Dúfajme, že výsledok Brexitu bude znamenať rozpad EÚ a NATO, hovorí Paul Craig Roberts, americký novinár a politológ.

„Vystúpením Veľkej Británie z EÚ sa zabráni začiatku 3.svetovej vojny, do značnej miery iniciovanej Amerikou, ktorej cieľom je zaviesť kontrolu nad svetom,“ hovorí Roberts.

„Veľká Británia je veľká krajina a dôležitý člen EÚ a NATO, takže by to mohlo znamenať taktiež aj rozpad EÚ a NATO, Brexitu by mali využiť menšie krajiny, ako je Grécko a Portugalsko, Taliansko a Španielsko, ktoré sú bezohľadne využívané a takisto by mali odísť, „pokračuje Roberts.

„Európska únia je diktatúra, to nie je žiadna demokracia. EÚ má parlament len pre zábavu, nemá silu. Rozhodnutie robí Európska komisia. Takže správa EÚ sa veľa vzdialila od bežných Európanov,“ zdôrazňuje Paul Craig Roberts.

„Brexit by mal prebudiť ľudí. Nemecké a holandské banky doslova drancujú chudobné krajiny, ako je napríklad Grécko,“ je presvedčený Roberts.

„Ak sa rozpadne EÚ, tak je veľmi pravdepodobné, že padne aj NATO a NATO je zásterkou pre americké agresie. Vďaka NATO Washington mohol zničiť Líbyu, Irak a Afganistan a pokúsil sa zničiť Sýriu a Irán.

Takže Keď sa rozpadne NATO, Washington nebude mať „zásterku“ pre svoje agresie a Washington už nebude môcť používať NATO k popoháňaniu Európanov do konfliktu s Ruskom a Iránom.

Tím vlastne odchod Británie z EÚ dáva prísľub záchrany ľudstva pred treťou svetovou vojnou, pretože Washington chce získať kontrolu nad celým svetom, ale to znamená poraziť Rusko, Čínu a Irán.

..Washington sa nevzdá tohto cieľa, a jediný spôsob, ako sa to môžete zmariť je rozpad EÚ a NATO. Takže dúfajme, že odchod Británie je počiatok rozpadu dvoch najhorších inštitúcií, „je presvedčený Paul Craig Roberts.

„Ale odchodom Británie ešte boj nekončí, pretože americká centrálna banka, Federálny rezervný systém, Európska centrálna banka a Bank of Japan a George Soros s najväčšou pravdepodobnosťou teraz zaútočia na britskú libru, čo povedie k jej poklesu a terorizovanie britskej ekonomiky a psychologický útok na Britov, aby si uvedomili, že „sme urobili veľkú chybu. Vráťme sa, zničí to našu ekonomiku. „Je to možné,“ varuje Paul Craig Roberts.

zdroj: prvnizpravy.parlamentnilisty.cz