Predáme si SLOVENSKÚ VODU, aby nás mali kompletne v rukách nenažranci ?

thumbnail

Článok od občanov: Prepošlite ďalej! Ide o veľmi vážnu vec (ktorej dôsledky si možno nedokážeme teraz ani predstaviť).

Slovenská voda Tak už je to tu !
O Slovensko im pôjde veľmi, nakoľko máme úžasné zdroje minerálnych vôd. Možno najviac na svete na takej malej ploche. Nedajme si vodu !

Rozposielajte to ďalej aby boli občania informovaní ! Aj keď pochybujem, že ich zaujíma náš názor,lebo my už vlastne v podstate máme vodu predanú. EÚ má v pláne "sprivatizovať" všetky zdroje pitnej vody vo všetkých členských krajinách, teda aj na Slovensku ! Ak sa to EU podarí, potom dôjde dlhodobo k výraznému nárastu cien za vodu.

Portugalsko už svoje práva predalo,ceny vody narástli o 400 % ! Z vody by sa
stala exportná komodita, a ani kvalita by nemusela byť dodržiavaná !

V januári 2014 potrebujeme 1.000.000 hlasov proti,aby EÚ bola nútená sa k tomu vyjadriť ! Prosím, rozošlite to čo najväčšiemu počtu ľudí a aj Vy sa pridajte k hlasovaniu na : www.right2water.eu/de

Zúčastnite sa a pošlite to. A pošlite to každému v Európe, kto si vie predstaviť, čo to znamená, a je ochotný sa zúčastniť.

Toto je plán EU : http://www.funmail2u.de/l.php?id=99815828334ca3db

Tento link je 10 minútový príspevok proti rozhodnutiu EÚ o sprivatizovaní práv na používanie vodných zdrojov. Kto nevie po nemecky dole je článok dajte si ho do prekladača preložiť. To netreba: na stránke www.right2water.eu/de je možnosť výberu jazyka, a je to tam písané aj po slovensky a po česky. Stačí sa len pridať.

Ďakujem:
Mária Marušincová
0911 960 630
--
Marta Hrobáriková
Ing.Mária Sujová
mobil: 0907831186
--
Prajem pekný deň.

Chceme predať SLOVENSKÚ VODU ?

Loading ... Loading ...

ZDIEĽAJTE

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

  1. zuzana píše:

    aha tak sa hned aj mozem ospravedlnit, lebo som sa naplasila ze sa dohromady nazbieralo iba tych 36 hlasov, ktore su k clanku. vdaka Bohu uz je dohlasovane 🙂 takmer 2 000 000 parada 🙂

  2. zuzana píše:

    nejako ste to malo dostali medzi ludi dievcata a pritom je to az neskutocne dolezita sprava, a ludia by sa mali postavit za svoju krajinu konecne, nie sa len nechat unasat prudom!