Portál csglobe.com: Vladimír Putin si praje z Ruska vytvoriť silný kresťanský národ, čo už naznačoval vo vianočnom prejave v r. 2008, kedy povedal:

„Ruská ortodoxná cirkev prispieva k šíreniu morálnych hodnôt v spoločnosti. Nemal by sa utvárať rozdiel medzi kultúrou a Cirkvou.

Samozrejme že v našej krajine je cirkev od štátu rozdelená zákonom, ale v duši nášho národa sú jedno telo, jedna duša. Tak to vždy bolo a aj bude. “

Rusko tak prinúti USA zamyslieť sa nad tým, čo tejto krajine vykonali Rothschildovci. Takže majte na pamäti, že až zase uvidíte protesty proti Putinovi, pravdepodobne ide o rotschildovskú propagandu s cieľom ovládnuť Rusko.

Putin totiž vydal medzinárodný zatykač na finančného teroristu Georgea Sorosa!

Ruská inteligencia poukázala na Sorosa a jeho úpravy švédskeho a dánskeho menového kurzu za účelom napadnúť ruskú burzu.

K tomu Soros používal luxemburské banky.

Putin chce oslobodiť Rusko od tých, ktorí sa snažia spôsobiť ekonomický a spoločenský kolaps, alebo sa o to aspoň pokúsili.

Putin je Rusku veľmi lojálni a urobil by čokoľvek, aby ochránil jeho ľud. Preto vydal tento zatykač a tým spôsobil, že má pán Soros minimum priestoru pokračovať vo svojej špinavej hre v spolupráci s Rothschildovcami / Rockefellerovcami, ktorí by zdevastovali celosvetový finančný systém.

Malo by sa vedieť, že Soros využíval luxemburské banky, čo je zakázané, po uzavretí zmluvy s EÚ nazvanej „Basel II“.

Ako Medzinárodný menový fond, ako aj EÚ upozornili Interpol nielen na zatykač proti Sorosovi, ale tiež proti Marcovi Richovi a jeho firme situovanej vo Švajčiarsku.

Putin tak bude môcť začať lov na ďalších kriminálnikov a ostatných komplicov, Rothschilda a Rockefellera, uvádza csglobe.com.

zdroj: csglobe.com