VEĽMI DÔLEŽITÉ VIDEO S utajeným HAARP s obrovským SMEROVÝM ROZZSAHOM MEDZI Južnou Amerikou a Afrikou na nepomenovanom OSTROVE V MORI.

Rev. Michelle Hopkins si všimla na satelitných snímkach sonické anomálie, a pátranie po ich pôvode pomocou Google Earth ju priviedlo k objavu bezmenného ostrova v južnom Atlantiku, zhruba v polovici medzi Južnou Amerikou a Afrikou. Na tomto ostrove je zreteľné extrémne množstvo zostáv a zariadení TTA (Tesla Tech antény) – vysielače podľa Teslovej technológie. HAARP na Aljaške je proti tomuto ostrovu len detskou hračkou …

Ďalej Michelle zistila súvislosť medzi dvojakým zemetrasením v Atlantiku, týmto ostrovom a utajeným zariadením na dne mora, ležiacom v tej istej oblasti, ktoré prezrádzajú rovné línie tvoriace diamant, viditeľné aj na Google.

V južnej časti Tichého oceánu bol objavený malý ostrov, z ktorého vychádza silné žiarenie. Podľa niektorých názorov je na ňom zrejme ukrytá tajná základňa námorných síl USA. Na bezmennom území je tá najmodernejšia infraštruktúra, letiská, množstvo stavieb vrátane obytných domov, ropné úložisko a hlavne zariadenia, ktoré pripomínajú systém HAARP aj techniku, ktorú svojho času vyvíjal Nikola Tesla.

Nie je vylúčené, že práve aktivita týchto zariadení, konkrétne smerovanie vĺn žiarenia, bola príčinou októbrového zemetrasenia o magnitúde 7,7 stupňa v Britskej Kolumbii a júlového o magnitúde 6,0 stupňa u pacifického pobrežia Mexika. O tom, aký je skutočný účel základne na ostrove, sa vedú najrôznejšie fantastické špekulácie vrátane tých, že žiarenie by mohlo byť nasmerované až k seizmicky aktívnemu Stredoatlantskému chrbtu a spôsobiť rozsiahle škody aj v oblastiach na pobreží Atlantiku.