Nová alarmujúca správa pre vnútorné potreby Kremľa pripravená ministrom obrany hovorí, že prezident Putin vydal rozkaz k okamžitému uvedeniu do bojového stavu všetkých v súčasnosti akcieschopných balistických raketových systémov RS-26, predtým, než by mohlo dôjsť k „veľkolepému teroristickému útoku“ Islamského štátu na Európsku úniu alebo Spojené štáty.

Interkontinentálna balistická raketa RS-26 je podľa správy kategorizovaná ako „zbraň súdneho dňa“ nesúca hrôzostrašných 1,2 megatony vo svojich štyroch 300 kilotonových vojnových hlaviciach, a s potenciálnym doletom 11 000 km (6 835 míľ) a je schopná zasiahnuť ciele v celých Spojených štátoch. Americký obranný raketový systém je proti nej „absolútne bezmocný“, a jej prvé štádium rakety trvá menej ako päť minút, takže radary NATO v Európe nebudú mať čas zaznamenať vypustenie. Čo znamená, že Rusko, na rozdiel od všetkých ostatných štátov sveta, je v „100% – nom bezpečí“.

Rozkaz prezidenta Putina na uvedenie tejto hroznej „zbrane súdneho dňa“ do bojovej pohotovosti bol podľa správy vyvolaný „nevypočítateľnou / nepochopiteľnou“ reakciou Obamovho režimu na tajné dokumenty Islamského štátu, ktoré v minulom týždni dostala ako ruská zahraničná spravodajská služba (SVR), tak americká centrálna výzvedná služba (CIA) od nemeckej federálnej výzvednej služby (BND).

Tieto tajné dokumenty Islamského štátu boli podľa správy zabavené nemeckou BND 3. marca v Berlíne po zatknutí 33-ročného muža, syna lekára, ktorý má arabského otca a nemeckú matku. Dokumenty boli nájdené pri prehľadaní jeho štyroch nehnuteľností v Berlíne a jeho domácom meste Mannheime.

Obzvlášť alarmujúce na týchto tajných dokumentoch zabavených BND je podľa správy to, že obsahujú detailné plány vrátane osobných mien teroristov a ich „džihádistických skúseností“; sú tam popísané početné masové teroristické útoky, ktoré sa začnú súčasne v štýle útokov na New York a Washington D.C. 11. septembra 2001.

Keď CIA dostala od BHD tieto tajné dokumenty, podľa správy ich okamžite odovzdala aj britskej tajnej výzvednej službe (SIS / MI6), ktorá z nich pripravila výťah pre londýnsku Metropolitnú políciu, ktorej hovorca, najskúsenejší britský protiteroristický dôstojník, asistent komisára Marc Rowley okamžite vydal varovanie , že bojovníci Islamského štátu chcú vykonať „obrovské a spektakulárne“ útoky proti Británii a všeobecne proti západnému štýlu života.

Reakcia Obamovho režimu na túto „bezprostrednú“ hrozbu spektakulárnym teroristickým útokom na Ameriku a jej ľud bola na rozdiel od Británie „úplne šokujúca“, ​​pretože namiesto aby štát pripravil svojich obyvateľov na to, čo môže prísť, oznámil, že posiela do Európy viac tankov a helikoptér, aby sa mohol „brániť Rusku“, a že pripravuje vyslanie tisícov vojakov k ruským hraniciam.

Keďže Obamov režim prehráva, či pravdepodobne už prehral, ​​preťahujúcu sa proxy vojnu s Ruskom o Sýriu, ako uvádza správa, jeho akcie vzhľadom k varovaniu Islamského štátu pred „spektakulárnym terorom“ sú nielen nepochopiteľné, ale doslova „hraničiace so šialenstvom“, a v túto chvíľu sú úplne nevysvetliteľné.

zdroj: orgo-net.blogspot.sk

Poznámka: Je verejne známe, že žiadny Islamský štát neexistje. Je to zámerne vytvorená teroristická sieť podporovaná USA.