Nová správa pripravená Úradom prezidenta (OP) pre vnútorné potreby Kremľa dnes hovorí, že historickú udalosť, ku ktorej došlo v minulých 72 hodinách medzi Ruskou federáciou a Spojenými štátmi, je možné korektne charakterizovať ako „úplnú kapituláciu“ prezidenta Baracka Obamu pred prezidentom Putinom, vedúcu ku „strategickému stiahnutiu kvôli preskupeniu“ amerických síl operujúcich proti teroristom Islamského štátu (ISIS / Isil / DAESH) vo vojnovej zóne Levante – čo vo svojom dôsledku vedie k „úplnému kolapsu“ establishmentu amerických médií, najmä ich „propagačné osi“, spravodajstvo The New York Times a the Washintgton Post, ktorých klamstvá o tomto konflikte sú teraz vystavené pred zrakmi celého sveta.

Podľa tejto správy počas série schôdzí konaných v Moskve medzi americkým štátnym tajomníkom Johnom Kerrym, tajomníkom pre zahraničí Lavrovom a prezidentom Putinom osobne bol Obamov režim „priamo upozornený“ Ruskou federáciou, že „detinské hranie“ Spojených štátov v Sýrii a Iraku skončilo, a že teraz „je na stole“ hrozba jadrovej vojny medzi Amerikou a Ruskom.

Potom, čo bolo tajomníkovi Kerrymu predložených celé portfólio ruských dôkazov o tom, ktoré štáty a výzvedné služby podporujú Islamský štát, a Američanom boli odovzdané tajné e-maily od bývalej štátnej tajomníčky Hillary Clintonovej a súčasného tajomníka obrany Ashe Cartera, získané Federálnou bezpečnostnou službou (FSB ) zo súkromných nezabezpečených e-mailov týchto dvoch amerických predstaviteľov, Obamov režim okamžite „kapituloval“ a oznámil tieto historické kroky k možnému mieru v tejto oblasti:

Americký štátny tajomník John Kerry oznámil, že Obamov režim sa už nebude snažiť o zmenu režimu v Sýrii – pričom prezident Obama pred 4 týždňami prisahal, že nikdy nedopustí, aby sa to stalo.

Americký viceprezident Joseph Biden nariadil Turecku, aby okamžite stiahlo svoje invázne vojsko z Iraku – ešte pred 6 dňami americké ministerstvo vnútra odmietlo vôbec uznať, že k tejto invázii došlo.

Pentagon nariadil okamžité stiahnutie bojových lietadiel F-15 z Turecka, ktoré tam USA práve rozmiestnili, a ktoré predstavovali hrozbu pre Ruské letecké sily.
Obamov režim súhlasil, že sa pridá k Rusku pri návrhu rezolúcie OSN o snahe odrezať financovanie Islamského štátu – udalosť, ku ktorej dôjde pri výnimočnej dnešnej schôdzi bezpečnostnej rady OSN, ktorej majú USA predsedať.

K zmene „riadenie / smeru“ tejto vojny proti Islamskému štátu napomohol Obamovu režimu podľa správy zásadný dokument portfólia, obsahujúci detaily o veľkom globálnom útoku Islamského štátu na internetovú sieť, ktorý v minulých týždňoch skoro vyradil 13 svetových koreňových serverov; keby býval bol úspešný, ponoril by Spojené štáty do totálneho a kompletného chaosu tak závažného, ​​že významný expert na kyberbezpečnosť John McAfee varoval, že „by to bolo viac zničujúce než akákoľvek jadrová vojna“.

Súbor dokumentov o pokuse Islamského štátu zničiť v minulom týždni globálny internet, predložený prezidentom Putinom tajomnikovi Kerrymu, ďalej potvrdzuje nové správy, že tento útok bol vyslaný zo serverov a IP adries vlastnených britskou vládou – o ktorých však Británia uvádza, že ich predala Saudskej Arábii.

Správa ďalej uvádza, že keď sa Saudská Arábia dozvedela, že Obamov režim sa podriaďuje prezidentovi Putinovi, oznámila, že vytvára svoju vlastnú koalíciu 34 najmä moslimských štátov na boj proti Islamskému štátu bez podpory USA – avšak Indonézia povedala, že nevedela, že to bude vojenská aliancia, a že sa k nej nechce pridať; významný pakistanský zákonodarca povedal, že sa o tom dozvedel od reportéra Reuters, a Turecko označilo túto alianciu skôr ako ideologickú než vojenskú.

Toto hodnotenie saudskej „koalície“ proti Islamskému štátu sa podľa správy ukazuje ako pravdivé, pretože jej prvým „útokom“ bol útok proti americkému prezidentskému kandidátovi Donaldovi Trumpovi, a nie proti teroristom. Prezident Putin ho chválil a povedal o ňom: „Je to nepochybne šikovný a schopný človek. V prezidentskom súperení absolútne vedie. “

Našťastie pre Obamov režim, ktorý zreteľne nechce byť súčasťou tretej svetovej vojny, ruské letecké sily sa teraz budú môcť úplne sústrediť na „dýky do chrbta“ tureckej vlády, ktorá zostrelila bezbranný ruský bombardér nad Sýriou, a nebudú musieť mať obavy z amerických lietadiel.

Prezident Putin otvorene varoval podporovateľa Islamského štátu:

„Predstavitelia Turecka si mysleli, že stiahneme chvost a utečieme. Nie, Rusko nie je taký štát. Zvýšili sme svoju prítomnosť v Sýrii, zvýšili sme tam počet umiestnených bojových lietadiel. Predtým tam nebol žiadny vzdušný obranný systém – teraz je tam S-400. Ak predtým Turecko neustále porušovalo sýrsky vzdušný priestor, nech si to skúsi aj teraz. “

zdroj: orgo-net.blogspot.cz