Niektoré vodítka o pôvode posledného prepuknutia eboly by sa dali nájsť v obsahu prejavu doručeného na 109. zasadnutí texaskej akadémie vied ešte z roku 2006. Vtedy profesor Erik Pianka údajne svojim poslucháčom povedal, že najlepším spôsobom ako vyhubiť 90 percent ľudskej populácie by bolo rozšírenie vzduchom prenášaného vírusu eboly, za čo sa mu dostalo nadšených dlhých ovácií.

Ako hlásil austrálsky žurnalista John Ballantyne, otvoril Pianka zasadnutie sériami vysoko znepokojivých vyhlásení o kontrole populácie, ktoré boli tak kontroverzné, že ich potom na videozázname zhotovenému z tejto udalosti sám zcenzuroval.

Pianka dal vo svojom vytrubovaní v podstate ľudstvo na roveň baktériám, keď tvrdil, že ničíme planétu a potrebujeme masovú prerezávku.

Profesor Erik Pianka navrhuje pretvoriť Ebolu na zbraň

„Pianka argumentoval, že prudký nárast ľudskej populácie od nástupu industrializácie ničí planétu,“ písal Ballantyne pre News Weekly. „Varoval, že Zem neprežije, ak nebude ľudská populácia zredukovaná na desatinu súčasných počtov.“

Aby sa to dosiahlo, prišiel Pianka s nápadom zmeniť Ebolu na zbraň a konkrétne Ebola Reston, aby sa prenášala vzduchom miesto len tekutinami. Kým AIDS zjavne trvá príliš dlho, než svoje obete vyhubí, tak Ebola je podľa jeho názoru ďaleko lepšia možnosť. To v kombinácii s obvyklými zbraňami vyrábanými pre vojnu a s hladom by mohlo uspieť pri prerezávke od miliárd ľudí z tejto planéty.

„Ním preferovanou metódou vyhubenia piatich miliárd ľudí by bola vzduchom prenosná Ebola (Ebola Reston), pretože je jednak vysoko smrtonosná a potom tiež svoje obete zabíja už po dňoch miesto po rokoch,“ dodal Ballantyne.

„S úžasom som pozeral na niekoľko stoviek členov texaskej akadémie vied, ako vstali zo stoličiek a dlhými ováciami ocenili reč, ktorá nadšene presadzovala odstránenie 90 percent populácie zeme vzduchom prenosnou Ebola.“

Professor Erik Pianka

Profesor Erik Pianka

[clear]

Piankom vytúžená smrť sa predviedla pri západoafrickom prepuknutí epidémie Ebola

Tých skoro 10 rokov od Piankových prejavov túžby uvidieť vyhubenie väčšiny svetovej populácie rýchlo ubehlo a my sme uvideli krízu Ebola, ktorá vyzerala, že sa vyrovná pôvodnej rozprávačke. Tie v súčasnosti sa šíriace kmene Eboly sú údajne prenosné ako cez povrchy, tak aj cez vzduchom prenášané mikro-kvapôčky a miera úmrtnosti je neobyčajne vysoká.

„Ku kvapôčkovému šíreniu dochádza, keď sa zárodky prenášané vnútri kvapôčok vykašlávaných alebo kýchaných chorými osobami dostanú ďalšej osobe do očí, nosa alebo úst,“ vysvetľuje plagát vydaný v októbri US Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC).

Plagát CDC vyzerá, že je v rozpore s vyhlásením tejto agentúry o Ebole

Keď Dr. Meryl Nass z inštitútu pre verejnú presnosť vo Washingtone D.C. diskutovala o neočakávanom vydaní tohto plagátu, ktorý bol v tom čase zjavne v rozpore s tvrdením CDC, že sa Ebola nemôže šíriť vzduchom, tak médiám povedala, že CDC v podstate blafuje. Ebola sa v skutočnosti môže šíriť aj všetkými ostatnými druhmi prenosov okrem jednoduchého priameho kontaktu s infikovanou krvou alebo slinami.

Mohlo by tomu snáď byť tak, že tento nový a zjavne ďaleko smrtonosnější vírus bude tým globálnym zabijakom, vo ktorého Pianka dúfa? Vynorí sa náhle popravde vzduchom prenosná, zmutovaná verzia vírusu Ebola, čo zabije 90 percent populácie v súlade so zlovestnými „prikázaniami“, ktoré skrášľujú tie neblaho vychýrené georgijské poradné kamene?

„Verím, že po strašných skúsenostiach najkrvavejšieho storočia v ľudskej histórii, ktoré je za nami, musia byť všetci muži a ženy, čo majú svedomie, v 21. storočí vo svojom odpore ku genocidným či apokalyptickým filozofiách proaktívny ešte skôr, než tieto budú mať šancu inšpirovať nejakých nových šampiónov vôľou doviesť svoje závery k ďalším krokom, „varoval v the Citizens Scientist Dr Shawn Carlson krátko po Piankovom hroznom litáni.

„Keď profesionálni vedci stratili svoj zmysel pre morálne pohoršenie voči takýmto ideológiám, potom už je to len na širšej americkej komunite občianskych vedcov, aby oni boli svedomím vedy.“

zdroj: ac24.cz