BRATISLAVA – Pred voľbami sľubovali voličom, že urobia všetko pre pravicovú vládu. Dokonca na tom postavili aj svoju kampaň. Béla Bugár a Radoslav Procházka si po vyhlásení, že budú rokovať o novej koalícii so Smerom, vykopali hrob. Aspoň takto sa to dá vnímať po prečítaní stoviek komentárov sklamaných voličov. Niektoré reakcie stoja za to.

Pred voľbami: nie, nie, nie so Smerom. Po voľbách? Veľký obrat. Aj Most aj #Sieť si dnes odpakávajú tvrdý trest od voličov. Tí im nevedia odpustiť kolaboráciu so Smerom, pretože pred voľbami ich lídri odmietali spoluprácu so Smerom. Pozrite si dôkazy.

Ľudia ich na Facebooku „zničili“

Reakcia ľudí na Facebooku nenechala na seba dlho čakať. Cez víkend, kedy Most a #Sieť priznali farby a rozhodli sa rokovať so Smerom o novej vláde, sa pretrhlo vrece s urážkami na hlavu lídrov Bélu Bugára a Radoslava Procházku.

Bugár ako zapredaný Judáš

Okrem toho, že si Slováci zobrali na mušku Bugára, viacerí sa pýtali ako zareaguje Lucia Žitňanská a František Šebej, ktorí sa najviac vymedzovali voči Smeru. Takto Slováci nadávali Bugárovmu Mostu.

Procházka ide vo Frešových šľapajach

Zlízol si to aj predseda #Siete. Drsné príspevky adresovali najmä na jeho hlavu, keďže už traja poslanci odmietli spoluprácu so Smerom. Pozrite sa na „hlas ľudu“.

Takto komentoval povolebnú spoluprácu so Smerom Procházka

zdroj: topky.sk