OBEŽNÍK č.01 - Komunálne voľby 2014 - voľby, aké tu ešte neboli !

OBEŽNÍK

Nezahoď do koša, ale daj svojej rodine, priateľom, známym

Vážení občania,
odhaľujeme roky skrývanú pravdu:

V ZMYSLE ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY
nezávislí kandidáti nemusia kandidovať do parlamentu cez politické strany !
Občania môžu vykonávať svoju moc priamo podľa ústavy SR.

Začnite komunálnymi voľbami:

Občania majú právo:

 • vykonávať samosprávu mesta, obce hlasovaním “Miestnym referendom“.
 • rozhodovať tak o hospodárení mesta a obce
 • odvolávať vedenie mesta, obce, ak zlyhajú

V znení petičného zákona 85/2010 zb., §1 ods.1 a §2 vyzývame OBČANOV založiť Petičný výbor, zastupujúci OBČANOV a zvolávať obecné snemy.

Najúčinnejším spôsobom je, aby Petičný výbor pripravil konkrétne návrhy, sťažnosti OBČANOV, ktoré zašle vopred vedeniu mesta, obce a zvolá Obecný snem priamo k Mestskému, obecnému zastupiteľstvu. Občania majú právo hlasovať !

Prostredníctvom PETIČNÝCH VÝBOROV OBČANOV navrhnite svojho kandidáta za poslanca, starostu, či primátora do miestneho zastupiteľského úradu.

Zoberme OBČANIA podľa zákona svoju moc do svojich rúk, nebuďme už otrokmi, žobrákmi a bedármi vo vlastnej krajine.

AKO POSTUPOVAŤ >

Komunálne voľby 2014 - voľby, aké tu ešte neboli !

PREZIDENT PODPORUJE ZMENU, TAK JU OBČANIA VYUŽIME:


Tento obežník posúvajte ďalej:

E-mailom, na facebooku, vytlačte, kopírujte a rozdajte


Viac čítajte na:

peticnyvybor.panobcan.sk
www.asociaciaobcanov.sk


Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. Basari píše:

  No ja plne súhlasím ,treba zmeniť celý systém ktorý je založený na podvodoch pri tvorbe legislatívneho procesu a tvorbe zákonov. Všetky štátne inštytúcie a orgány sú prepojené a hovorí sa tomu kartel v tichosti. Ja uvediem niekoľko prípadov ktoré som osobne zažil a zažívam stále a to vďaka skorumpovanému systému a nenažratých ľudí čo ho obsluhujú makú slúžiť ľudom ,všetkým bez rozdielu. Produkujú samé klamstvá ,polopravdy,kauzy ktoré by nenapísal lepšie ani spisovateľ. Nestačilo ím rozkradnúť celú ekonomiku SR. zistili že je ľakšie okrádať jednotlivcov s hkňlavne invalidov ,dôchodcov,opatrovateľov a im podobným. Nerešpektujú zákony a ústavu SR. už vôbec nie,všetko to majú na háku a zaujimajú sa len o dobro svojich chlebodárcov, ktorý sú pri moci už viac ako 23 rokov. Pôda a voda ktoré sú základom existencie národa pošpinili tak ako sa dalo v prospech pár jednotlivcov ,ktorý im za to dávjú korupčné úplatky na účet v zahraničí.Občania ako si kontrolujete tých čo ste volili ,já to vidím tak že nemajú kontorlu a preto si dovolia robiť tieto svinstvá a okrádať nás všetkých.Súdy ktoré sú podľa zákonov chrániť osoby a ich majetok robia pravý opak a spoločne s kamarátmi sa delia o zisk z podvodu ktorí spáchali tak že rozali náš majetok aj napriek tomu že ho mali chrániť a priťahmi robia všetko preto aby tento ich podvod nevišiel na povrch aľudia sa nedozvedeli o ňom.Pre koho robia psiu službu tak aby ste ostali bez dedičstva,začnite sa na ich špinavé paprčky už konenčne pozerať. A ak počúvate nezmysly politikov tak vám dávam na známosť len jedno, politik v živote nepovie ani jednu pravdu,on z toho žije a z vás robí žobrákov ,takých ľudí si nemôžem vážiť ,nepoúživajú svoj mozok ale riadia sa demagógiou ľdí ktorý za judášsky groš predali nás a našu vlasť tým čo nás v minulosti zabíjali. Máte veľmi krátku pamäť a dejiny sa opakujú a sú len proti vám, zlodeji sa majú veľmi dobre!!!!

 2. Marek baláž píše:

  Petičné výbory a samotný petičný zákon dáva občanovi SR do rúk jedinečný a zákonný nástroj ako si občania môžu vziať späť svoju moc v štáte, ktorú im politici podvodom v ústave a vo volebnom zákone vzali.
  Toto malo byť tajomstvo právnikov, ktorý ústavu SR tvorili a preto nedali do volebného zákona občanovi žiadnu šancu podieľať sa na riadení svojho štátu priamo tak, ako to hovorí samotná preambula ústavy SR.