Udivujúca súhrnná správa ruského Ministerstva obrany pre vnútorné potreby Kremľa dnes konštatuje, že je možné, aby vojenské sily Ruskej federácie v priebehu troch týždňov od doby, kedy by president Putin prikázal aktiváciu vojnového plánu „prvého úderu“ proti Amerike a jej spojencom z NATO dosiahli totálnej porážky akýchkoľvek vojenských síl USA.

Podľa tejto správy by totálna porážka všetkých vojenských síl USA začala okamžitou deštrukciou / zablokovaním funkcií všetkých 18 amerických lietadlových lodí či lodí schopných niesť lietadlá, deštrukciou / zablokovaním funkcií všetkých vojenských satelitov USA a NATO, strategickým prevzatím skladov ťažkých zbraní USA a NATO v Nórsku a Nemecku špeciálnymi vojenskými vzdušnými silami Spetsnaz, „vymazaním“ všetkých amerických základní v UK, nasýtením vzdušného priestoru Európskej únie špeciálnou zbraňovú technológií, a „príprava na použitie“ 500 taktických nukleárnych zbraní.

Správa ďalej uvádza, že akonáhle by bolo dokončené predchádzajúce, celkové straty vojsk USA a NATO by predstavovali vyše 35 000 (mŕtvych, zranených, zajatých a nezvestných), a materiálové straty by predstavovali najmenej 15 triliónov dolárov (lode, lietadlá, zbrane, atď. )

Po dosiahnutí počiatočnej taktickej prevahy nad silami USA a NATO počas prvých 24 hodín vojny by bola Západu vydaná požiadavka na ukončenie nepriateľstva, požadujúce okamžitý odsun amerických síl, jadrových zbraní a vybavenia z Európy, ktorý akonáhle by bol naplnený, ruské sily by sa potom stiahli a ustúpili z dobytých území.

Ak by bola požiadavka odmietnutá, sily Ruskej federácie by začali ostreľovať taktickými jadrovými zbraňami vojenské základne USA a NATO v Európe, a súčasne by iniciovali EMP / elektronické zbrane proti USA a Kanade, a „pripravili by k použitie“ interkontinentálnej balistickej strely (ICBM). Najdôvtipnejšie je na tejto správe Ministerstva obrany konštatovanie, že POLITICKÉ machinácie, ktoré by vypukli na Západe, predovšetkým v Spojených štátoch, po začatí tejto vojny, by zahŕňali aj alarmistov globálneho otepľovania a ďalších podobných environmentálnych a sociálnych organizátorov, a ich strach z totálnej globálnej nukleárnej vojny by spôsobil, že ako USA, aj EÚ by takmer okamžite stratili politickú vôľu bojovať.

Západné frakcie zastávajúce globálne otepľovanie budú vyzývať na okamžité zastavenie vojny kvôli strachu z katastrofálneho poškodenia životného prostredia, ku ktorému by došlo jadrovou vojnou, zatiaľ čo západní sociálni inžinieri by sa obávali straty svojej globálnej antikresťanskej agendy, keby zvíťazili kresťanské sily Ruskej federácie.

Je veľmi dôležité, ako sa tiež uvádza správa, že desiatky miliónov amerických kresťanov by veľmi dobre mohli zafungovať ako „piata kolóna“ podpory Ruskej federácie, vzhľadom k tomu, že sa musia brániť pred svojimi vlastnými „démonickými“ vodcami ničiacimi ich štát, čiže by títo kresťania hájili kresťanské sily Ruskej federácie, ktoré by sa snažili oslobodiť Spojené štáty, Európu a zvyšok sveta od do očí bijúceho presunu Západnej spoločnosti k „satanskému dizajnu“.

A keby táto „piata kolóna“ kresťanských Američanov podporila Rusko, ako prehlasuje správa, bola by odvrátená všeobecná jadrová katastrofa, a Spojené štáty pod novým kresťanským vedením by boli schopné sa navrátiť k mierumilovnému spôsobu života a prestali by terorizovať svet.

Pripravenosť americkej armády, ako uvádzajú zdroje, je teraz na historickom minime, a polovica jednotiek amerických mariňákov na svojich domácich základniach je pod úrovňou vojnovej pripravenosti. Správa ďalej uvádza, že masový odchod amerických kresťanov z amerických vojenských síl zanechali tieto kedysi obávané bojové jednotky bez základného tréningu v neschopnosti viesť vojnu, a to kvôli sexuálnej / rodovej experimentácie Obamovho režimu.

Medzi početnými šokujúcimi príkladmi uvedenými v správe ruského Ministerstva obrany, ako hlboko americká armáda klesla za Obamovho režimu v sexuálnej deviantnosti, je napríklad správa o amerických námorníkoch v Okinawe, ktorí robia transvestitnú show a správa o amerických kadetoch, ktorí boli prinútení pochodovať v ženských topánkach na podpätkoch ako súčasť „výchovy k odlišnosti“.

Prezident Obama teraz určil ako veliteľa americkej armády Erica K Fanning, otvoreného homosexuála, čím odmietol načúvať svojmu vlastnému centru pre vojenskú pripravenosť, ktoré ho v júni varovalo, že nové rodové poriadky Pentagonu vedú „odlišnosť“ do extrémov a tým ďalej oslabujú bojovú silu Ameriky.

Ako správa odhaduje, keby mali tieto sily čeliť kresťanským silám Ruskej federácie, trvalo by len 3 týždne, než by vyprchala všetka ich „vôľa bojovať“.

Správa nehovorí, či by prezident Putin povolil Ministerstvu obrany vojnový plán „prvého úderu“ proti USA a NATO, ale vzhľadom k tomu, že Amerika sa stáva štátom, kde jedným z najpopulárnejších komikov je desaťročná dievčina menom Saffron Herndon, ktorá vyvoláva smiech publika výrokmi ako „Schôdzky online sú ťažké. Zakaždým keď sa zoznámim s niekým novým, tak ho dajú do väzenia. A jeden z najpopulárnejších časopisov Salon teraz začal otvorene podporovať sex dospelého a dieťaťa tým, že podporil web Virtuous pedophiles výrokom, že pedofília je len iná“ sexuálna preferencia. Javí sa ako pravdepodobné, že by ho možno povoliť mohol.

Koniec koncov, veci z pekla náležia peklu … možno je čas, aby sa tieto monštrá odobrali späť tam, kam patria.

zdroj: svetkolemnas.info