[clear]

Na internete sa objavila správa o Hillary Clintonovej, ktorá vraj kryje vraždy a vojnové zločiny:

Největší ohňostroje na Nový rok neboli v New Yorku tie, ktoré sa rozžiarili na nebi nad hlavami oslavujúcich na celom svete, ale tie, ktoré sa schovávali v ďalšej várke hanebných e-mailov, ktoré sa dostali na verejnosť – a obsah je tak výbušný, že Clintonovú možno obviniť z vojnových zločinov.

Medzi e-mailami bývalej štátnej tajomníčky sú uložené dôkazy o mimosúdnych vraždách spáchaných rebelmi v úlohe spojencov USA, pričom bojovníci pridružení k Al Káide k týmto rebelom patria tiež. Navyše v nich sú dôkazy o tom, že za vojnou Západu s Líbyou stálo skôr zlato, striebro a ropa ako čokoľvek iné. A čo je kľúčové – tieto dôkazy boli obsiahnuté v e-mailoch adresovaných Clintonovej, takže tajomníčka o tomto všetkom vedela, ale neurobila nič pre to, aby vyhlásila poplach.

„Povedané prísne dôverne -jeden rebelský veliteľ vyhlásil, že jeho jednotky pokračujú v súhrnnom vraždení všetkých cudzích žoldnierov zajatých v boji. Extrémne citlivý zdroj dodáva, že rebelom sa dostáva priamej podpory a tréningu zo strany malého počtu jednotiek egyptských špeciálnych síl, zatiaľ čo jednotky špeciálnych francúzskych a britských síl operujú zo základní v Egypte pozdĺž líbyjskej hranice. Tieto jednotky prehliadajú transport zbraní a dodávok rebelom, „uviedol dlhodobý priateľ rodiny Clintonovcov, vykonávajúci neoficiálne prieskum pre tajomníka Sidney Blumenthala, v e-maile z 27.03.2011.

Popri mimosúdnej povahy týchto exekúcií neboli „cudzí žoldnieri“ – na rozdiel od asociácie, ktorú tento pojem vyvoláva, nutne bojovníkmi. V skutočnosti používajú rebeli tento termín často na opis černošských líbyjských civilistov a subsaharských obchodných partnerov „podporovaných Kaddáfím v rámci jeho politiky cielenej na africkú úniu,“ ktorí potom boli vnímaní ako loajalisti a stali sa predmetom rasových a etnických čistiek. K najhoršiemu príkladu tohto prístupu došlo v dôsledku odplaty pri vymazaní mesta Tawergha čítajúceho asi 30 000 obyvateľov z mapy jednotkami podporovanými NATO zo susedného mesta Misra – čím v podstate vzniklo v auguste 2011 mesto duchov.

Telegraph k tomu napísal: Po usmrtení Muammara Kaddáfího bolo bojovníkmi spojenými s novými dočasnými úradmi uväznených stovky migrujúcich pracovníkov zo susedných štátov. Bojovníci obvinili afrických černochov, že boli žoldniermi v službách bývalého vládcu. Tisíce subsaharských Afričanov takto boli pochytaných od augustového pádu Kaddáfího.

Amnesty International zistila, že skupiny rebelov a milícií mučili a zneužívali väzňov v desiatich z jedenástich zariadení, v ktorých skupiny fungovali po tom, čo po páde režimu prakticky zmizla polícia a vojenské sily. Dlho sa hovorilo, že tieto milície boli infiltrované al Kajdou – ale ako ukázal rovnaký e-mail, existovali „priebežné správy o tom, že skupiny radikálov / teroristov ako líbyjskej bojovej skupiny (LibyanFightingGroups) a Al Káida v islamskom Maroku (IslamicMaghreb- AQIM) infiltrujú (prechodnú vládu) a jej vojenské sily. „Napriek tomu sa k rebelom dostávalo impozantné množstvo zbraní vrátane tankov, protilietadlových zariadení a“ takmer nekonečné množstvo útočných pušiek AK-47 a munície „vďaka tomu, že to sily spojené s USA prehliadali, ako je zjavné vyššie.

K téme zlata, o ktorom sa často debatuje, ukázal e-mail z 02.04.2011, že citlivé zdroje zviazané s Kaddáfím informovali, že vláda vlastnila „143 ton zlata a podobné množstvo striebra.“
„Toto zlato sa nazhromaždilo počas súčasného povstania a malo sa použiť na vytvorenie panafrickej meny založenej na líbyjskom zlatom dináry. Tento plán mal poskytnúť frankofónnym africkým krajinám alternatívu k francúzskemu franku. „Tieto zdroje tiež uvádzajú, že“ … pracovníci francúzskej tajnej služby tento plán čoskoro po začiatku tohto povstania prekukli a to bolo jedným z faktorov, ktoré ovplyvnili rozhodnutie prezidenta Nicolasa Sarkozyho o zapojenie Francúzska do útoku na Líbyu. „Ako ďalší motív Sarkozyho angažmán je uvedená“ túžba získať väčší podiel na líbyjskej ropnej produkcii.“

Všetky tieto informácie poslané cez neverejný a nezaistený osobný e-mail Clintonovej mohli byť technicky dostupné komukoľvek s pomocou hackera. Odhalenie skutočnosti, že bola vopred informovaná – najmä ohľadom mimosúdnych vrážd zo strany rebelov podporovaných Spojenými štátmi a ich spojencami – má eminentný význam.

„Bolo dosiahnuté kritické množstvo informácii v rámci vyšetrovania tajomníčky a jej blízkeho personálu,“ povedal bývalý štátny zástupca USA, Joe Di Genova, vo svojom rozhlasovom rozhovore v utorok. „A ako to speje k záveru, odhadujem, že v najbližších 60 dňoch budú dôkazy zhromažďované na strane FBI tak zaujímavé“, že štátna zástupkyňa generála Loretta Lyncha bude musieť podať žalobu. K tomu vysvetlil, že ak sa Lynch rozhodne neobvinit Clintonovú, „… bude to ako Watergate. Bude to neuveriteľné. “

zdroj: nwoo.org