Je Phillip Wood spolu s ďalšími pasažiermi doteraz nažive po tom, čo bol lietadlo 370 unesený na tajnú americkú vojenskú základňu nachádzajúcu sa na odľahlom ostrove v Indickom oceáne ?

Podľa nezávislého novinára Jima Stona jeden z pasažierov, Američan Phillip Wood, ktorý pracoval pre spoločnosť IBM a bol na palube zmiznutého lietadla malajských aeroliniek, ukryl si zrejme svoj iPhone 5 do análnemu otvoru potom, čo bol Boeing 777 s 239 pasažiermi unesený vojakmi počas letu do číny.

Stone tvrdí, že metadáta fotografie dokazujú na “ 100 percent „, že Phillip Wood túto snímku odoslal spolu s hlasom aktivovanou textovou správou zo zemepisných súradníc, podľa ktorých sa nachádza len niekoľko kilometrov od americkej vojenskej základne Diego Garcia na ostrove ležiacom južne od Maldív v Indickom oceáne. Podľa Stona bola z Woodovho iPhonu zaslaná čierna fotografia, na ktorej nebolo nič vidieť. Stone sa domnieva, že snímka bola zhotovená v temnej miestnosti alebo tak, že Woodove ruky boli spútané.

Fotografiu sprevádzal nasledujúci text, ktorého autorom by mal byť Wood:

„Bol som zadržaný ako rukojemník neznámymi vojakmi potom, čo bolo lietadlo unesené (s páskou cez oči). Pracujem pre IBM a podarilo sa mi počas únosu ukryť telefón do zadku. Volám sa Phillip Wood. Myslím, že ma aj zdrogovali, nemôžem sa sústrediť.“

Čierna fotografia označená ako „1395192158752.jpg“ obsahuje tieto metadáta:

[col3]

[/col3][col23]Rozmery: 240 x 320
Výrobca: Apple
Model: iPhone 5
Farebný priestor: RGB
Farebný profil: sRGB IEC61966 – 2.1
Ohnisková vzdialenosť: 4.12
Alfa kanál: Žiadny
Červené oko: Žiadne
F číslo: 2.4
Expozičný program: 2
Expozičný čas: 1 / 15[/col23]
[clear]
Stone tiež detailne vysvetľuje, prečo EXIF dáta snímky ( Exchangeable Image Format ) slúži ako nezvratný dôkaz:

„Exif je neporušený. Exif dáta sú uložené v každom snímku z akéhokoľvek fotoaparátu a obsahujú okolnosti, za ktorých bola fotografia zhotovená. Možno ich zobraziť, keď uložíte fotografiu na ploche PC, kliknete na ňu pravým tlačidlom myši a zvolíte vlastnosti. Potom kliknete na detaily. Zistíte, že snímka bol zhotovená 18. marca iPhonom 5, s citlivosťou 3200 a clonou 1 / 15. exif dáta obsahujú aj súradnice, ktoré náležia základni Diego Garcia. JE TO PRVÝKRÁT, ČO NÁM PRÁZDNA FOTOGRAFIA PREZRADILA ÚPLNE VŠETKO.

Exif sa nedá prepísať bežným softvérom, môže byť len pridaný k údajom, ako sú „imidž credits“, u niektorých pokročilých aplikácií. Môže byť tiež vymazaný, NIE VŠAK zmenený. Fotografie s neporušenými Exif dátami možno použiť na súde. Ak je Exif hacknutý, musel by to urobiť niekto zo CIA alebo naozaj dobrý hacker, o tom ale pochybujem.

Zaujímavou okolnosťou je, že muž, ktorému sa podarilo umiestniť tieto informácie na web Farganne (pod prezývkou Glitch), dostal veľa výhražných hlasových správ, čo je ďalší dôkaz potvzující, že to všetko je pravda. Jedno je isté: akonáhle sa táto vec zverejní, bude VYPUSTENÝ džin z FĽAŠE. Neviem, ako vyjadriť dôležitosť toho, že GPS súradnice snímky neladia presne s tým, čo hovorí Google, a nie sú umiestnené nikde na webe, pretože to dokazuje, že zdrojom týchto súradníc nie je Google alebo Wikipédie, ale že naozaj pochádza z daného prístroja a že snímka MUSELA byť zhotovená na základni Diego Garcia. “

Web Intellihub News uviedol, že let 370 pristál v Diego Garcia, tajnej americkej vojenskej základni, prenajatej od EÚ, počas skorých ranných hodín dňa 8. marca 2014.

V článku sa napríklad uvádza:

„… MH370 s najväčšou pravdepodobnosťou pristál v Diego Garcia a je možné, že lietadlo bolo ukryté vo veľkom hangári slúžiacom ako “ Faradayova klietka „, aby pasažieri nemohli komunikovať s okolitým svetom. “

Pozoruhodne to ladí so správou webe The Malaysian Insider, zverejnenou 18. marca pod titulkom “ Americká vojenská základňa a juhoázijské letisko v simulátore pilota MH370 „. Podľa tejto správy mal pilot letu nastavené simulácie Diego Garcia vo svojom domácom leteckom simulátore.

Malaysian Insider uvádza:

Z vyšetrovania vyplynulo že domáci simulátor zmiznutého pilota obsahoval softvér pre päť cvičných dráh, vrátane jednej patriacej Spojeným štátom.

“ Softvér, ktorý sme preskúmali, obsahuje medzinárodné letisko Male na Maldivách, tri letiská v Indii a Srí Lanke a jedno patriace k americkej vojenskej základni v Diego Garcia. Všetky majú dĺžku dráhy 1 000 metrov, “ napísal malajský denník.

Polícia zabavila letecký simulátor z domu pilota zaharia Ahmada Shaha, potom ho znovu zapojila na policajnej stanici v Bukit Aman, kde ho experti preskúmali.

Nasledujúce informácie boli umiestnené ako tip na webové stránky Steva Quayleho:

Ahoj Steve,

K čiernej a prázdnej fotografii od technika IBM, ktorý bol vo zmiznutom malajskom lietadle. Snímok bol zhotovený vnútri budovy hneď pri dráhe v Diego Garcia. Vložil som fotku do editačného softvéru, zachytil som GPS a mal som to. Skús toto: choď na itouchmap.com, zvoľ #6, prejdi do spodného pravého boxu a vlož info:

7 18 58.3 ZEMEPISNÁ ŠÍRKA
72 25 35.6 ZEMEPISNÁ DĹŽKA

Klikni na: SHOW POINT

Daj zoom in a zistíš, odkiaľ fotka pochádza. Zrejme rozpoznáš veľké lietadlo, ktoré stoji v blízkosti.

zdroj:www.ac24.cz