Ako boli občania inteligentne roky klamaní a čo s tým môžu urobiť?

Pod rúškom demokracie, sľubov s pomocou silnej propagandy v televíziach a novinách sa po revolúcii 1989 stalo niečo, čo tu občania mať nechceli.
Nechceli mať rozpredanú republiku, ktorá im kedysi patrila, nezamestnanosť, bezdomovectvo, nízke platy patriace medzi najnižšie v EU, cenzúru v médiách, samovraždy, drogy … a hlavne nechceli mať globálne zlo, ktoré sa neustále propaguje.

Aké zlo?

1. Zdravie
Zdravotníctvo krváca, pretože je postavené na biznise. Ak patrí do súkromných rúk, nikdy nebude fungovať v prospech občanov. Prečo? pretože chorý človek je re súkromnú firmu zákazník. No a čím viac zákazníkov firma má, tým viac prosperuje.

2. Financie
Ďaľšia veľká katastrofa, ktorá Slovensko pohltila. Pomocou masívnych pôžičiek a úverov urobili z občanov otrokov, ktorí ak nestihnú splácať, exekútori ich vybavia, prinajhoršom si to ako sa vraví hodia. Mzdy občanov sú dlhodobo nastavené tak, aby zahraniční investori mali lacnú pracovnú silu, nie ako bolo občanom po revolúcii vtĺkané do hláv, že zahraniční investori nás idú zachraňovať pred (umelo vyvolaným) krachom. Takže otroci, pracujte!

3. Vládnutie bez kontroly
Občania nemajú žiadne nástroje na kontrolu politikov (zvolených zástupcov) a potrestanie ich zlých rozhodnutí, ktoré učinili. Najvyšší kontrólny úrad je nefunkčný. Pre pozornosť občanom uvádzame, že jeho hlavnou úlohou je kontrola hospodárenia s verejnými financiami a majetkom štátu. VIAC TU >>

4. Voľby alias DEMOKRACIA
Veď občania si predsa môžu slobodne zvoliť svojich zástupcov v slobodných voľbách. Áno môžu, aj si ich volia. Model, ktorý tu namiesto občanov zaviedli politici, je perfektne prepracovaný a funguje n 100%. Bohužiaľ však nie v prospech občanov, ale našich volených zástupcov – politikov. Politické divadlo, ktoré sa na Slovensku, ale aj vo všetkých postkomunistických štátoch hrá vysielajú dobre organizované média, zúčastňujúce sa tohoto zla.

Marek Baláž: To ja, ja cigán ich musím doslova burcovať k tomu, aby zachránili seba? .. ste odsúdení na spoluprácu, nič iné vám nezostáva!


[clear]

PÁNI OBČANIA, spojte sa aspoň v jedinom: Štátna moc patrí občanom, nie politikom!

[widget_area name=“spajame“]
[clear]