napríklad šampóny, mydlá, pasta na zuby, .. atď, ale aj chemických produktov, ktoré spôsobujú rakovinu v našich základných každodenných potravinách. Rovnako tak premenili celú zdravotnú sféru Spojených Štátov (pozn. prekl.: Ale aj celeho sveta!) Iba v obrovské množstvo zabijakov, ktorí otravujú ožarovaním a chemickými produktmi pacientov s rakovinou. Taktiež totálne zidiotizovali vzdelávací systém a prakticky skonfiškovali systém politicky.

Veľa američanov je naozaj rozhnevaných a chce revolúciu. Len minulý týždeň guvernér Louisiany povedal, že sa pomaly rodí povstanie proti Washingtonu, zatiaľ čo Republikánska strana z Južnej Dakoty požadovala odvolanie prezidenta Obamu.

Vojaci a tajné agentúry majú vo svojich rukách kompletný zoznam všetkých mien a adries rodinných príslušníkov všetkých vlastníkov Junty Federálnych Rezerv. Ak niekto z Vás, čitateľov, chce vedieť, kto sú, to jediné čo by ste mali urobiť je ísť do miestnej knižnice a hľadať v „Kto je kto“.

Toto je odkaz Davidovi Rockefellerovi:

„Jedna stará epocha skončila a začína úplne nová éra. Je čas odovzdať pochodeň so cťou a dôstojne „. Organizujme jednu obrovskú sériu osláv a uverejnenia v celom svete, aby sme oslávili prechod do epochy svetového mieru a harmónie.

zdroj: svobodnenoviny.eu