Ruské Ministerstvo obrany (MO) dnes oznamuje, že velitelia nemeckých leteckých síl Luftwaffe zostali po spoločnej misii s leteckými silami Ruska nad vojnovou zónou Levante v „totálnom šoku“, pretože táto misia dokázala „nepochybne“ komplicitu Spojených štátov s teroristami Islamského štátu pri masívnom kradnutí sýrskej a irackej ropy, čím odhalila „veľké klamstvo“ Obamovho režimu o pravom dôvode tohto konfliktu.

Podľa správy MO dve nemecké lietadlá Tornado vybavené špionážnym zariadením odštartovali 9. januára v 9.32 SEČ zo základne NATO v Incirliku v Turecku na svoju prvú trojhodinovú výzvednú misiu nad Irakom a Sýriou, a mohli sa sami presvedčiť, že cez turecko-irackú hranicu prechádza takmer 12 000 cisterien a nákladných vozidiel Islamského štátu, nepretržite prevážajúcich ukradnutú ropu, a to pod plnou ochranou amerických a tureckých leteckých síl. Tieto aktivity boli nedávno odhalené satelitnými fotografiami zhotovenými leteckými silami Ruska.

Zatiaľ čo lietadlá ruských leteckých síl sú jediné, ktoré môžu legálne podľa medzinárodného práva operovať v sýrskej oblasti vojnovej zóny Levante, kde využívajú svoje značné sily, aby ničili ropné zariadenia a cisterny Islamského štátu, oblasť Iraku je pod ochranou amerických leteckých síl, ktoré naďalej umožňujú prebiehanie tohto rozsiahleho zločinu, bez toho aby sa snažili ho zastaviť.

Pokiaľ ide o akciu / reakciu Nemecka na to, že nemecké lietadlá same zistili dnes plnú nestvornosť toho, čo Obamov režim robí pre podporu teroristov islamského štátu, prezident Putin už skôr povedal na adresu západných štátov, ktoré by snáď chceli zverejniť lži Spojených štátov: „Sú správy, že mnoho svetových vodcov je neskrývane vydieraných. Nie je bez dôvodu, že „Veľký brat“ vydáva miliardy dolárov na dohliadanie nad svetom, i nad svojimi najbližšími spojencami. “

A aj keď Obamov režim naďalej verejne vyhlasuje, že Nemecko je jedným z jeho najsilnejších európskych spojencov, správa MO konštatuje, že stále narastajú dôkazy, že Nemecko je vydierané Spojenými štátmi.

Čo sa týka príkladov vydierania Nemecka presidentom Obamom, správa uvádza, že tento rok na jar, keď Nemecko ohlásilo stiahnutie svojho obranného systému striel Patriot z Turecka, a vyšetrovanie dôvodu zablokovania predaja nemeckých tankov Leopard Saudskej Arábii, Obamov režim rozpútal proti Nemecku bezprecedentný ekonomický útok tým, že vyhlásil, že najväčší nemecký výrobca automobilov Volkswagen predáva v Amerike chybné autá.

Ohľadom vydierania Nemecka ekonomickým útokom Obamovho režimu je potrebné zdôrazniť, že USA úplne absurdne vyhlásili, že Nemci inštalovali do dieselových vozidiel predávaných v Amerike chybný softvare majúci oklamať zariadenia testujúce emisie.

K tomu, že nemecké dieselová autá predávané v Európe vydávajú menej škodlivých emisií než ich americké náprotivky, správa vysvetľuje, že jediné „prispôsobenie“ softvéru urobené pre autá predávané v USA bolo určené na zohľadnenie používaného biopaliva – ktoré v Európe obsahuje repkový olej, kdežto v USA sa vyrába najmä z kukurice.

Dôkazy, že Nemecko nemieni tolerovať vydieranie Obamovým režimom, možno podľa správy MO vidieť aj v tom, že tento týždeň sa vyskytli správy o tom, že nemecký automobilový gigant Volkswagen odmietol vydať americkej strane dokumenty k vyšetrovaniu škandálu s emisiami, a že Nemecko sa pripojí k Belgicku pri stanovení totálneho zákazu predaja zbraní Saudskej Arábii.

Nemecký komisár pre ľudské práva Christoph Strasser podľa správy napadol hlavného spojenca Obamovho režimu a Islamského štátu, Turecko, tým, že varoval, že situácia v Turecku sa „drasticky zhoršila“ za vlády despotického vodcu prezidenta Erdogana. Nemecko tiež otvorene vyzýva na ukončenie sankcií proti Rusku, a kancelárka Merkelová prisahala, že bude podporovať plány na veľký rusko-nemecký plynovod, životne dôležitý pre energetickú bezpečnosť. Je možné, že skorej skôr ako neskôr by mohlo dôjsť k úplnému pretrhaniu vzťahov medzi Nemeckom a Obamovým režimom.

zdroj: orgo-net.blogspot.cz