Tu máme fotografiu Hillary Clintonovej a Laurance Rockefellera. Ako väčšina z vás pravdepodobne vie, Hillary je bývalou štátnou tajomníčkou Obamovho úradu a aktuálne kandidátkou na prezidenta v 2016 kampani. Je tiež dlhoročnou političkou. Laurence Rockefeller je štvrtým dieťaťom Johna D. Rockefellera Jr, zo známej rodiny Rockefellerovcov – amerických priemyselníkov a politických a bankových bosov, ktorí majú prsty vo vytvorení veľkej časti dnešnej modernej ekonomiky. Stáli pri zrode moderného bankového a vzdelávacieho systému, a tiež obchodu s energiami a zdravotníctva, spoločne s trilaterálnou komisiou a OSN (len pre zmienku). Sú súčasťou toho ‚jedného percenta‘ bohatých, ktorí takmer vlastnia všetky svetové zdroje.

Mnoho ľudí sa domnieva, že rodina Rockefellerovcov sú tí ‚zlí‘, tajne sa snažiaci prevziať stanovenú kontrolu na ľudstvom, zničiť / znečistiť Zem a vziať nám naše práva. Sú tu aj domnienky o tom, že sa snažia ľudstvo dohnať k takzvanému novému svetovému poriadku. A z memoárov Davida Rockefellera vieme, že sú si týchto obáv vedomí:

Po viac ako sto rokov využívajú ideologickí extrémisti na oboch stranách politického spektra takých udalostí, ako je napríklad moje stretnutie s Castrom na to, aby útočili na Rockefelerovu rodinu kvôli tomu, že má, ako tvrdí, prílišný vplyv na americké politické a ekonomické inštitúcie. Niektorí dokonca veria, že sme súčasťou tajného spoločenstva, ktoré pracuje proti najlepším záujmom Spojených štátov, keď charakterizujú našu rodinu a mňa ako internacionalistu, ktorí konšpirujú s ďalšími po celom svete za účelom vybudovania integrovanejšej, globálnej politickej a ekonomickej štruktúry – jedného sveta, ak to tak chcete nazvať. Ak som z tohto obžalovaný, potom sa k svojej vine priznávam a som na to hrdý. “

Máme veľa evidencie naznačujúcej, že rodina Rockefellerovcov, rovnako ako Rothschildovcov a niekoľko ďalších, majú na svedomí niekoľko znepokojujúcich podujatí úzko spojenými s ničením životného prostredia, genocídou a ďalšími, čo však neznamená, že by sme mali ukazovať prstami a odsudzovať každého člena rodiny. Predsa len, my všetci sme zodpovední za to, čo sa deje na našej planéte, čo sa na nej dlhšie, a tiež za to, čo sa na nej bude ďalej diať pokiaľ s tým niečo neurobíme.

Žijeme vo svete plnom tajomstiev a mainstreamový svet si toho začal byť vedomý po tom, čo Edward Snowden vypustil do sveta prvé svoje odhalenie a to rozpočet tajných operácií, aj napriek tomu, že už bol (čiastočne) odhalený niekoľkými predchádzajúcimi výskumníkmi.

V skutočnosti sa nedozviete nič o rozpočte týchto tajných operácií alebo o ľuďoch, ktorí tieto rozpočtové programy preštudovali. Avšak táto tému sa riešila v roku 2010 a to novinári Dana Priest a William Arkin z Washington Post. Ich vyšetrovanie trvalo približne dva roky a ich záverom bolo, že americký svet sa stal: ,, tak veľkým, tak ťažkopádnym a tak tajnostkárskym, že nikto nevie, koľko vlastne stojí, koľko ľudí vlastne zamestnáva, koľko programov v ňom vlastne existuje alebo koľko agentúr robí rovnakú prácu. “

Nižšie, je bližšia fotografie knihy z obrázku zo začiatku článku, a tiež je možné vidieť iný uhol, pod ktorým Hillary knihu drží pri chôdzi a rozhovore s Laurence.
Prečo sa zmieňujem o tomto tajnom rozpočtovom svete? Pretože ide ruka v ruke s fenoménom UFO, ktorý je podporený ohromným množstvom evidencii veľkého počtu “ uveriteľných “ ľudí, a tiež horou dokumentov.

Ako vieme, akú knihu Hillary drží a prečo je tak dôležitá

Kniha, ktorú Hillary drží nesie názov Sme sami? Bola napísaná Paulom Daviesom, vysoko váženým americkým fyzikom, ktorý bol profesorom na mnohých univerzitách.
Väčšina jeho výskumov sa týkala oblasti kvantovej teórie. Kniha sa zaoberá nad dôsledkami kontaktu s mimozemskou inteligenciou. Ak sa pozorne pozriete na priblížený obrázok knihy, môžete si všimnúť, že je zhodný so zadným prebalom Daviesovej knihy.

Všimnite si hviezdy pod okom na oboch obrázkoch, jasnejšej hviezdy, ktorá je trochu ďalej a oká na ľavom spodnom okraji.
Dôvod prečo som si vybral o tomto písať, nie je len pre to, že táto kniha je veľmi podobná tej Daviesovej, ale preto, že máme horu dôkazov na potvrdenie faktu, že Hillary Clintonová, rovnako ako Bill Clinton, podnietili spoločne s Laurence Rockefellerom vládu USA aby oficiálne odhalili existenciu mimozemšťanov a UFO.

Toto je tiež známe ako ,, Rockefeller iniciatíva “, žiadosť Laurence Rockefellera na CIA a Letectvo USA aby odtajnili a vydali všetky informácie ohľadom UFO verejne.
Všetky dokumenty od a pre Laurence Rockefellera od a pre najrôznejšie osoby si môžete zhliadnuť TU. Boli získané vďaka zákona o slobode informácií skrz niekoľko bádateľov, zahŕňajúce aj výskumnú skupinu Paradigma, ktorá je zodpovedná za nedávne verejné vypočutie o odhalenie existencie UFO.

Je tiež potrebné sa tu zmieniť o tom, že psychológ Harvardskej univerzity ocenený Pulitzerovou cenou Dr. John Mack sa veľmi zaujíma o fenomén UFO a mimozemšťanoch.
Je najviac známy, v rámci Ufológie, svojou knihou Únosy: Stretnutie ľudí s mimozemšťanmi. Jeho práca bola značne podporovaná Lawrencom Rockefellerom, ako sa spomína správa z Americkej štátnej lekárskej knižnice:

Jeho rozličná osobnosť – od váženého profesora psychiatrie na Harvardskej lekárskej univerzite po aktivistu a človeka veriaceho v únosy mimozemšťanov – sú tak nezlučiteľné ako zvláštne zoskupenie jeho zástancov, ktoré zahŕňa Laurence Rockefellera a právnika Daniela Sheehana, známym pre svoje ľavicové výroky.
Chcel by som len uviesť na pravú mieru, že Laurence Rockefeller si zachováva očividný záujem o túto tému a že ,, Rockefeller iniciatíva “ bola skutočnou vecou, prepojenú s vyššie uvedenými dokumentmi.


[clear]
Mack sa k tomu vyjadril takto:

Áno, oboje je pravda. Ako literárno tak fyzicky k tomu istým spôsobom dochádza, ide o istý druh psychologického, spirituálneho zážitku prebiehajúcom a pochádzajúcim pravdepodobne z inej dimenzie. A tento fenomén nás priťahuje, núti nás k otvoreniu sa iným svetom, ktoré nie sú len obyčajným fyzickým svetom, a rozširuje naše obzory v rámci iných neznámych realit, od ktorých nás naše vedomie počas storočí odstrihli.

Mal by som tiež spomenúť, že Mark bol jeden z hlavných bádateľov zapojených do jedného z najpozoruhodnejších svedectiev o UFO, ktorý kedy vyplávali na povrch – údajné stretnutie s viac než 60 školákov v meste Ruwa, Zimbabwe, 16. septembra 1994. Deti tvrdia, že videli niekoľko vznášajúcich sa predmetov, ktoré by sa dali nazvať vesmírnymi loďami.

Je tu ešte ďalšia vec, ktorá dáva prepojenie Hillary a výskumu o UFO na dôveryhodnosti – spojitosť s Johnom Podestom, poradcom Baracka Obamu, bývalým vedúcim štábu Bieleho domu počas Clintonovej administrácie a súčasnou hlavou kampane Hillary Clintonovej. Predniesol tento výrok:

Som skeptický v mnohých veciach, zahŕňajúcim názor, že vláda vie vždy všetko najlepšie a že sa ľuďom s pravdou nedá veriť. Čas otvoriť oponu tejto témy už dávno nastal. Máme výroky z tých nedôveryhodnejších zdrojov – od ľudí, ktorí vedia o čom hovoria – o fascinujúcom fenoméne, o ktorého podstate musí byť rozhodnuté. – John Podesta (prevzaté z Leslie Kean ‚s 2010 New York Times bestseller, UFOs: Generals, Pilots, And Government Officials Go On The Record, o ktorom Podesta tento výrok zmienil).

zdroj: ac24.cz