Sufitský moslim Sheikh Imran Hosein, ktorý svojimi prednáškami už pred dvadsať rokov varuje ľudstvo pred nevyhnutným nebezpečenstvom vyplývajúcim z islamskej eskatologie, v rozhovore pre britského novinára Morrisa Hermana povedal, že imigráciu spôsobuje prevažne chudoba a podvodný finančný systém, ktorý okráda jednu časť sveta na úkor druhej . Podľa neho imigranti chodia do krajín, kde sú peniaze.

Tu je skrátený prepis rozhovoru:

Morris: Všade sú titulky o prílivu utečencov, prevažne zo Sýrie, ale aj z Iraku, Afganistanu a ďalších miest, ktoré utekajú do Európy. Radi by sme počuli váš názor. Je mi divné, že všetci sa objavia v rovnakom čase. Aj keď to teda prebieha už niekoľko rokov.

Sheikh Imran Hosein: Najskôr by som chcel povedať, že toto ešte nie je príliv utečencov. Myslím, že je to len prúd. Príliv ešte len príde. Ak stiahneme našu analýzu na ozbrojenú vzburu, sponzorovanú sionistami, v Sýrii s ISIS, s tzv. Slobodnou armádou Sýria, Al-Nusrat atď., Podvodným džihádom, ktorý desí Sýrčanov a núti ich opustiť domovy, nechať všetko za sebou a jednoducho sa len zachrániť cez podvodný ISIS a vojnami, ktoré ešte len prídu, ak analýzu stiahneme len na vojenské veci tejto témy, tak si nemyslím, že vykreslíme budúcnosť. Nie je to len kvôli nebezpečenstvu v Sýrii a Afganistane. Myslím, že musíme tiež zvážiť pokračujúci úpadok do chudoby a v niektorých miestach do biedy následkom podvodného finančného systému. Tento peňažný systém vysáva bohatstvo ľudstva a bohatstvo prináša do západnej Európy, nie do východnej, nie do Ruska, Grécka, Bulharska, Arménska … Bohatstvo prenáša do západnej Európy a Severnej Ameriky a do tej časti sveta, ktorá sa nazýva Západom. Stávajú sa odporne bohatými. Obetovávajú svoje životy a sú bohatší a bohatší, zatiaľ čo zvyšok sveta je chudobnejší a chudobnejší.

V Islame tento peňažný systém poznáme ako ribu, formu úžery. Je tu aj ďalšia forma úžery, známa ako zlodejina. Keď okradnete človeka, je to forma úžery, alebo riba. A peňažný systém robí práve toto. Vezme papier a tvoria peniaze z čistého vzduchu. Toto je prvýkrát, čo sa to v histórii ľudstva deje, pretože vždy sme mali peniaze s hodnotou. A prvýkrát v histórii, s touto modernou západnou civilizáciou, ktorá pochádza od anti-krista, poznám eskatologiu, takže viem, o čom hovorím, vám nie je umožnené používať striebro alebo zlato ako peniaze. Články dohody MMF to zakazujú. Prečo? To vám nikdy nepovedia. A vytvárate peniaze z ničoho a nielen to. Požičajú alebo dajú peniaze bankám a keď má bankový systém len sto dolárov, môže si požičať tisíc. Nazývajú to bankovníctvom čiastočných rezerv. Takže násobíte podvod. A potom sú požičiavané peniaze, pretože ľudia sú chudobní. A to nejde inak, než požičať za úrok. Keď si požičia peniaze od banky a podpíšu dohodu o pôžičke, stanú sa z toho legálne peniaze.

Prorok Mohammed o systéme riba hovoril a povedal, že aj keď je riba malá alebo veľká, vždy končí rovnako – chudobou a biedou. A domnievam sa, že toto je jeden z dôvodov, prečo utečenci prúdia do Európy. Nejdú do Ruska, nejdú do Grécka. Idú tam, kde sú peniaze. Peniaze nie sú vo Francúzsku alebo Británii, sú v Nemecku. Preto tam chodia. Ďalším dôvodom je narastajúca chudoba, bieda. Ak mám pravdu, zvyšok sveta, ktorý žije v chudobe a biede, zdvihne hlavu a povie – toto je naša šanca. Sýrčania vstupujú do Európy, Afganci vstupujú do Európy, kde sú peniaze, je to náš čas na sťahovanie. Presťahujú sa z Alžírska, Maroka, Bangladéša, Maroka, Pakistanu a zvyšku sveta, ktorý je odporne chudobný. Ako ich zastavíme? Samozrejme nemôžu všetkých v Európe prijať. Skôr alebo neskôr sa táto benevolentná tvár Európy bude musieť zmeniť. A ja očakávam, že tento prúd sa zajtra stane prílivom.

Nechcem sa zamerať na ozbrojenú vzburu, ale na vzrastajúcu chudobu a biedu vo zvyšku sveta. Európa sa stáva bohatou na účet zvyšku sveta.

Morris: Európa má obrovský HDP a tiež obrovskú nezamestnanosť. Kde berie peniaze, je otázkou. A najlepšie možno povedať, že to kradnú od chudobných. Čína je viac priemyselná. Ekonomika sveta jednoducho nedáva zmysel. Ľudia zamestnaní v Európe a Amerike sú prevažne v službách alebo v bankovníctve. Naozaj nič nevyrábajú.

Sheikh Imran Hosein: Vlády sú zaplavené peniazmi, pretože môžu robiť peniaze z ničoho. Ak jednoducho môžete tlačiť papier a robiť peniaze, budete bohatí. Nie je to tvrdá mena. Nemôžete vziať kufrík plný bangladéšskej taky do Manhattanu a kúpiť šálku kávy. Takže je to nespravodlivý peňažný systém.

Jeden štátnik, ktorý do systému videl, a ktorý povedal, že je to podvodné, nespravodlivé, bol prezident Charles de Gaule. Zomrel. A myslím, že to povedal v parlamente v roku 1966. Tá reč bola jeho koncom. Začali plánovať, ako ho odstrániť. A to tiež nakoniec urobili.

Ďalším, kto to povedal, bol premiér Malajzie Mohammed Malatir. Ten stále žije. Tiež hovoril o podvodnom peňažnom systéme, ktorý obohacuje časť sveta na úkor zvyšku.

Vo svete Islamu máme dilemu. Máme toľko akademikov ako ako nikdy predtým. Nazývajú sa olana, akademici islamu. Nemôžeme nájsť ani jedného, ​​ktorý hovorí súvisle a inteligentne a analyzuje finančný systém a urobí ho haram. Haram je zakázať. Svet islamského učenia nielenže zlyhal, zlyhal mizerne. Nemáme žiadnu výhovorku. Nemôžeme povedať, že to nevie, pretože všetci máme prístup k internetu. A informácie na internete sú. Ja sám už o tom prednášam 20 rokov. Nielen o tomto podvodnom systéme, z ktorého sa musíme dostať, je tu tiež niečo, čo sa nazýva islamským bankovníctvom. To je rovnaký podvod, žiadne také nie je. Finančný systém je podvod a mali by sme sa vrátiť k dináru alebo k zlatu. Študenti to vedia, ale nie akademici, ktorí podporujú islamské bankovníctva.

Mojou analýzou teda je, že je to podvodný finančný systém a nespravodlivý bankový systém, čo ochudobňuje zvyšok sveta. Následkom rastúcej chudoby a biedy pozorujeme, ako sa zvyšok sveta sťahuje do časti sveta, ktorá zarába na peňažnom systéme, hlavne Nemecko.

zdroj: wertyzreport.com