O kauzách a tunelovaní všetci dobre vieme. Aké je však riešenie ?

thumbnail

O rôznych kauzách a tunelovaní štátu beží v médiách množstvo informácií. Občania vedia, že s tým v súčasnom fungujúcom systéme nevedia nič urobiť a dokonca si na takýto stav v štáte zvykli. Ústava a súvisiace zákony im to totiž nedovoľujú. Ak aj pritlačia politikov do kúta, existuje čarovné slovíčko "KRÍZA", na ktoré sa politici často a radi odvolávajú. Kríza však neexistuje. Je to riadený proces, ktorý ovládajú najmocnejšie skupiny sveta. Čítaj viac >>

Predpokladáme, že bude teda treba počkať si trpezlivo na ďaľšie voľby, pretože zákony sú vytvorené v prospech politikov, nie občanov. Čo však bude po voľbách ? Nič, ak sa ľudia pred voľbami nezobudia.
Doplnené do článku: Po overení si koncepcie revolúcie máme iný pohľad na skutočnú situáciu. Revolúcia je reálna, neskrývajú sa už za tým žiadne finančné skupiny, ako to bolo v prípade Gorily, kedy občania boli nechutne oklamaní.

KRÍZA je umelo vymyslené divadlo. Peňazí je dosť. Páni Občania však musia mať nad nimi kontrolu !

Toto sú zatiaľ najlepšie návrhy, ktoré dokážu zastaviť rozkrádanie štátu (pozorne si prečítajte):

NÁVHY NA ZASTAVENIE ROZKRÁDANIA ŠTÁTNYCH PEŇAZÍ >>
Žiadajte politické strany, aby tieto návrhy mali vo svojich volebných programoch.

PRIPNI NA SVOJ FACEBOOK PROFIL.
Pomôžeš tak spájať Slovákov.


Dôležité: POTREBUJEME VÁS KONTAKTOVAŤ, PRIDAJTE SA PROSÍM:
Pridať do skupiny Pán Občan na FACEBOOKU

alebo tu prosím vložte Váš E-mail
Môj E-mailZdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. the World píše:

  Slovensko je 23 rokov mrtve.Existuje rozkradnuta ZOO(SR) kde basuju gaunerzlodej politici a Gorily.Ich cinost je rozklad statu a najme genocida slovenskeho naroda.Je cas zacat ich strielat do hlav.Na straz a tak aj bude.STOP ZOO.

 2. Juraj píše:

  Na Slovensku sa ani riadne nepomenúvajú všetky zlodejstvá,korupčné prípady,zneužívania funkcií,zlyhania politikov,sudcov,prokurátorov,policajtov,SIS-károv,nedodržiavania zákonov,neplnenie si elementárnych povinností všetkých verejných činiteľov, počnúc poslancov všetkých stupňov,štátnych úradníkov,ministrov,predsedov,parlamentu,prezidenta atď.Nič tu nefunguje tak ako má okrem zneužívania moci,funkcií,rozkrádania,neriešenie nezamestnanosti,cigánskej otázky,korupcie,prebujnenej administratívy,množstva poslancov,ich asistentov,kancelárií,tzv.služobných ciest,neoprávnených a ničím neopodstatnených výhod,nezodpovedanie voličom,atď.Ľudia nenávidia tento politický systém ešte viac ako ten predchádzajúci.Vzniklo také politické napätie,ktoré môže vybuchnúť tak,že ho nebudú môcť silové zložky vôbec zvládnuť.Treba urýchlene odstrihnúť zločineckú finančnú mafiu od politických strán,poslancov a predstaviteľov moci a odobrať moc skorumpovaným politickým predstaviteľom,ktorí doteraz zlyhali na celej čiare a nahradiť sprofanovaný,doterajší skorumpovaný politický systém,systémom priamej demokracie,odstrániť funkcionárov štátu i orgánov právnej ochrany a vyvodiť trestnú ,zodpovednosť za doterajšie rozkradnutie štátu,konkrétne neriešenie týchto obludných podvodov,počnúc Mečiarom,Miklošom,Dzurindom,Ficom,Počiatkom, ale i všetkých predstaviteľov Istrokapitálu,Penty,J&T,KDH a Čarnogurského za rozvrat JRD atď.Je toho skutočne veľmi veľa,ale tieto opatrenia sa nedajú riešiť s touto garnitúrou,za tohoto právneho stavu,preto je treba zmeniť zákon o referende,ústavu,volebný zákon,zákon o poslancoch,o súdoch a prísediacich,o prokuratúre,OSP,o kontrole vonkajšej i vnútornej atď.

  1. Peter píše:

   Ak existuje ústavné riešenie, ako zastaviť tento chorý systém, občania budú iba radi. Držíme palce 🙂