Rada takzvaných „Vítačov“ moslimských a ďalších k našej spoločnosti nepriateľských zahraničných jednotiek argumentuje proti odporu väčšiny občanov Českej republiky okrem iného tým, že verejnosť už proti ich prítomnosti protestuje, aj keď tu ešte nie sú. Ale oni už tu sú. A ako sa k nám správajú? Ako inak? Nepriateľsky!

Môj kamarát z malého stredočeského mesta pri príležitosti rodinnej oslavy včera s manželkou a dvoma deťmi navštívil Prahu a zažil niečo, čo ani v najhoršom sne nečakal. Uvádzam tu nadrobno štylisticky upravenú časť jeho listu, ktorým ešte v rozčúlení o udalosti informoval pražskú primátorku pani Krnáčovú:

„Pri prehliadke staromestského námestia sme boli obťažovaní chlapcami arabského vzhľadu, ktorí nám vnucovali prenájom vozítka Segway. Keď začali nebezpečne nabiehať na kočík môjho ročného syna, tak som sa proti tomu ohradil. Počas chvíľky ich okolo nás krúžilo aspoň desať. Padli vyhrážky typu: „Ty zasraný Čech, zabijeme ťa a tvoju rodinu namelieme do jedla!

Moja, desaťročná dcéra sa bála a rozplakala sa. Ten muž na fotografii, ktorý ma „zdraví“ zdvihnutým prstom, mi dokonca trikrát napľul do tváre. To už som sa neudržal a došlo ku strkanici. Ale to už na miesto incidentu dorazila hliadka mestskej a štátnej polície. Policajti postupovali profesionálne, ale sťažovali si na to, že nemajú potrebné právomoci a že sú tým chalanom pre smiech. Ale mali záujem tú vec riešiť. Všetci účastníci boli legitimovaní a časť incidentu je zachytená na mestských kamerách. Bohužiaľ začiatok, kedy sme boli napádaní, však zaznamenaný nie je.

Odnášame si z Prahy ťažký šrám na duši a ja malý aj na tele nehovoriac o pľuvancoch v očiach a vo vlasoch. Chlapci na mňa ešte pri odchode pokrikovali nejaké vyhrážky. Navyše, že vraj na mňa podajú trestné oznámenie, ale neviem za čo. Ja len som chránil svoju rodinu. Keď sme s policajtmi diskutovali o tom, aké to bude s Prahou ďalej, tak sme sa spoločne zhodli na tom, že už to bude len stále horšie. Viete si predstaviť, až takýchto jedincov budú niekde pohromade tisícky? Ja teda nie. A navyše ani nechcem!

zdroj: pravyprostor.cz