Operácia Jade Helm bola jasnou prípravou na túto situáciu. Bude sa opakovať Waco masaker?

Nový rok nezačal v USA veselo. V Oregone vypuklo ozbrojené povstanie proti federálnej vláde. Približne 150 ozbrojencov okupuje federálnu budovu vo Federal Land at National Wildlife Refuge v meste Burns v Oregone. Celá kríza vypukla kvôli súdnemu bezpráviu a dlhoročným sporom o pozemky, ktoré si federálna vláda v Oregone privlastňuje na základe pôdneho zákona na ochranu prírody aj v takých situáciách, keď nejde o ochranu prírody, ale o záujmy businessmenov a lobbistov z Washingtonu. Ozbrojené povstanie vypuklo ale z iného dôvodu. Dvaja farmári likvidovali ohňom náletové plochy z neudržiavaných federálnych pozemkov, z ktorých im na ich polia vietor zanášal burinu a bodľačie.

Farmári vykonali kontrolovaný výpal federálnych pozemkov, avšak federálna vláda ich obvinila z podpaľačstva. Miestny sudca štátu Oregon ich najprv odsúdil k niekoľkomesačnému trestu odňatia slobody. Keď si ale svoj trest odsedeli, zasiahol federálny sudca, ktorému sa trest nezdal dostatočný a vyniesol ďalší rozsudok s tým, že ďalšie trest si obaja odsedia vo federálnej väznici v Kalifornii vo väznici Terminal Island. To vyvolalo v Oregone pozdvihnutie a ozbrojené povstanie, pretože za jeden už odsedený trest nesmie byť udelený ďalší. Ide o odopretie práva na spravodlivý proces.

Lenže federálny sudca námietku zamietol, pretože obidvoch farmárov odsúdil podľa protiteroristického zákona, ktorý nemá poistku práva na spravodlivý proces, podľa neho môže byť totiž človek odsudzovaný znova a znova, stále dookola, za stále jeden a ten istý trestný čin. Rovnaký zákon funguje aj v Nórsku a podľa neho bol odsúdený Anders Breivik na 20 rokov. Potom, čo si trest odsedí, ho môže nórsky súd znovu odsúdiť, na ďalších 20 rokov. A tak stále dokola. Nie je bez zaujímavosti, že rovnako môžu predlžovať tresty a opakovať staronové rozsudky aj britské súdy, avšak iba s požehnaním kráľovnej, ale pristupuje sa k tomu len výnimočne. Takže, akáže vyspelá demokracia, keď ide len o jej „demo“ verziu, to znamená orezanú verziu demokracie. Taká tá demokracia „odtiaľ potiaľ …“

Trpezlivosť v USA so zločineckou Obamovou bábkovou vládou pretiekla a otcovia rodín vzali do ruky zbrane, vyšli v Oregone do ulíc a obsadili federálnu budovu správnej budovy federálnych pozemkov v Oregone. Vyzývajú všetkých patriotov z Ameriky, aby si priviezli zbrane, muníciu a pripojili sa k nim k ozbrojenému odporu. Chcú oslobodiť územia a pozemky, ktoré teraz vlastní v Oregone federálna vláda, vláda vyslala do Oregonu FBI, jej zástupcovia majú s milíciami teraz vyjednávať.

Situácia môže skončiť aj ozbrojeným útokom armády proti milícii a môže dôjsť k masakru podobne ako vo Waco v Texase v roku 1993. Nedávne celoštátne cvičenie Jade Helm v USA bolo práve prípravou ozbrojených síl USA na vypuknutie revolúcie a občianskej vojny v USA. Odpor voči federálnej vláde by sa vo všetkých 50 štátoch USA dal doslova krájať. Z USA za posledný rok emigrovalo do Ruskej federácie už 2,419 Američanov, väčšina z nich sú obchodníci a podnikatelia, ktorí už mali vybudované kontakty v Rusku, vrátane obchodných vzťahov. To je však nič v porovnaní so 72,000 Američanov, ktorí požiadali o trvalý pobyt v EÚ len za rok 2015. Ide o lekárov, právnikov, učiteľov, inžinierov. Najviac Američanov emigruje do Francúzska a Nemecka.

Niet divu, v USA je už 106 miliónov Američanov na potravinových dávkach, ale nie v stave nezamestnaných. To je tragédia. Znamená to, že Američania, aj keď pracujú, nestačí im zárobok na to, aby dosiahli na nevyhnutné minimum, a preto žiadajú navyše o welfare dávky. Samozrejme, že potravinová pomoc sa netýka len dospelých, ale aj detí. Každopádne, Obamova vláda celkom logicky usiluje v USA o obmedzení držby zbraní, pretože tento prípad z Oregonu jasne ukazuje, že keď tyranie v podobe zvlčelej federálnej súdnej moci začne odopierať občanom právo na spravodlivý proces, je zbraň v rukách muža (a pokojne aj ženy) jedinou obranou.

zdroj: aeronet.cz