Pravdepodobnosť pokračovania vojnového konfliktu na Ukrajine je veľmi veľká, a dokonca aj pravdepodobnosť rozšírenia tohoto konfliktu, jeho zväčšenia je pomerne veľká, hovorí Robert Fico.
[clear]

Slovenskí muži zasypali na podnet portálu panobcan.sk v januári okresné úrady vyhláseniami o odopretí výkonu mimoriadnej služby, čo znamená vyhnúť sa v prípade vojnového konfliktu povinnosti ísť do priameho boja. Viac ako 12-tisíc mužov, ktorí sa v januári túto správu dozvedelo, nechce ísť bojovať.

Zaujímavý je fakt, že Slovenské Ministerstvo Obrany okamžite reagovalo vydaním opatrne sformulovanej správy o dezinformácii, ktorá sa vraj šíri internetom. V plnej sile sa ukázali média, ktoré sú platené za to, čo píšu, inak sa to nedá vysvetliť.

Pravdivú správu, ktorá je podložená pravnikmi sa okamžite snažili utlmiť nepravdivými správami TOPKY.sk, AKTUALITY.sk, NOVINY.sk, ktoré bez mihnutia oka písali totálne klamstvá.

To je obraz našich médii, takto sa vlastne otvorene priznali občanom, že ich klamú a zavádzajú. Prečo a pre koho pracujú ? … netreba vysvetľovať, občania to nie sú.