Ide z jednej krízy do druhej, pričom ich sama vytvorila a nemá demokratický mandát o nich rozhodovať. Už jej nestačí odstraňovanie volených vlád a rušenie demokratických hlasovaní, keď s ich výsledkami nesúhlasí. Teraz dokonca otvorila európske hranice najzaostalejšej a najnásilnejšej kultúre na celej planéte – kultúre, ktorá odmieta akýkoľvek koncept ľudských práv.

Čo je od samého začiatku špatne?

Títo migranti prestali byť utečencami vo chvíli, kedy sa odmietli zaregistrovať a požiadať o azayl v prvej bezpečnej krajine, do ktorej dorazili, ako stanovuje zákon. Ale Európska únia odmietla ulatniť zákony a postupovať podľa práva a odstránila akékoľvek podnety jednotlivých štátov účinne chrániť svoje vonkajšie hranice. Stručne povedané urobila to preto, že to ľuďom umožňuje sa voľne pohybovať dopredu a tým povzbudila nilióny ďaľších, aby sem prišli. A ďaľšie milióny ľudí už sú na ceste do Európy.

Nestranný pozorovateľ z vesmíru by si myslel, že sa Európania úplne zbláznili, ale to nie je pravda. My sme sa iba vzdali demokracie a teraz sa vzdávame našej bezpečnosti. Európska únia mohla od začiatku zastaviť imigračnú krízu, keby následovala úspešný austrálsky model, t.j. vracanie ľodí späť a triedila mimo svoje územia skutočných utečencov od domnievajúcich sa. Ale to by bolo až moc rozumné. Miesto toho sa chová ako obvykle – arogantne a tak, že zhoršila celú situáciu porušovaním zákonov (a naozaj to už nejde jasnejšie povedať), čomu nakoniec dala korunu pozvaním veškerej muslimskej populácie do Európy.

To bez pochyby ovplyvní bezpečnosť Európy k horšiemu, hlavne pre ženy a pre homsexuálov a židov. Rovnako to zvýši zisky kriminálnikov, ktorí obchodujú s ľuďmi. Angela Merkelová chce, aby Nemecko zaplatilo za krivdy spôsobené v druhej svetovej vojne tým, že spácha sebevraždu. Jej šialená pozvánka adresovaná moslimom a krajinám tretieho sveta znamená, že v Nemecku veľmi rychlo začne stúpať počet znásilnení. Pravda je, že počet znásinení tam už začal stúpať. Ona sama za to bude osobne zodpovedná. A vy „pokrokový“ Polyanny s blbými nápismi typu „Vítame utečencov“ na tom máte tiež podieľ, pretože bez ohľadu na to, čomu oznamovacie prostriedky chcú, aby sme verili, väčšina utečencov sú muži (bez doprovodu) a európske väznice sú už teraz plné moslimov z krajín tretieho sveta, ktorí nevedia, ako sa majú chovať v civilizovanej spoločnosti.

To posledné čo potrebujeme je si ich sem doviezť viac, pretože kam sa dostane moslim z krajiny tretieho sveta, tam sa objaví znásilnenie. To je ich kultúra. Toto presne robí Európska únia – porušuje zákony, aby do Európy dotiahla násilnícku, ženy nenávidiacu a ženy znásilňujúcu kultúru, ktorá priamo ohrozuje bezpečnosť žien a porušuje ľudské práva voči ženám.Nemecké oznamovacie prostriedky sa na tom podieľajú a taja to. Ak ste moslimský imigrant z krajiny tretieho sveta so záľubou v troške toho občasného znásilnenia (a viem, že mnoho z vás by si dalo povedať) môžete to robiť kľudne ďalej a vedieť, že oznamovacie prostriedky sa o tom vôbec nezmienia – sú na vašej strane.

Doposiaľ (dohromady s políciou) uchovávali v naprostej tichosti veškeré znásilnenia, zneužívanie detí, nútenú prostitúciu, ku ktorým dochádza v utečeneckých centrách, kde to došlo až tak ďaleko, že ženy a dievčatá musia spať vo svojom bežnom oblečení. Ženské organizácie dokonca napísali otvorený dopis vláde, aby ženy mali samostané priestory oddelené od chtíčom posadnutých mužov.

Polícia sa nebude o znásilneniach baviť, pretože nechce dať kritikom masovej migrácii skutočné dôvody. Ako neuveriteľne vznešené. Nechcú legitimizovať kritikov upozorňujúcich na porušovanie zákonov. Je zaujímavé, že napriek tomu všetkému varujú miestnych ľudí, aby nenechali svoje deti voľne behať po vonku a nedovolili mladým dievčencom nosiť priliehavé oblečenie. Varujú ženy, aby symi nechodili na a zo stanice, ktorá je blízko utečeneckého tábora. Vedia presne to, čo už vedia všetci ľudia v Európe, že moslimovia z krajín tretieho sveta sú odmalička vychovávaní opovrhovať ženami, báť sa žien a brať ich ako podradné. Keď sa dostanú do civilizovaných krajín ako je Európa, chovajú sa k ženám rovnako, pretože sú až moc tvrdohlaví, aby si boli vedomí, že existuje aj iný spôsob. A my ich to necháme robiť, pretože sme tak pokrokoví, tolerantní a sociálny a tak ďalej. A neradi o tom hovoríme, retože by to mohlo byť považované za rasistické. Snažíme sa ich pochopiť a stále pre nich a ich naprosto zbytočnú kultúru vymýšľame ospravedlnenia. A schovávame sa za prázdne slová ako je inklúzie a rozdieľnosť a tlieskame si za tento zhovadilý humanitarizmus zatiaľčo Európa sa stáva viacej a viacej nebezpečnou pre ženy a pre homosexuálov a židov. V podstate pre všetkých ľudí, pretože voľný pohyb ľudí tiež znamená voľné šírenie džihádu. Musel by ste byť idiot, alebo politik, aby ste nevidel, čo to prinesie. Islámsky štát tvrdí, že už má v Európe tisíce bojovníkov a mnoho ďaľších sem dorarážajú každý deň, kvoli kriminálnej nedbalosti Európskej únie znamená, že Európa nemá vonkajšie hranice.

Čaká nás vážne krviprelievanie a Európska únia za to bude celkom zodpovedná. Ale politici, ktorí majú osobnú ochranku sa nemusia strachovať, pretože to nebudú oni, kto bude vraždení.

Jediným dôvodom, prečo sa toto deje je, že Európska únia porušuje zákony. Keď oni porušujú zákony, prečo by sme nemohli my? Prečo si my všetci nezačneme robiť čo chceme a brať si čo chceme? Prečo by vôbec niekto mal rešpektovať zákony, keď zrejme nič neznamenajú?

Pokiaľ nezastavíme všetky lode, tak táto nezákonná invázia nikdy neskončí, a je jasné, že Európska únia nemá najmenšiu snahu lode zastaviť. Chcú, aby záplava imigrantov naďalej pokračovala, až sa stane, že Európa bude nútená navždy splynúť so zaostalou a násilníckou kultúrou, ktorá je nepriateľská voči všetkému čomu my veríme. Importujú sem barbarizmus, importujú sem vojnu a bez najmenšej pochybnosti nám ukazujú, že im nemôžeme dôverovať čo sa týka zaistenia bezpečnosti v Európe. Nastal čas, aby Európania požiadali Európsku úniu o azyl.

zdroj: youtube.com