Občania sa potrebujú dozvedieť pravdu, inak budú ďalej rukojemníkmi súčasného politického režimu.

thumbnail

Varovanie: Tento film nie je rozhodne určený pre deti, ani pre ľudí so slabými nervami. Tento film volá národy o pomoc. Ukrajina - istota v predsieni pekla. Ak NATO a všetky európske krajiny ihneď a natrvalo nezastavia akúkoľvek podporu novej teroristickej pučistickej vláde Ukrajiny, resp. Americkým vojnovým štváčom v jej úzadí, nasledujúce aktuálne obrazy sa čoskoro môžu stať našim vlastným osudom.


Prečo je 3. svetová vojna predo dvermi ?

1. Pretože cudzími záujmami a financiami ovládaná americká vláda ju chce.
2. Pretože USA čelia bankrotu, ich hospodárstvo je v troskách a sú najviac zadĺženou krajinou na svete.
3. Pretože nový bankový systém krajín BRICS spečatil zánik kapitalizmu riadeného s Wall Streetu a Pentagonu.
4. Pretože Americká vláda svoje bankroty doteraz vždy ozdravovala vojnami.
5. Pretože nevoľníci Wall Streetu v bielom dome a Pentagone chcú dosiahnúť výlučnú nadvládu nad svetom.
6. Pretože väčšina svetového spoločenstva naletela na americké klamstvá o tzv. arabskej jari. Pretože sme si vôbec neuvedomili, že tu išlo o teroristické, demokraciou zamaskované útočné vojny a nie o obranné vojny.
7. Pretože médiá hlavného prúdu, ako spojenci amerických komplotov na celom svete okrášľujú ich vojnové klamstvá a systematicky tak vo všetkých národoch opodstatňujú ďaľšiu vojnu.
8. Pretože národy sú médiami tak zblbnuté, že si vôbec neuvedomujú, čo sa v súčasnosti na ukrajine odohráva.

Dôležité dôvody, prečo treba novej Ukrajinskej pučistickej vláde odmietnúť akúkoľvek podporu:

1. Pretože táto vláda vznikla teroristickým pučom ťažkých zločincov.
2. Pretože bolo dokázané, že týchto zločincov naviedli, najali, vyškolili a vybavili vojenskými prostriedkami a teroristickými úlohami americkí vojnoví štváči.
3. Pretože nie len nová pučistická vláda, ale aj toľko spomínaní tzv. nacisti sú americkí žoldnieri. Kto má pozorné oči a ich používa, kto má zdravý rozum a aj ho používa, zákonite zistí, že vždy sa na svete objavia títo tzv. nacisti a vždy hrajú rovnakú rolu. Vyvolávajú nepokoje a chaos, narúšajú pokojné demonštrácie a zhromaždenia, destabilizujú celé krajiny rozpútavaním občianskych vojen. Väčšina týchto tzv. nacistov v čiernom však nikde na svete nezastupuje národné záujmy. Nezastupujú vlastný národ ani právo a už vôbec nie morálku, nejakú etiku alebo mravnosť. V skutočnosti sú najatí a vyslaní nájomní teroristi ... viac pozrite video.

Aký názor majú naši politici ? .. oficiálne sme ich oslovili, čakáme na ich komentáre.

AKÉ JE RIEŠENIE ? - asociaciaobcanov.sk

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. Laura píše:

  Vieš čo "Hrozný" nespomínaj tu teraz Fica. Veď on jediný sa prikláňa k Rusom, odsudzuje sankcie. Najsamprv sleduj politické dianie a tak hovor. Keby takých Ficov bolo viac, američania by si to nedovoľovali.

 2. admin píše:

  Odpoveď od poslankyne: Mgr. Magdaléna Vášáryová
  ....................................................
  Vazeni anonymni agenti Ruska,
  Vymazte ma zo svojich kampani. Ja vam na ne nenaletim
  MV

  1. milan píše:

   nie sme anonymní..!tzv pani poslankyňa MV..
   veď vy nič iné nerobíte, len sa neustále bránite aby ste niekomu nenaletela, ale to už dávno máte za sebou, lebo vy ste poriadne naletená...

 3. hrozný píše:

  TREBA SA PýTAť fICA ,ON JE U MOCI ,ale sa jej bojí, tak načo je tam ? ak sa bojí a on sa bojí, lebo mu je veľmi dobre na čo by riskoval ? lebo okolo neho je tolko predajných svín ,na obrane,na zahraničných veciach a už aj kultúre a on je odizolovaný a čaká ,kto mu dá novú legitimitu ,ale bojko sa nedočká ! bud začneš a urobíš koniec NATO a tiež to hlavne EU .Tento národ vydržal veľa A V BRATISLAVE boli vždy mimo reality,,znova sa bude opakovať historia , potom bude treba znova trest smrti!!