Jozef Klányi a Juraj Chlebík sú zatknutí a väznení. Prečo ? Protestovali proti súčasnému totalitnému režimu pred parlamentom. Videa si môžete pozrieť tu: obcianskytribunal.sk

Demokracia na Slovensku neexistuje ! Za uplatňovanie práv, ktoré deklaruje Ústava SR si môže ísť posedieť hocikto. Aký je teda súčasná možnosť DEMONŠTRÁCIE podľa ústavy ?

Na zhromaždenie musíte mať povolenie od mesta alebo obce (trochu smiešne, že ? aby Vám nespokojným občanom, ktorí sa pozerajú v priamom prenose na RABOVANIE Slovenska dával niekto súhlas, keď chcete na to upozorniť). Ak aj súhlas dostanete, nikto Vás nebude počúvať. Ak si Vás aj vypočuje, odvolá sa na zákony, s ktorými politici manipulujú tak, ako oni potrebujú. Média neinformujú, naopak sú manipulované v prospech dnešného totalitného režimu.

Čl.32
„Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

Čl. 26
(1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl. 12
(4) Nikomu nesmie byť spôsobená ujma na právach pre to, že uplatňuje svoje základné práva a slobody