Denník Nový Čas disponuje videom od neznámeho odosielateľa. Sú na ňom zachytené mrazivé zábery, ktoré zachytávajú nedávnu nehodu Daniela Lipšica!

Niekoľkominútové video z bezpečnostnej kamery na Vajnorskej ulici zachytáva osudný moment, ktorý spôsobil smrteľné zranenia Emilovi Kaláberovi († 72). Podľa videa dôchodca prechádza cez priechod pre chodcov. Poslanec Daniel Lipšic ho následne svojím vozidlom zrazí. Po nehode okamžite vystúpi z auta a snaží sa podať mužovi prvú pomoc.

Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre maloleté osoby a citlivé povahy!

Zásielka, ktorú obdržali viaceré médiá obsahovala okrem videa aj nasledujúci komentár: ,,Dobrý deň, pozrite si záznam z kamery, ktorá nasnímala nehodu Daniela Lipšica, pri ktorej zrazil a usmrtil na priechode pre chodcov človeka. Kamera bola umiestnená na súkromnom objekte. Šokujúce zábery nepotrebujú bližší komentár a hovoria jasnou rečou o tom, kto túto tragickú nehodu zavinil. Našťastie polícia nie je jediná, kto týmto videom disponuje. V opačnom prípade by verejnosť nemala možnosť video uvidieť, kedže vedenie polície sa jeho zverejneniu všemožne bráni.“

zdroj: cas.sk