Ruská Federálna bezpečnostná služba (FSB) podáva dnes šokujúcu správu, že práve pridala na svoj zoznam sledovaných sponzorov teorismu Hillary Clintonovú, pretože bolo tento týždeň zistené, že jedným z jej hlavných prispievateľov na prezidentskú kampaň je podozrivý agent pakistanského Riaditeľstva pre výzvedné služby (ISI) , ktorý odovzdal sunnitskoislámským teroristickým skupinám na strednom Východe už stámilióny dolárov.

Rusko začalo zostavovať tento dôverný zoznam ľudí a organizácií, o ktorých sa zistilo, že perú špinavé peniaze a financujú terorizmus, v roku 2011. Pridanie Hillary Clintonovej na zoznam znamená pridanie najvyššieho predstaviteľa USA, aký kedy bol na tomto zozname, avšak nie je to „spoľahlivé / kompletné „znamenie jej viny, skôr to znamená, že jej“ akcia / asociácie „sa“ známymi / podozrivými „teroristami a podporovateľmi terorizmu vyvolali v FSB“ vážne obavy „.

Čo konkrétne vyvolalo vážne obavy FSB? Ako uvádza správa, bola to súkromná schôdzka Hillary Clintonovej s pakistanským biznismenom Muhammadom Tahir Javedom v jeho dome v Beaumont (Texas) v uplynulom týždni; stretnutia sa zúčastnilo ďalších 250 moslimov, a bola tam vybraná suma 500 000 dolárov, čo znamená jeden z piatich najvyšších súkromných príspevkov na jej kampaň, ktoré doteraz v Amerike získala.

Nový sponzor Hillary Clintonovej, Muhammad Tahir Javed, bol už dávno identifikovaný ruskou FSB ako „podozrivý“ z podpory terorizmu a ako „agent“ ISI, od roku 1989, kedy za režimu prezidenta Billa Clintona prišiel do USA, a v poslednej štvrtine minulého storočia nazhromaždil obrovské bohatstvo prostredníctvom svojho „impéria obchodov so zmiešaným tovarom“ v Texase a na juhu USA, ktoré sa rozšírilo aj do iných biznisov, a urobilo z neho jedného z najmocnejších islamských biznismenov v USA aj v Pakistane.

Informácie získané ruskou FBS ohľadom „skutočných“ obchodných praktík Muhammada Tahira Javeda však podľa správy ukazujú, že jeho obrovský majetok bol získaný zapojením do mexických drogových kartelov spoločne s ISI, a to za „komplicity / podpory“ predstaviteľov americkej vlády.

Pokiaľ ide o fungovanie schémy na podporu globálnych islamských teroristov Javed a ISI, detaily ukazuje nedávna správa amerického štátu Alabama, kde vlani v lete bolo zhabaných 11 filiálok Javedovho obchodu so zmiešaným tovarom, v ktorej sa dočítame:

„Niekoľko steakov ukradnutých v obchode Walmart v Gardendale pred tromi mesiacmi viedlo k vyšetrovaniu najväčšieho podvodu s poukážkami na potraviny v histórii Alabamy, a viedlo dnes ráno k policajným raziam v 11 obchodoch súčasne po celom grófstve.

Tím policajtov vedený policajným oddelením v Jeffersonsku sa zišiel v 5 ráno na schôdzke a rozbehol sa po celom grófstve, kde začal razie v 6:50. Policajti boli vyzbrojení 242 zatykačmi a plánmi na zatknutie 17 podozrivých.

Všetkých 17 podozrivých bolo už pred poludním vo väzbe, a vyšetrovatelia už dnes vyhlásili konfiškáciu a odsúdenie týchto 11 obchodov v hodnote majetku viac ako 1 milión.
Je to pre nás obrovská akcia, povedal Brandon Falls, právny zástupca grófstva Jefferson.

Toto veľké vyšetrovanie s názvom Operácia Kľúčna kosť, smerovalo na tých, ktorí podvádzajú v systéme potravinových lístkov v hodnote státisícov dolárov a posielajú zisky peňažným prevodom do Jemenu, a niektorí z nich sú podozriví z financovania aktivít teroristov Islamského štátu.

Operácia s týkala elektronických príspevkových kariet (EBT), čo sú vládou vydávané kreditné karty nahrádzajúce potravinové lístky. V Alabame je ročne asi 900 000 ľudí, ktorí dostávajú vládnu pomoc prostredníctvom kariet EBT, a môžu ich užívať na nákup potravín, nealkoholických nápojov a ostatných základných potrieb, prostredníctvom Programu potravinovej pomoci (SNAP).

Vyšetrovanie začalo vo februári, kedy polícia v Gardedale zatkla muža, ktorý ukradol v miestnom Walmarte steaky a nejaký ďalší tovar. Keď ho vypočúvali, povedal, že ich ukradol preto, aby ich dal dvom obchodom so zmiešaným tovarom, a menoval tieto obchody. “

Pokiaľ ide o to, prečo štát Alabama ako jediný použil americký zákon a policajné sily k tomu, aby roztrhol Muhammada Tahira Javeda potom preto, že najvyššií štátny sudca Alabamy sa dostal do sporu s Obamovým režimom ohľadom práv homosexuálov na sobáš – a táto jeho akcia bola jasne mienená ako signál samotnému prezidentovi Obamovi, že poznajú niektoré z jeho najtemnejších tajomstiev.

Muhammada Tahira Javeda podľa správy podporila Hillary Clintonová, ktorá sa vo svojom úrade štátnej tajomníčky spojila s Obamovým režimom k zaplaveniu Texasu islamskými utečencammi, a tí všetci dostali karty EBT, ktoré teraz používajú v tisícoch Javedových obchodov so zmiešaným / použitým tovarom; jeden z nich bol nedávno zatknutý ako člen teroristickej skupiny Islamského štátu.

Ako bude americký ľud reagovať na to, že Hillary Clintonová prijala 500 000 dolárov od osoby podozrivej ako podporovateľ Islamského štátu teraz, štrnásť dní pred konaním primárnych prezidentských volieb? Správa sa uzatvára tým, že sa to zrejme nikdy nedozvieme, vzhľadom k tomu, že aj noviny New York Times pripustili v roku 2012, že všetky americké správy, najmä týkajúcich sa politických kampaní, sú cenzurované predstaviteľmi vlády Obamovho režimu.

zdroj: orgo-net.blogspot.cz