Drahí bratia Slovania, strážte si svoje miesto, kým vás neroztrhajú na kusi.

„Pravda je lož !“ To napísal slávny Orwell, ale, ako sa to občas stáva, irónia akosi nebola pochopená – západná propaganda heslo prijala ako návod ako konať a Európu privádza do stavu panickej hrôzy desivými správami o tom, že Rusko bude rokovať s Ukrajinou, obsadí ju, pôjde ďalej a zastaví sa až na brehu La Manche.

Pravda je predsa len taká, že na Ukrajine Spojené štáty priviedli s podporou západoeurópskych vazalov a za veľké peniaze k moci svoju bábkovú juntu, ktorú tvorí očividný ľudský odpad.

Fašisti, scientológovia, sektári, hrdlorezi, zvrácanci najrôznejších podôb, psychopati, narkomani – prakticky všetci s bohatou kriminálnou minulosťou. Buď sedeli alebo sú vyšetrovaní – koľko len stojí nepríčetná Julija Tymošenko – je ako Lenin, čoraz viac času trávi po väzeniach a vo vyhnanstve, hoci Leninovi sa o Julijininych peniazoch nesnívalo ani v tom najsladšom sne.

Túto bandu sformovali a podsunuli Ukrajine, Rusku, Európe a celému svetu s jednoduchým, zrozumiteľným a celkom konkrétnym cieľom.

Poštvať proti sebe časť veľkého slovanského národa, ktorý vznikol pred tisíc rokmi v posvätnom meste Kyjeve a nazval sa Kyjevská Rus.

Utopiť tento veľký pokrvný národ v bratovražednej občianskej vojne.

Premeniť občiansku vojnu na vojnu na Ukrajine a na vojnu Európy proti Rusku.

Znova proti sebe poštvať Európu a Rusko v novej svetovej vojne a otvoriť tak cestu k tretej svetovej vojne, nevadí, že môže byť posledná.

A po krvavom boji znovu prísť na bojové pole ako víťaz a hovoriť potom v európskych školách o tom, ako zvíťazila udatná americká armáda.

Tento plán nie je nový, takéto plány už boli a v mnohom vychádzali počas dvoch svetových vojen, ktoré boli prevažne vojnami európskymi.

Teraz sa pripravuje tretia a začať ju chcú na Ukrajine. Zatiahnu sa do nej pritom prevažne slovanské národy, ktoré sa Západu a Spojeným štátom v princípe nepáčia – sú silné, početné, Slovanov v Európe je viac ako 300 miliónov, zaberajú veľké, bohaté územia a nechcú sa všetci do jedného stať v priebehu desiatich rokov homosexuálmi.

To posledné sa považuje za neodpustiteľný hriech. Títo divokí Slovania odmietajú zabudnúť slová „matka“ a „otec“ a namiesto nich písať „rodič číslo jedna, dva, tri“, doteraz majú rodiny, mnohí z nich stále veria v Boha a satana neuznávajú, Sodoma a Gomora sa im nepáči. A tak sa NATO dalo do pohybu – Poliaci ho požiadali o ochranu, hoci NATO nikdy nikoho vo svojej histórii nechránilo, až na záujmy tajných, anonymných bankárov, ktorí väčšinou žijú v USA, a ktorí sa už desiatky rokov priamo maniacky snažia ovládnuť svet. Títo bankári sú egocentrickí netvori, posadnutí mániou zabíjania ľudí v zmysle zničenia ľudstva, bytosti bez cti, svedomia a duše.

Možno raz dajú za pravdu istému čudákovi, ktorý zaryto tvrdí, že to sú príšery, mutanti, ktorí vzišli zo zmesi najhorších predstaviteľov ľudského rodu s akýmisi zúrivými jaštermi. Na pozadí týchto dramatických udalostí chceme uviesť niekoľko poznámok z oblasti zdravého rozumu a verím, že tieto myšlienky nezostanú Vami nepovšimnuté, drahí bratia Slovania.

Pretože na bitúnok vedú opäť nás, Slovanov, a mäsiari už majú nabrúsené nože.

Prítomnosť NATO v slovanských európskych štátoch je výsledok veľkej lži a špinavej zrady. Miláčik Západu Gorbačov sa možno raz na súde, ktorého sa možno dožije, rozhovorí, ako mu sľubovali a prisahali na Malte: Bývalé štáty Varšavskej zmluvy nikdy nevstúpia do NATO, štáty východnej Európy budú neutrálne. A on, naivne, nevedel, že ho jednoducho „oblbli“, vyviedol polmiliónové sovietske vojsko, vyviedol ho pod šíre nebo, pretože nevedel, ako zákerne je v tomto NATO.

Či už vedel, alebo nevedel, či už je hlupák, alebo pritrúbly zradca, dnes už to nie je dôležité. Dôležitý je výsledok.

Slovanská Európa bola zapojená do agresívneho dobyvačného bloku NATO a začali ju pripravovať na vojnu proti Rusku. A pripravujú ju stále intenzívnejšie.

Pre Slovanov je v súčasnosti veľmi dôležité vedieť a pamätať si, že dohoda medzi ZSSR a Západom neznamenala pohltenie východnej Európy s pomocou NATO a EÚ, nebola to dohoda o beztrestnom okradnutí a zotročení západných a balkánskych Slovanov, takúto dohodu by dokonca ani „Gorbi“ nepodpísal.

Dohoda znela – mimoblokový, teda neutrálny, stav bývalých krajín východnej Európy.

Znela síce tak, ale zabudli na ňu, len čo „Gorbiho“ zmietli zo stola ako zdochnutú muchu. A o sľúbenej neutralite Slovanom nepošeptali ani do ucha. Po Mníchove československú delegáciu, ktorá sa trápila v očakávaní na chodbe, aspoň pozvali a oficiálne jej oznámili, že Československo nebude. Po Malte bolo ticho ako v hrobe.

Zato bolo povedané, že NATO bude teraz brániť Slovanov v Európe, na ktoré sa nikto nechystal a nechystá útočiť, okrem bánk a nadnárodných korporácií.

Zastavme sa pri tom podrobne, ako teraz táto ochrana vyzerá a aká budúcnosť sa sľubuje Slovanom.

Vyzerá to tak, že ešte nedávno bohatý a úspešný zväz balkánskych Slovanov, Juhoslávie, bol roztrhaný na kusy, zlikvidovaný. Bol ponížený a do zúfalstva privedený silný a dobrý srbský národ, ktorému upierajú už nielen právo na posvätné územie zaliate krvou predkov, upierajú mu tiež právo na kus chleba.

Vyzerá to tak, že dnes trhajú na kusy Ukrajinu a Rusko obviňujú z bojovných plánov.

Čo bude ďalej, drahí bratia Slovania ?

Bude to, čo bolo vždy, ak si aspoň trochu pamätáte dejiny.

Budú trhať na kusy Vás, budú Vám brať aj to posledné pod zámienkou ochrany pred Ruskom, ktoré sa údajne chystá útočiť, privedú na Vaše území cudzie vojská, a hlavne: Budú žiadať bojovanie s Ruskom, teda zabíjanie vlastných bratov Slovanov.

A hoci zabiť Rusov je ťažké a nebezpečné, žiadať to budú od Poliakov, Slovákov, Srbov, Chorvátov, Bulharov… A nielen, že to budú žiadať, budú to tiež nútiť robiť, hnať na bitúnok príkazy s hrozbami. Ako už to neraz bolo, a nie dvakrát…

V prípade zachovania súčasnej tendencie smerovania k výbuchu Európy môžem povedať presvedčene – a mnohí čitatelia mojich textov vedia, že takéto prognózy sa obyčajne plnia: Ak Slovania sa už po niekoľkýkrát poštvú proti sebe, tieto bratovražedné vojny sa pre niektoré slovanské štáty stanú samovražedné, obrovský valec vojen je rozpučí a zo súčasnej mapy Európy zostanú len obrázky v učebniciach.

Čo môžeme urobiť, povie väčšina v Česku alebo na Slovensku. Sme slabí, nič nemôžeme urobiť, o všetkom vždy rozhodujú za nás.

Je to pochopiteľná pozícia, ale veľmi zlá, je to pozícia obete, ktorá súhlasí s tým, že bude roztrhaná a tipuje len, kedy táto strašná nepríjemnosť nastane.

Východisko vždy existuje a existuje aj v tejto situácii.

Slovania v Európe musia hľadať a nachádzať svoje miesto v tomto nebezpečnom a rýchlo sa meniacom svete. A toto hľadanie musí chápať ako hlavnú úlohu.

Miesto medzi Ruskom a Západom.

Je potrebné žiť podľa vlastného rozumu, treba obhajovať svoje územie a vybrať si jednu správnu pozíciu – uvedomelé, rozhodné a silné neutrality ako stratégia prežitia, dlhodobej stratégie.

Rozhovory o tom, kto nám, takým maličkým, túto neutralitu garantuje, sú slaboduché, zbabelé a nezmyselné. Je to hlúpo sformulovaná otázka.

Nikto okrem vás samých ! Nikto, okrem jednotnej vôle národa žiť v mieri a prežiť. Kto garantuje neutralitu Švajčiarska alebo Švédska ? Nikto – a tieto krajiny zostali bokom od dvoch svetových vojen a prežili – aj bez toho, že by mali mocnú armádu, dokonca aj bez stálych spojencov. Pretože veria v seba, urobili rozhodnutie a uskutočnili ho.

Čo sa týka Rakúska, za svoju neutralitu vďačia predovšetkým súdruh Stalinovi, ktorého sa tak dôkladne snažia udupať do hliny. To on sa tak rozhodol v Jalte, to on nevyviedol vojská z Rakúska, kým sa neutralita stala realitou. A keď by ich vyviedol, krajinu by okupovali anglicko-americké divízie a Rakúsko by nemalo žiadnu neutralitu.

Slovania môžu rozhodnúť o osude Európy, zachrániť Európu pred konfliktami a vojnami, ak odmietnu bojovať medzi sebou navzájom. Zdá sa, že je to taká maličkosť, že je to tak jednoduché – ale bohužiaľ je to to najťažšie.

Pretože médiá slovanských krajín sa už dávno premenili na špinavú smradľavú stoku, ktorá otravuje vedomie už nejednej generácii. A toto otravovanie postrkuje Slovanov smerom k samovražednému správaniu.

„To nie je možné, že všetko tam je lož,“ tak uvažujú prostoduchí skeptici. A ďalej nasávajú smradľavé blato protislovanských médií v slovanských jazykoch, ospravedlňujúce sa tým, že iné zdroje neexistujú.

Existujú, dobrí bratia ! Spomeňte si na ruský jazyk, čítajte rusky a hneď pochopíte, že v Európe v súčasnosti neexistujú médiá slobodnejšie a objektívnejšie ako ruské, ktoré reálne vykresľujú obraz udalostí. Médiá, ktoré, hoci obsahujú aj dávku propagandy, prevažne neklamú.

Slovania musí zachrániť Európu pred vojnou a predurčiť tak jej osud, pričom rola západných Slovanov je dnes kľúčová. Pretože proti Rusku štvú práve ich.

Slovania sa musia zjednotiť okolo tejto hlavnej myšlienky. Zjednotiť sa aj napriek všetkému, pretože inú možnosť nemajú. Pretože jednotní Slovania sú sila. Dobrá sila !

Na záver uvádzam slová Dostojevského napísané pred viac než 130 rokmi :

Prirodzene, v okamihu nejakého vážneho nešťastia sa všetci určite obrátia k Rusku o pomoc.

Akokoľvek by nenávideli, ohovárali a rozprávali o nás Európe, zahrávali si s ňou a ubezpečovali ju o svojej láske, vždy budú inštinktívne cítiť ( samozrejme v čase nešťastia, nie skôr ), že Európa je jediným nepriateľom ich jednoty, bola ním a vždy zostane, a to že existuje na svete, je samozrejme preto, že tu stojí obrovský magnet – Rusko, ktorý ich všetky neodolateľne priťahuje k sebe a tým udržuje ich celistvosť a jednotu. Budú aj také okamihy, kedy takmer vedome budú súhlasiť, že nebyť Ruska, veľkého východného centra a veľkej vleklej sily, ich jednota by sa razom rozpadla, roztrúsila sa do chumáčov, dokonca až tak, že by zmizla ich samotná národnosť v európskom oceáne, tak ako zmizne niekoľko kvapiek vody v mori.

Rusko bude mať nadlho bolehlav a starosť so smerovaním, privedením k rozumu, ba dokonca za nich možno aj tasí meč, ak bude treba. Samozrejme, teraz vyvstáva otázka: Aké tu vlastne plynú výhody pre Rusko, kvôli čomu sa za ne Rusko sto rokov bilo, obetovalo svoju krv, silu a peniaze ? Snáď nie len za to, aby zožalo len malú smiešnu nenávisť a nevďačnosť ? Ó, samozrejme, Rusko si vždy bude uvedomovať, že centrum slovanskej jednoty je ono samo, že ako Slovania žijú slobodným národným životom, tak je to preto, že to chcelo ono, že všetko urobilo a vytvorilo ono. Ale akú výhodu toto vedomie Rusku prinesie okrem práce, trápenia a večných starostí ? Odpoveď je teraz ťažká a nemôže byť jasná.

Po prvé, Rusku, ako je nám všetkým známe, nevznikne ani myšlienka a ani sa tak nikdy nesmie stať, aby si rozširovalo svoje územie na úkor Slovanov, aby ich pripojilo k sebe politicky a vytvorilo z nich gubernie a ostatné. Všetci Slovania podozrievajú Rusko z tejto snahy dokonca aj teraz, rovnako ako celá Európa a budú ho podozrievať ešte ďalších sto rokov. Naopak, čím viac slobody poskytne od začiatku Slovanom a zbaví sa dokonca aj inštruktáže a dohľadu nad nimi a vyhlásia pred nimi, že vždy vytasia meč na tých, ktorí siahnu na ich slobodu a národnosť, tým viac sa Rusko zbaví obrovských starostí udržiavať násilím túto inštruktáž a svoj politický vplyv na Slovanov, ktorých samozrejme neznášajú a ktorí sú v Európe vždy podozriví.

No tým, že preukáže úplnú nezištnosť, Rusko zvíťazí a nakoniec k sebe pritiahne aj Slovanov. Najprv k nemu začnú utekať v nešťastí a niekedy neskôr sa k nemu vrátia a priľnú k nemu už všetci s úplnou detskou dôverou. Všetci sa vrátia do rodného hniezda. Ó, isteže, existujú rôzne vedecké a dokonca poetické názory aj teraz medzi mnohými Rusmi. Títo Rusi čakajú, že nové, oslobodené a znovuzrodené slovanské národnosti začnú práve tým, že priľnú k Rusku ako k rodnej matke a osloboditeľke a nepochybne čo najrýchlejšie vnesú veľmi veľa nových a ešte nevídaných prvkov do ruského života, rozšíria Slovanstvo Ruska, dušu Ruska, ovplyvnia dokonca aj ruský jazyk, literatúru, tvorbu, obohatia Rusko duchovne a ukážu mu nové horizonty.

zdroj: parlamentnilisty.cz