Select Page

Varovanie: Tento film nie je rozhodne určený pre deti, ani pre ľudí so slabými nervami. Tento film volá národy o pomoc. Ukrajina – istota v predsieni pekla. Ak NATO a všetky európske krajiny ihneď a natrvalo nezastavia akúkoľvek podporu novej teroristickej pučistickej vláde Ukrajiny, resp. Americkým vojnovým štváčom v jej úzadí, nasledujúce aktuálne obrazy sa čoskoro môžu stať našim vlastným osudom.
[clear]

Prečo je 3. svetová vojna predo dvermi ?

1. Pretože cudzími záujmami a financiami ovládaná americká vláda ju chce.
2. Pretože USA čelia bankrotu, ich hospodárstvo je v troskách a sú najviac zadĺženou krajinou na svete.
3. Pretože nový bankový systém krajín BRICS spečatil zánik kapitalizmu riadeného s Wall Streetu a Pentagonu.
4. Pretože Americká vláda svoje bankroty doteraz vždy ozdravovala vojnami.
5. Pretože nevoľníci Wall Streetu v bielom dome a Pentagone chcú dosiahnúť výlučnú nadvládu nad svetom.
6. Pretože väčšina svetového spoločenstva naletela na americké klamstvá o tzv. arabskej jari. Pretože sme si vôbec neuvedomili, že tu išlo o teroristické, demokraciou zamaskované útočné vojny a nie o obranné vojny.
7. Pretože médiá hlavného prúdu, ako spojenci amerických komplotov na celom svete okrášľujú ich vojnové klamstvá a systematicky tak vo všetkých národoch opodstatňujú ďaľšiu vojnu.
8. Pretože národy sú médiami tak zblbnuté, že si vôbec neuvedomujú, čo sa v súčasnosti na ukrajine odohráva.

Dôležité dôvody, prečo treba novej Ukrajinskej pučistickej vláde odmietnúť akúkoľvek podporu:

1. Pretože táto vláda vznikla teroristickým pučom ťažkých zločincov.
2. Pretože bolo dokázané, že týchto zločincov naviedli, najali, vyškolili a vybavili vojenskými prostriedkami a teroristickými úlohami americkí vojnoví štváči.
3. Pretože nie len nová pučistická vláda, ale aj toľko spomínaní tzv. nacisti sú americkí žoldnieri. Kto má pozorné oči a ich používa, kto má zdravý rozum a aj ho používa, zákonite zistí, že vždy sa na svete objavia títo tzv. nacisti a vždy hrajú rovnakú rolu. Vyvolávajú nepokoje a chaos, narúšajú pokojné demonštrácie a zhromaždenia, destabilizujú celé krajiny rozpútavaním občianskych vojen. Väčšina týchto tzv. nacistov v čiernom však nikde na svete nezastupuje národné záujmy. Nezastupujú vlastný národ ani právo a už vôbec nie morálku, nejakú etiku alebo mravnosť. V skutočnosti sú najatí a vyslaní nájomní teroristi … viac pozrite video.

Aký názor majú naši politici ? .. oficiálne sme ich oslovili, čakáme na ich komentáre.

AKÉ JE RIEŠENIE ? – asociaciaobcanov.sk