Vojenský analytik Koller: Politici a analytici pri svojom táraní v ČT aj inde vôbec nepochopili, že v Paríži neprebehol štandardný teroristický útok.

A máme tu ďalší, nie posledný, teroristický útok islamistov v Európe. Podľa redaktora ČT Borka si na to musíme zvyknúť. Zaujímalo by ma, prečo by sme si mali zvykať na islamistický terorizmus, ale aj islamskú ideológiu ako niečo európskeho? Zvykli si oni na našu? Politici, redaktori aj analytici unisono kvákajú o strašnej tragédii obrovského rozsahu, vyjadrujú sústrasť, posielajú kondolencie a zapaľujú sviečky. Možno sa zase stretnú, pochytajú za ruky a budú pochodovať kdesi po prázdnej ulici. Potom si zájdu na kebab a budú zase klamať voličom, umlčovať vlasteneckú opozíciu, organizovať ohlupovanie v médiách a liezť do zadku USA, Turecku a Saudskej Arábii.

Blbosť, neschopnosť, zbabelosť a skorumpovanosť v priamom prenose. Je tu len otázka, v akom poradí sa uvedené vlastnosti vyskytujú u každého konkrétneho europolitika. Platí to koniec koncov aj pre časť „českej“ politickej reprezentácie, ktorá však reprezentuje americké záujmy.

Prezident USA by sa mal namiesto tárania o tragédii obetiam predovšetkým ospravedlniť za americkú podporu islamistickým teroristom počnúc vojnou v Afganistane a na Balkáne, vrátane Isil cestou Turecka a Saudskej Arábie. To isté by mali urobiť mnohí reprezentanti EÚ a sypať si popol na hlavu za zatváranie očí pred realitou, násilný multikulturalizmus, politickú korektnosť v médiách a prenasledovanie vlastencov v službách amerických záujmov.

Akáže obrovská a strašná tragédia? Vo vojne môže za podstatne kratší čas ako v Paríži padnúť sto vojakov pri nálete a bombardovaní, raketometnom prepade alebo priamom strete dvoch plukov. A my sme vo vojne vyvolanej islamistami a ich sponzorov z osi zla, ktorú tvorí Washington, Brusel, Ankara (Turecko), Rijád (Saudská Arábia), Teherán (Irán) a Karáčí (Pakistan) a ich predĺžená ruka a základňa tvorená islamskými vládami v Kosove a Bosne.

Mimochodom, na francúzskych diaľniciach sa za rok zabije ďaleko viac ľudí, než pri včerajšom teroristickom útoku. Ešte viac ich zomrie na následky požívania drog, ktoré plynú prúdom z islamských krajín cez Balkán a južnú Európu, predovšetkým islamistické Kosovo.

A v rámci vojny, ktorú chce os zla rozpútať proti Rusku, by boli straty obyvateľov Európy v porovnaní s nejakým teroristickým útokom nemerateľné. Zvlášť pri použití jadrových zbraní. Spomeňte si na to, až budete prihlúplo mávať americkým dragúnom, ktorí sa namiesto boja proti najväčšiemu ohrozeniu Európy po skončení druhej svetovej vojny, budú prechádzať ako politická agitka po našej republike. Nič sa nedeje samo o sebe a všetko je potrebné vidieť v súvislostiach.

Strašný útok alebo ľahký testík?

Z hľadiska veľkosti strát teda útok vôbec nebol strašný. Experti sa čudujú, prečo teroristi nevydali žiadne vyhlásenie. Prečo by to robili? Pôvodca je jasný. Prakticky všetky väčšie teroristické útoky v Európe za posledných niekoľko desiatok rokov spáchali prisťahovaní moslimovia, alebo ich deti. Cieľom ich teroristických útokov nie je rozvrátenie európskej spoločnosti. To robia s ďaleko vyššou efektivitou európski politici s využitím zvrhlej ideológie multikulturalizmu a politickej korektnosti a s pomocou väčšiny médií.

Cieľom je zastrašenie Európanov, aby boli povoľnejší k islamistickým požiadavkám, predovšetkým prijímanie stále väčšieho počtu moslimov, živenie miliónov privandrovalých sociálnych parazitov, povolenie súbežného právneho systému šarija, ustupovanie od európskych kultúrnych tradícií, budovanie mešít, podriaďovanie európskeho školstva islamu z hľadiska multikultúrnej výučby a obliekanie a v neposlednom rade islamského paralelného stravovania a ekonomiky halal. Všeobecne povedané, zvýhodňovanie moslimov a ich ideológie v Európe oproti pôvodnému obyvateľstvu, ale za európske peniaze. Nemožno prehliadnuť zásadný fakt. Multikulturalizmus presadzovaný všetkými prostriedkami osou zla je jednostranný, skôr jednosmerný. Presadzuje záujmy a požiadavky moslimov, ale prehliada, prípadne odmieta, miestami priamo potláča práva, záujmy a požiadavky pôvodných Európanov. Tu je potrebné si položiť ďalšiu zásadnú otázku, či je vôbec možné, aby moslim bol Európan (nie o tom kecal, či klamal) z hľadiska európskej histórie, tradícií, náboženstva i kultúry.

K islamizácii Európy slúžia v každej jednotlivej krajine rôzne formy korupcie politikov a členov ich rodín, prenikaniu moslimov do politických strán, štátnej správy a rôznych organizácií, predovšetkým neziskových a neustála propaganda islamu, veľakrát čiastočne skryto vo forme multikulturalizmu, aj cestou seriálov, predovšetkým v televízii . S tým je samozrejme spojené potláčanie všetkých názorov, ktoré si dovoľujú islamizácii Európy kritizovať, alebo len požadovať pravdivé informácie bez jednostranných proislasmistických korekcií. Väčšinu špinavej práce bohužiaľ vykonávajú nie islamisti, ale prehnití Európania na základe požiadaviek a sponsoringu reprezentácie osi zla.

Všetci slávni redaktori, politici a analytici pri svojom táraní v ČT aj inde vôbec nepochopili, že v Paríži neprebehol štandardný teroristický útok. Jednalo sa iba o islamistický test schopnosti francúzskych silových zložiek zasiahnuť a zvládnuť situáciu pri teroristickom útoku rozprestretých na niekoľko miest v mestskej aglomerácii. Zároveň sa jednalo o test reakcie európskych politikov a občanov. Presne povedané, či európski politici dokážu aj v krízovej situácii presadzovať politiku islamizácie proti vôli väčšiny občanov. Preto žiadne požiadavky. Tie už dávno zadala os zla a ich slouhovia v Európe, počnúc Merkelovej ich nadšene plnia. Druhým, štandardným, cieľom bola prezentácia islamistov ako úspešných bojovníkov, zameraná na verbovanie ďalších domácich spolupracovníkov. Morálka niektorých bojovníkov Isil začína mäknúť, lebo ruské letectvo a vojaci Assadom im začínajú udeľovať výprask v Sýrii, Kurdi v Iraku a Sýrii. Európske, turecké, saudske a americké zbrane a peniaze prichádzajú navnivoč.

Aké budú reakcie v médiách?

Základ tvoria úbohé impotentné bľabotania o tragédii, sústrasti a európskych hodnotách. Napodiv tieto hodnoty vlastne nikto nedefinoval. Pripadajú mi nejasné, rovnako ako obohatenie Európy islamskými Ilegálmi, o ktorom nám kvákala nielen vzorová reprezentantka ÁNO Krnáčová, ale aj rad iných politických celebrít. Tie európske hodnoty si môže vyložiť každý po svojom, zvlášť po Osvienčime. Dnes tu máme v celej kráse naspäť fašizmus a nacizmus na Ukrajine aj v Pobaltí i s európsku podporou. Multikultúrna EÚ podporuje palestínskych islamistických teroristov a šikanuje Izrael, jediný štát, ktorý si dokázal poradiť s teroristami, a mali by sme sa od neho učiť.

Okolo útoku v Paríži sme si vypočuli množstvo „chytrostí“ z radu odborníkov, napríklad o skvelom výcviku teroristov. Vziať samopal, strčiť doň zásobník, ísť do kina, natiahnuť záver a stlačiť spúšť by sa naučila aj opica. Vzhľadom k tomu, že polovica ľudí zo sály utiekla, moc toho „skvele vycvičení“ teroristi nepredviedli. Rovnaké je to v prípade teroristov, ktorý na seba natiahnu vestu s trhavinou, dôjde na štadión a stlačí spínač vedený k rozbuške. Takže aký že zložitý výcvik? Ale môžeme čakať, že sa politici pokúsia zobrať legálne zbrane našim občanom, aby sa nemohli brániť. Potom ich sústredia v nejakom sklade, kde si ich teroristi zoberú hromadne. Zákon už sa pripravuje. Dôležitá je európska demokratická absolútna totalitná kontrola obyvateľov, ich zbraní, prejavu i myslenie. O tom sa nezdalo ani Hitlerovi a Stalinovi. A niektorí ľudia sú tak hlúpi, že odzbrojenie ešte podporujú. To, že islamisti si trhaviny dokážu vyrobiť z bežne dostupného materiálu a pôjdu do boja s nožmi, ak dospejú samopalmi (ako v Izraeli), nikoho nezaujíma.

Domáci moslimovia sa budú opäť zaklínať láskou k EÚ, Európanom a Európankám a oháňať sa Súra koránu, ktoré sú už neplatné a džihádisti ich nerešpektujú. A určite si vypočujeme plno rečí o extrémnej nebezpečnosti vlasteneckého bloku proti islamu. Jeho reprezentanti sa však do demokraticky korektných médií moc nedostanú, aby mohli lži vyvracať.

Ďalej sú tu udivené otázky odborníkov, prečo tajné služby nič nezistili včas. Do uzavretých islamistických kmeňov žijúcich ako paralelné spoločnosti vo Francúzsku, Británii, Belgicku aj inde sa takmer nedá preniknúť. Aj v prípade úspechu tajných služieb dochádza k zatajovaniu a prehliadaniu výsledkov ich práce politickým vedením v USA aj EÚ. Je predsa potrebné islamizáciu podporiť, nie zastaviť. Musíme počkať, až bude všade moslimov toľko, že ich už nezvládneme ani vojensky a budeme musieť kapitulovať pred ich politickými požiadavkami. Na to už dávno prišli v Izraeli a zberajú za to nenávisť zo strany vedenia EÚ.

Ďalej si vypočujeme, že je potrebné podporovať spojenecké Turecko, ktoré pomôže islamské ťaženie do Európy zastaviť. To je rovnaké ako platiť Hitlerovi, aby nebol nacista. Turecko a Saudská Arábia vojnu v Sýrii vyvolali a podporujú Isil. Bez nich by bolo dávno po vojne a utečenci doma. Africké štáty zase nechcú svojich „Sýrčanov“ späť, možno keď EÚ priplatia. EÚ je v pozícii hlupáka, ktorý má platiť vydieračom stále zvyšujúce požiadavky. A z akých peňazí sa to bude platiť? Dôchodcovia dostali 40 českých korún na mesiac (vzhľadom k reálnemu prepadu kúpnej ceny dôchodkov za posledných 15 rokov by to malo byť okolo 2 500 českých korún len na vyrovnanie) a nakoniec si budeme požičiavať na to, aby sme platili štátom posielajúcim k nám teroristov.

Ďalej sa bude tárať o potrebe vyzbrojovania armády a verbovania vojakov. Z hľadiska výzbroje sme dosť zaspali aj bez islamizácie a teroristov a hlavne sme si s „podporou“ konkurencie EÚ zničili značnú časť obranného priemyslu s 70 000 pracovnými miestami. Problém je v tom, že akákoľvek armáda s akoukoľvek výzbrojou je k ničomu, ak je podriadená politikom podporujúcim islamizáciu, čo je u nás väčšina. Armáda podriadená NATO je navyše iba pomocným zborom amerických záujmov. Z tohto hľadiska je potrebné varovať občanov pred spoluprácou s armádou. Mohli by sa namiesto obrany vlasti dostať do americkej vojny s Ruskom na Ukrajine alebo v Pobaltí. Naopak sa prehliada polícia, ktorá by mala primárne zabezpečovať bezpečnosť doma. A domobrana ako zmysluplná akcia vlasteneckých občanov je terčom primitívnych útokov médií.

Europolitici sa ako vždy rozhodli tárať a zasadať, zasadať a tárať. Nič iné totiž nevedia, mnohí sú nesvojvolní, a preto len tupo omieľajú, čo im nakomanduje os zla. Strach majú hlavne z toho, aby ich nahnevaní občania nevyhnali z ich korýt. Zároveň si to nechcú rozhádzať s osou zla. Preto počujeme výzvy k dôstojným reakciám na teroristov v Paríži. Zrejme je potrebné sa nechať dôstojne zastreliť, alebo podrezať. Ďalej je to o potrebe zachovania ústretovosti k ilegálom, aby sme ich nenahnevali a neurobili z nich spolupracovníkov teroristov. Akosi sa zabúda na fakt, že šírenie viery všetkými prostriedkami a džihád sú povinnosťou každého moslima. Preto je povinný pomáhať džihádistom. Oni tú zálohu spolupracovníkov v EÚ už dávno majú. Je logické, že útoky sú vedené v Paríži, kde sú celé kompletné islamské štvrte bez policajnej aj inej kontroly.

Kto podporuje islamizáciu u nás, vidíme všetci. Obzvlášť sa vyznamenal pán Schwarzenberg, ktorý sa nedávno radoval nad likvidáciou európskych národov a vzniku európskeho národa, skôr euroarabského či afrického. Rakúšan v našej krajine, rovnako ako kedysi Coudenhove Kalergi (jeden zo zakladateľov EÚ), ktorý nabádal k miešaniu Európanov s Afričanmi. Americký občan Dienstbier (ČSSD) by k nám zase chcel ťahať 30 000 moslimov ročne, presne podľa Kalergiho a Thomasa Barnetta (americký multikultúrny ideológ odporúčací masovú migráciu z Afriky do Európy). A čierny kôň ÁNO a amerických záujmov na prezidentský post Dlhý zase pozabudol, za čie peniaze študoval ako nomenklatúrny sväzák pred novembrom v zahraničí. Pre islamistov by za naše peniaze vytváral tisíce pracovných miest, ktoré nevytvoril pre svojich spoluobčanov. To by boli prezidenti.

Kto ochráni Európanov?

Šéf NATO Stoltenberg rázne odmietol možnosť použitia síl NATO pre zastavenie ilegálnej imigrácie, ktorá vytvára najhoršie ohrozenie Európy od konca druhej svetovej vojny. Spomínam si na prednovembrový politický plagát. Bolo na ňom: NATO! – NA ČO? V celej nahote sa ukazuje fakt, že americká vojenská organizácia NATO je určená iba na zničenie Ruska a na obranu Európy kašle. (rovnako ako EÚ je určená na zotročenie Európanov v prospech USA) Vojaci prezidenta Putina a prezidenta Asada bojujú a zomierajú v Sýrii za Európu a reprezentant ČSSD Hamáček podpisuje s ďalšími európskymi „štátnikmi“ pakt proti Rusku. Zrejme túži po tom, aby Európa bojovala proti dvom silným protivníkom. Zároveň nikto nebombarduje mnohokilometrové fronty kamiónov, ktoré vezú ukradnutú ropu z Iraku do Turecka, kde ju nakupujú firmy z krajín EÚ, a tým sponzorujú teroristov z Isil. Prečo sa o tomto základnom zdroji financií Isil stále mlčí a prečo nikto tak jednoduché ciele nezničí? Pýtam sa už mesiace. Evidentne sú to tí, ktorí potrebujú Isil k oslabeniu Európy a likvidáciu Sýrie ako pomerne civilizovaného a nedostatočne islamizovaného štátu a takisto spojenca Ruska, teda opäť členovia osi zla.

Je potrebné sa vrátiť k pravým hodnotám európskej civilizácie. Ja ich vidím ako históriou preverenú pozitívnymi faktormi (rodina, národ, vlasť, poriadok, spravodlivosť, úcta k práci, vedomostiam a skúsenostiam) a pravdepodobne ich tak vníma aj väčšina spoluobčanov a pôvodných Európanov. V Číne na nich postavili svoj hospodársky zázrak. Ony to sú totiž hodnoty civilizovaného ľudstva.

Ale reprezentácia v Bruseli a ich českí poskokovia, predovšetkým z politickej reprezentácie, mnohých médií a rôznych politických neziskoviek za európske hodnoty pravdepodobne považujú okrem bezbrehej korupcie, násilne vnucovaný multikulturalizmus, politickú korektnosť v médiách, amorálnosf, arogantnú sprostotu, systémovú nespravodlivosť, absenciu poriadku a povinnosti , neobmedzené práva jednotlivca na čokoľvek bez ohľadu na iných a ponížené podliezanie všetkému americkému. (teda celý Orwell 1984)

Európania sa budú musieť evidentne chrániť sami, predovšetkým sa zbaviť vo voľbách domácich islamizátorov a poskokov osi zla a zbaviť ich tak legálnej moci. Európska únia reprezentovaná Junckerom, Mogheriniovou alebo Merkelovou a spol. je vyložene nebezpečná. Je potrebné podporiť vlastenecké politické strany a hnutia, aktuálne predovšetkým Úsvit-národnej koalície, ale aj nemnoho iných a domobranu.

Čo dodať na záver?

Európa pani Merkelovej pripomína starú dievku, ktorá leží s roztiahnutými nohami smerom k Afrike a hovorí: „poslúžte si“. Obete teroristov je treba s úctou pochovať a zdôrazniť, že sa jedná o európskych mučeníkov zvrhlej ideológie multikulturalizmu a islamizácie jedného zo zakladateľov EÚ Richarda Coudenhove -Kalergiho, prípadne jeho nasledovníka amerického ideológa Thomasa Barnetta. Ideológia multikulturalizmu a politická korektnosť v médiách by mali byť vyhlásené za porušenie zákona a ako nástroj etnicko-sociálneho inžinierstva tvrdo postihované rovnako ako nacizmus a terorizmus. Nie sú vo svojej praxi ničím iným. Neustále je potrebné pripomínať, že Európania v Paríži boli povraždení moslimami, ktorých reprezentanti EÚ, sluhovia osi zla, prijali ako utečencov alebo potrebných ekonomických migrantov. (Aj keď sa určite bude hľadať alebo vyrábať aspoň jeden zabitý moslim, alebo moslimský hrdina) A nezabúdať na to pri voľbách! Nezabúdať!

zdroj: parlamentnilisty.cz