Strohá správa ruského Ministerstva obrany (MO) pre vnútorné potreby Kremľa dnes informuje, že Obamov režim odmietol repatriovať telá najmenej troch vojakov, o ktorých je domnenie, že patrili k Americkým špeciálnym silám / CIA, a ktorí boli zabití pri ničivom nálete ruských Vzdušných a vesmírnych síl na veliteľské a riadiace centrum Al-Kájdy v sýrskej dedine al-Latamneh. Tam zahynulo viac ako 134 teroristov, a ďalších najmenej 3 000 členov týchto nepriateľských síl bolo potom nútených utiecť do Jordánska.

Podľa tejto správy, a ako sme už skôr informovali, sa ruskí bojoví velitelia v Sýrii obávajú strát amerických vojsk z dôvodu bombardovania teroristických základní leteckými silami Ruska, pretože na týchto základniach vo vojnovej zóne operujú ilegálne vojaci amerických Špeciálnych síl, ktorým bolo Obamovým režimom nariadené, aby nosili na svojich uniformách bojové označenie, ktoré je takmer identické ako označenie bojovníkov ISIS / Isil. To znamená vážne ohrozenie životov amerických vojakov, a toto americké označenie mali na svojich uniformách najmenej 3 z teroristov zabitých v al-Latamneh.

Bezprostredne potom, čo útoky ruských leteckých síl zničili sily al-Kájdy v al-Latamneh, výzvedné jednotky Sýrskej arabskej armády (SAA) identifikovali týchto amerických vojakov na základe nálezu „veľmi umných“ falzifikátov ich identifikačných dokumentov, ktoré mali pri sebe, a čo bolo ešte dôležitejšie, mali pri sebe mobilné telefóny, na ktorých boli zaznamenané početné hovory s rôznymi americkými základňami v Jordánsku, Bahrajne a v Spojených štátoch.

Správa uvádza, že je dôležité si uvedomiť, že Obamov režim začal spolupracovať s al-Kájdou v Sýrii tento rok v auguste, kedy sa táto teroristická skupina premenovala na Frontu al-Nusrat, a to na žiadosť Pentagonu, ktorý chcel utajiť pred americkým ľuďom, že jeho vláda teraz spolupracuje s teroristickou skupinou, s ktorou je vo vojne od 11. septembra 2001, od doby, kedy podľa vlády zabila vyše 3 000 nevinných Američanov.

Podľa správy potvrdil „zvrhlú“ alianciu s al-Kájdou rakúsky generál Matthias Ghali, ktorý v auguste viedol medzinárodné vojská na okupovaných Golanských výšinách, tým, že oznámil, že veliteľ teroristickej skupiny al-Nusrat sa stretol s dvoma dôstojníkmi CIA a so saudským námestníkom ministra obrany princom Salmanom bin Sultán v jordánskom hlavnom meste Ammán.

Generál għal ďalej informoval, že vodca frontu al-Nusrat Abu Mohammad al-Jolana podpísal na tejto schôdzke finančnú a vojenskú zmluvu s CIA, a stretnutia sa zúčastnili aj dva oficiálne vyslanci Obamovho režimu, z ktorých Robert Stephen Ford je bývalým americkým veľvyslancom v Sýrii.

Výzvední koordinátori ruského Ministerstvo obrany ihneď po tom, čo im bola Sýrskou armádou oznámená smrť týchto Američanov, kontaktovali svoje americké náprotivky a poskytli im všetky relevantné informácie o týchto telách a veciach, ktoré mali pri sebe, načo Pentagon prerušil všetok kontakt s tvrdením, že im nie je povolené o tejto záležitosti ďalej diskutovať.

Pokiaľ ide o konečný osud týchto tiel, ktoré podľa všetkých indícií patria americkým vojakom, o tom sa správa nezmieňuje, ale ak by šlo všetko podľa minulých protokolov, mala by byť poslaná do Moskvy, kde by bolo vykonané forenzne šetrenie, a podľa tajnej dohody by potom mali byť repatriovaní do USA; Pentagon by potom urobil vyhlásenie, že boli zabití pri leteckej nehode alebo pri výcviku.

Na druhej strane to tak byť nemusí, pretože Obamov režim (evidentne) zošalel a nič už neprebieha normálne. Správne povedala hovorkyňa ruského Ministerstva zahraničia Maria Zacharová, ktorá sa sťažovala na ohováračskú kampaň Západu voči Rusku:

„Obviňovanie ruských leteckých síl zo smrti civilistov, a dokonca zo smrti detí, je čistá propaganda. Keď už ukazujete dieťa, ktoré nesie chleba rodine schovávajúcej sa pred ruským bombardovaním, ukážte tiež deti, ktorých rodičia boli sťatí bojovníkmi islandského štátu, proti ktorému naši vojaci a príslušníci armády v tej oblasti bojujú „.

Podobne by bolo možné ukázať deti a ich rodičov v Sýrii, ktorí odmietli zriecť sa kresťanskej viery a boli modlilo sa a vzývajúcich meno Ježiš, týmito Amerikou podporovanými teroristami mučení a ukrižovaní na smrť.

A aj keď Obamov režim spolu so svojimi mediálnymi poskokmi stále odmieta nazvať túto vojnu proti kresťanom pravým menom, to isté neplatí o Saudskej Arábii, ktorej najvyšší klerici teraz vydali výzvu na džihád proti Rusku, v ktorej charakterizovali akcie Federácie ako „ortodoxný kresťanskú krížovú výpravu“ … čo akcie Ruska skutočne sú.

Pokiaľ ide o to, kedy sa náš svet zmenil, keď sa Rusko stalo globálnym ochrancom kresťanstvo pred islamskými šialencami a Spojené štáty sa stali ochrancom islamských teroristov odhodlaných vymazať kresťanstvo zo sveta, o tom sa môžeme dohadovať. Ale keďže Rusko teraz vyslalo k brehom Sýrie svoju hlavnú výzvednú loď, SSV Vasilij Nikitič Tatišcev, ktorá by koordinovala prípadné jadrové útoky v Sýrii, môžeme si ľahko predstaviť, ako by celý tento chaos mohol skončiť.

zdroj: orgo-net.blogspot.cz