[pullquote align=“left“]Bohužiaľ po prezidentských voľbách sa pani Mezenská nepostavila za konkrétny návrh na zastavenie rozkrádania verejných financií, ktorý sme osobne chceli podať prostrednístvom nej do parlamentu. Na základe tejto nemilej skúsenosti považujeme konanie poslancov iba za politické divadlo.[/pullquote]
Správa pred prezidentskými voľbami:
[col3]

[/col3]
[col23]Ako jediná v parlamente sa tvrdo postavila proti súčasnému chorému politickému systému, ktorý tu vládne od revolúcie 1989. Zastaviť rozkrádanie štátu a zaviesť zdravý občansky systém zmenou zákonov sú jej prioritou.[/col23]
[clear]

[clear]
Odkaz pani Mezenskej znie:

AK si to budú ľudia želať a vyjadria mi v petícii dostatočnú podporu a dôveru, som k dispozícii a pripravená uchádzať sa o prezidentský post.
Vzhľadom k tomu, že Paška dnes ohlásil termín prezidentských volieb na 15.marca 2014, máme 21 dní (do 9.1.2014) na zozbieranie 15 000 podpisov pod petíciu.

Dajme sa teda už dnes do práce, aby sme tento počet aj s nejakou rezervou stihli naplniť v termíne.Tlačte, šírte, zdielajte, oslovujte ľudí, rozdávajte …. vyplnené petičné hárky posielajte na adresy členov petičního výboru, ktorí sú uvedení naspodu petičního hárku.

Vzor vyplnenia petičného hárku stiahnite tu:
[col2]Formulár PDF[/col2][col2]Formulár WORD[/col2]
[col2][clear]
Prajem vám všetkým veľa šťastia pri zbere podpisov a ničím nerušený a pekný večer.

Helena Mezenská