Select Page

Kandidát na prezidenta Českej republiky Milan Kohout, sa znovu dostal do pozornosti médii. Najnovšie chce zbúrať všetky kostoly.

V septembri oznámil svoju kandidatúru na prezidenta Českej republiky mediálne známy filozof Milan Kohout, kvôli jeho vyhláseniam, ako napríklad prijatie milión migrantov v prípade jeho zvolenia, či jeho rôzne reakcie k utečencom sú veľmi mediálne známe.

Nedávno na Facebooku písal:

“ Většina české společnosti jistě přivítá můj volební program rasového a etnického oživení naší společnosti postaveném na hojném přistěhovalectví z jiných kultur a okamžitém masovém přijímání trpících uprchlíků z válek, které jsme pomohli vyvolat,“

Do pozornosti sa dostal hlavne po svojom vystúpeni v programe Máte slovo. V ňom ľudí, ktorý nesúhlasili s jeho názormi, označoval za rasistov.

Najnovšie vyhlásil, že chce zbúrať všetky kresťanské kostoly. Na Facebooku sa objavilo video z Brna, kde začal Kohout zbierať podpisy pod petíciu zbúranie kostolov v Brne.
Porozumenia sa však nedočkal, kvôli jeho petícii sa odohralo na mieste veľa hádok, pár občanov taktiež roztrhalo jeho petičné hárky.

zdroj: securitymagazin.cz

Video šialeného psychovýstupu vysokoškolského učiteľa: