Známy hudobník Marián Čekovský (39) bude tretíkrát otcom. Na svet mu ho však neprivedie matka jeho dvoch dcér Ľubica (46), ale niekto úplne iný!

Na povrch vyplávala informácia, že matkou jeho tretieho potomka bude jeho spevácka kolegyňa Nataša Džunková (34). S tou sa mal Čekovský zoznámiť v priebehu hudobnej kariéry, keď v roku 2012 vystupovali spolu na letnom festivale. Zdá sa, že pracovný vzťah prerástol do mileneckého, z ktorého vzišlo dieťa. Čekovský tvoril so svojou priateľkou Ľubkou pár takmer dvadsať rokov. Napriek tomu, že si dvojica nikdy nevymenila svadobný sľub, Čeky ju všade predstavoval ako svoju manželku. Majú spolu dve dcéry Hannah (15) a Sofiu (11).

V minulosti sa hudobník prezentoval ako vzorný otec a rodinu vždy staval na prvé miesto. „Rodina je silný zdroj mojej sily a je ako poklad. Ten je na lodi a aj keď sa niekedy objavia búrky, tak by si mal každý múdry muž ten poklad chrániť,“ tvrdil vtedy hudobník.

Jeho silné presvedčenie, zdá sa, rozkývalo tornádo v podobe mladej sexi speváčky Džunkovej. Hudobníkovu loďku rozhojdala natoľko, že reči o rodinnom poklade sa zrejme skotúľali do mora a Čekovský preskočil na druhú palubu.

„Nevidela som toho muzikanta asi rok, ale jeho partnerka s dcérami tu stále bývajú,“ povedala jedna zo susediek, ktorá žije v rovnakom dome v Košiciach. Nový Čas zastihol Čekovského partnerku Ľubicu pred domom, do reči jej však veľmi nebolo. Čekovský si teda zbalil veci a zrejme si odišiel stavať nové hniezdočko lásky. „Áno, čaká dieťa, ale nechcem sa k tomu vyjadrovať, aby to neublížilo mojim starším deťom,“ priznal Novému Času Čekovský.

Spojila ich hudba

Budúca mamička Nataša Džunková nie je na Slovensku neznáma. Po svojej politickej kariére v Národnej rade zakotvila v Košiciach, kde pôsobila na magistráte ako referentka zahraničných vzťahov, no popri práci sa stále venovala aj hudbe. Zdá sa, že svoju úlohu zobrala naozaj zodpovedne a rozvíjala vzťahy nielen na zahraničnej, ale aj na domácej scéne. Keďže ako speváčka vystupovala na rôznych akciách a festivaloch, s Čekovským prichádzala často do styku. Tu ich zrejme zviedla dohromady láska k hudbe.

zdroj: cas.sk