Vo svojom emocionálnom rozsudku smrti, 33-ročný Davis Hibbitt oznamuje svetu svoj príbeh, ako si vyliečil rakovinu hrubého čreva za pomoci konopného oleja, proti ktorej nebola účinná liečba chemoterapiou, ožarovaním, a dokonca aj operácia.

Hibbit cítil, že ho chemoterapia „zabíja“ a rozhodne neminimalizovala jeho pokročilé 3. štádium rakoviny hrubého čreva. Potom sa rozhodol vyskúšať konopný olej ako poslednú možnosť, keď mu lekári oznámili, že mu zostáva len 18 mesiacov života.

Hibbitt pripustil, že spočiatku neveril, že by mohol konopný olej vyliečiť jeho chorobu, ale povedal, že je to stále lepší pokus, ako chemoterapia.

Od tej doby čo začal konopný olej používať, bol bez rakoviny, a hovorí od tej doby o konope ako o „zázraku“, o ktorom by sa mal každý dozvedieť. Hibbitt uviedol, „ja len chcem, aby si boli ostatní ľudia vedomí toho, že tam vonku existujú aj iné možnosti.“

Hinnitt nie je jediným mužom, ktorý hovorí o „zázračnom“ lieku proti rakovine za pomocou konopného oleja. Ronnie Smith tvrdí, že vyliečil 300 ľudí (vrátane seba) z rakoviny za pomocou konopného oleja. Robil si svoj vlastný olej pestovaním rastlín, keďže mal v Kalifornii zdravotnícku kartu s povolením na pestovanie tejto byliny.

Rick Simpson patrí medzi ďalších mužov, ktorí tiež liečili rakovinu pomocou konope. Vysvetľuje, že farmaceutické spoločnosti taja už mnoho rokov informácie o zázračnom konope s cieľom zvýšiť ich vlastné zisky z liečby rakoviny.

zdroj: svobodnenoviny.eu