České odvody sa urýchli! Dzeržinského ohlasovacej zákon o trvalom pobyte bude platiť aj v ČR!

Spojené štáty začali prípravnú fázu na rozpútanie vojnového konfliktu s Ruskou federáciou. Pred dvoma dňami začali americké transportné lietadlá privážať na letisko vo Ľvove amerických výsadkárov na Ukrajinu, napriek tvrdeniu slovenských a všeobecne západných médií, že do krajiny prídu len inštruktori. Video nasnímané skrytou kamerou zachytilo deployment výsadkovej jednotky americkej armády, podľa ruskej televízie boli identifikovaní ako príslušníci 101. výsadkovej brigády americkej armády (podľa zdroja UNIAN 137. brigády). Ich úloha nie je jasná, teda okrem oficiálneho oznámenia Kyjeva, že prišli na cvičenie, však podľa ruských médií bude ich úlohou na Donbase pozemná činnosť a podobné úlohy, ktoré plnili v Iraku v bojoch o Basre, teda pozemné zameriavanie objektov pomocou laseru pre navádzanie riadených striel .

Rusko de facto odhalilo, že vyslanie poradcov a inštruktorov na Ukrajinu, ktorí majú pomôcť vycvičiť ukrajinskú armádu, je len zastierací manéver, ktorý má zakryť vojenské pohyby lietadiel a materiálu z Európy na Ukrajinu. Ruskí hackeri získali zoznamy poradcov a inštruktorov, ktorí majú prísť na Ukrajinu, aby cvičili vojakov UA. Na ňom sú aj dvaja Slováci, Ivan Bela a Martin Joskak. Zoznam je veľmi skromný (58 mien), ak vezmeme do úvahy, že Ukrajina má hneď po Rusku najväčšiu armádu v Európe, tak zoznam sotva šesťdesiatich inštruktorov to asi nevytrhne. O to viac je jasné, že ide len o zastierací manéver, ktorý má odviesť pozornosť médií od prípravnej fázy na otvorenie južného frontu pre vpád do Ruska pod nejakou zámienkou. Úplne rovnaké divadlo teraz prebieha v Pobaltí, kde Američania chystajú zázemie pre vytvorenie severného frontu.

Američania vyslali na Ukrajinu jednotku 101. výsadkovej brigády, príprava na vojnu s Ruskom začala.

Už koncom marca priniesli talianske médiá informáciu, že z amerických základní v Európe je odvážených 50 obrnených bojových vozidiel Bradley vlakom na Ukrajinu, a to na príkaz prezidenta Obamu. Len ťažko sa dá predpokladať, že to majú byť „služobné autá“ pre tých inštruktorov. Rakúsko silne protestovalo kvôli prejazdu vlaku a vzápätí informovalo ruskú ambasádu vo Viedni, že s transportom nevydalo súhlas. Rakúsko má totiž s Ruskom dohodu o neutralite, ktorá podmieňuje, že Rakúsko nedovolí využiť svoje územie pre presuny cudzích vojsk. Podobne sa americká armáda chová k českej vláde. Aj cez české územie sa presúvajú americké zbrane sem a tam a generálny štáb vie sotva o polovici tohto premiestňovania.

V tejto súvislosti je zaujímavá informácia o chystanom zákone v ČR na zriadenie povinnosti mať trvalé bydlisko. Doteraz totiž zo zákona táto povinnosť pre občanov ČR nevyplýva z podstaty samej, totiž trvalé bydlisko bolo potrebné, len keď ste od štátu niečo fakticky potrebovali. Nový zákon o evidencii obyvateľov by mal však toto zmeniť a uzákoniť. Možno vás to prekvapí, ale povinnosť mať trvalé bydlisko pochádza z roku 1923 zo Sovietskeho zväzu, kde sa tomu hovorilo „Ohlasovacia povinnosť“. Tá zahŕňala okrem povinnosti hlásiť adresu zamestnania aj povinnosť hlásiť trvalé bydlisko, prechodné bydlisko a dokonca aj táborový pobyt alebo pobyt na dovolenke. Nový predpis v ČR tento Dzeržinského zákon doslova kopíruje. A pýtate sa prečo?

Dôvodom je chystaná novela branného zákona. Úrady majú strach, že by sa povolanci mohli odvodom vyhýbať veľmi vyhýbavým spôsobom, totiž nahlásením trvalého pobytu na obecný alebo mestský úrad. Povolanci by boli potom nedohľadateľní. Oficiálne je to vraj kvôli exekútorom, ale to je nezmysel, každý vie moc dobre, ako exekútori pracujú a dlžníka vypátrajú najčastejšie cez príbuzných, najspoľahlivejšie udavačov, stačí pohroziť a exekútor sa dozvie aj adresu hrobu prababičky dlžníka. Snaha získať dostatočne veľkú inváznu armádu pre vojnu s Ruskom naberá tak podstatné obrátkach.

Novinári zachytili transport americkej techniky v rakúskom Linzi na ceste na Ukrajinu

transport-americkej-techniky-na-ukrajinu

Od našich čitateľov z ČR a zo Slovenska dostávame informácie o cestných i železničných transportoch americkej a nemeckej obrnenej techniky, ktorá je premiestňovaná cez Slovensko ďalej na východ, teda na Ukrajinu. Nás predovšetkým zaujímajú počty a typy techniky, aj keď chápeme, že väčšina z čitateľov nie sú vojenskí odborníci. Transporty navyše prebiehajú hlavne v noci na otvorených železničných koridoroch, takže je to ťažké získavať nejaké fotografie. Ak sa vám to podarí, pošlite nám ich do redakcie.

Súčasná politická garnitúra v ČR smeruje našu krajinu do vojnového konfliktu. V tejto chvíli koná minister financií Babiš v USA s americkými predstaviteľmi o pripravenosti krajiny na prípadný konflikt v Európe a pochopiteľne je v hlavnom záujme otázka, koľko mužov bude Česko schopné dodať. Tu je potrebné zdôrazniť, že chystaná novela branného zákona bude potrebná skôr ako až od januára 2017. Vzhľadom k eskalácii situácie na Ukrajine a aktivácii ruských raketových vojsk a neustálym provokáciám ohľadom nových a nových cvičení NATO na bezprostrednej hranici s Ruskou federáciou, sa dá predpokladať, že USA sa budú snažiť zinscenovať incident, ktorý by doprial NATO dôvod rozpútať vojnovú operáciu na území Ukrajiny v smere na východ.

Zvodky s menami inštruktorov NATO pre ukrajinskú armádu

Ukrajinský predseda vlády Jaceňuk pred 2 dňami de facto pochoval Minský protokol, keď zrejme na príkaz Johna Kerryho, po nočnom telefonickom rozhovore, dal rozkaz ukrajinskej armáde, aby začala mohutnú delostreleckú paľbu na Doneck. Porošenko doslova zúril. V Berlíne totiž paradoxne v tej chvíli prebiehalo rokovanie Západu, Ruska a Ukrajiny (zastúpené práve Porošenkovým​​tajomníkom) o ďalšom sťahovaní ťažkých zbraní z Donbasu. Je tak evidentné, že Jaceňuk je plne pod kontrolou americkej administratívy, ktorá chce vojnu s Ruskom za každú cenu a Jaceňuk má za úlohu útočiť na Donbas a paneláky s civilistami, aby to vyprovokovalo Rusko k invázii na Ukrajinu. Ukrajinská vláda a prezident sú tak v rozkole. Junta nie je jednotná.

Je neuveriteľné, že naša krajina (Česká republika), ktorá zažila Lidice a Ležáky, sa politicky a čoskoro už aj vojensky má zúčastniť genocídy na Donbase. Že má podporovať Kyjevskú juntu, ktorá máva prápory s podobizňou Stepana BANDERU, toho BANDERU, ktorý terorizoval Československo po II. sv. vojne. Nezostáva tak nič iné, než nahlásiť českým úradom trvalý pobyt v KĽDR alebo v Iráne, kam vás nikto kvôli odvodu na vojnu hľadať nepôjde, alebo tí odvážnejší z vás sa môžu vzdať štátneho občianstva ČR a prijať občianstvo v inej krajine, na výber ich je celkom dosť. Ak nie je vláda už vládou, ktorá by si zaslúžila rešpekt, musí občan vziať svoj život do svojich rúk a musí vedieť povedať nie. Pretože nie je to slovo, ktoré mnohí z nás vo vzťahu k štátu sa boja vysloviť. Sloboda niečo stojí, nie je zadarmo. Je vystavaná na odvahe robiť a hovoriť, čo je správne a bojovať za vlasť proti nepriateľom, aj keby to bol vnútorný nepriateľ, a že ich táto krajina má od novembra 89 naozaj požehnane, kolaborantov a pokrytcov, ktorým sa hrnie z úst demokracia, ale z rúk im steká cudzia krv a špina od peňazí, ktoré si nakradli. Nie vojne s Ruskom! Nie policajnému štátu a dohľadu nad tým, kto kde býva cez prázdniny alebo trvalo. Do toho štátu nič nie je! Za toto sme v novembri 1989 kľúčami necinkali. Mier národu, Európe, svetu a najmä našim deťom!

zdroj: aeronet.cz