Prečo sa slovenské média snažia presvedčiť občanov, že pravda o páde dvojičiek pravdou nie je?

thumbnail

Slovensko vždy bolo a predpokladá sa, že aj bude pod vplyvom svetových mocností. Do tzv "nežnej revolúcie" v roku 1989 bolo Slovensko pod politickým vplyvom Ruska. Po revolúcii 1989 politici vplyv Ruska zastavili a Slovensko politicky odovzdali do rúk Americkej veľmoci. Znamenalo to kompletný rozpredaj Slovenska, zničenie jeho sebestačnosti vo výrobe a produkcii, rozklad spoločnosti v sociálnej sfére a nasmerovanie občanov na kapitalistický spôsob života. Aj do revolúcie 1989 boli samozrejme nedostatky v riadení štátu a spoločnosti, tie sa však dali riešiť aj inak.

USA nikdy oficiálne nemôžu priznať, že pád dvojičiek dôkladne zorganizovali.

Oficiálne správy úradov USA z vyšetrovania samozrejme potvrdzujú verziu, že budovy spadli v dôsledku nárazu lietadiel a následného požiaru. Tieto oficiálne výsledky stačia médiám na to, aby pri akýchkoľvek iných pravdivých teóriach s nimi argumentovali a opierali sa o pravidlo - "To čo je na papieri je pravda". V tomto prípade sa však hlboko mýlia.

aktuality.sk píšu: 5 najväčších klamstiev o 11. septembri


Tejto správe sa niet čo v súčasnom stave slovenskej republiky čudovať. Je to iba obraz, kde sa Slovensko momentálne nachádza.

O WTC z 11. septembra 2001, koniec klamlivým konšpiráciam

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)