Nezrovnalosti ohľadom pádu malajskej „Boeingu“ vyvolávajú najneuveriteľnejšie verzie.

Príbeh malajského „Boeingu“, zvyšky ktorého boli nájdené na území Novoruska, je o nič menej tajomný ako ten, ktorý sa stal tiež lietadlu spoločnosti Malaysian Airlines, ktoré zmizlo na jar tohto roka a stále sa nenašlo. Dokonca aj všadeprítomná sila USA, ktorá sleduje všetkých, všetko a všade, doteraz nepodala jasnú odpoveď ani na tak jednoduchú otázku ako je – „Čia je to raketa?“. Ako správne poznamenal politológ Vitalij Treťjakov – „ak by USA mali dôkazy, že za to môžu tzv. „separatisti“ (pozn. ukrajinskí občania, ktorí sa postavili proti zlu), už by ich dávno zverejnili. “

Ale dôkazy nie sú, a to vytvára nové a nove verzie, vrátane tých, ktoré sa na prvý pohľad zdajú ako neuveriteľné. Avšak, aj oni majú právo na existenciu, a našou novinárskou povinnosťou je zoznámiť vás s nimi, milí čitatelia.

Jedna z týchto teórii je publikovaná na webe VGILJOURNAL

To je možno najneuveriteľnejšie verzia tragédie s malajským „Boeingom“. Ale napriek tomu, je úplne logická a ako verzia má právo na existenciu. Príliš veľa zvláštnosti je v tomto príbehu …

The Washington Post zverejnil miesto straty spojenia s „Boeingom“:

zostrelene-lietadlo-nad-ukrajinou-2[clear]

V komentári pod článkom vo WP užívateľ s nikom OKFine spravodlivo poukazuje na istú zvláštnosť, že USA má satelitný systém pre včasnú detekciu priblíženia striel, ktoré presne určujú miesto odpalu rakety s odchýlkou ​​jedného kilometra, a vyhodnocuje túto informáciu v priebehu 1-5 minút.

Zdá sa, že lietadlo nie je tak celkom PRAVÉ, a celá tragédia je len divadlo, ako demolácie veži v New Yorku dňa 11. septembra.

Tu je niekoľko domnienok:

V marci bolo unesené lietadlo Malaysian Airlines, ktoré údajne len tak z ničoho nič zmizlo. V skutočnosti bolo prepravené na americkú vojenskú základňu v Diego Garcia.

Potom bolo prepravené do Holandska. V „správny“ deň a hodinu odletelo do Malajzie. Vnútri neboli skutoční ľudia, ale mŕtvoly. Lietadlo nebolo pilotované skutočnými pilotmi, ale autopilotom. Alebo samotné vzlietnutie (čo je zložitý postup) vykonali živí piloti, ktorí neskôr skočili s padákom a ďalej, lietadlo letelo samo.

V tom „správnom“ mieste bolo vyhodené do vzduchu (možno aj bez rakety zem-vzduch, ale len s použitím výbušniny, rukopis CIA 11. septembra).

Všetky pasy sú úplne nové, a to prosím v spálenom a zničenom lietadle (nezabudnite na rovnakú situáciu 11.septembra – budovy rozdrvené na prach, ale našli sa absolútne nepoškodené pasy únoscov – opäť rukopis CIA). To znamená, že pasy boli nastrčené.

Svedkovia rozprávajú o podivnom zhnitom zápachu, ktorý je cítiť z mŕtvych, akoby neboli čerstvé. A ak niekto, tak opolčenci určite spoznajú rozdiel medzí starou a čerstvou mŕtvolou. Tým pádom do lietadla boli nastrčené niečie cudzie mŕtvoly, ktoré už boli v pokročilejšom štádiu rozkladu.

Všimnite si, že sa neukazujú žiadni príbuzní, žiadnu konkrétnu osobu, údajne preto, aby ich chránili pred zvedavou tlačou.

Čísla dvoch lietadiel sú takmer totožné a líšia sa iba jedným písmenom – O a D:

Palubné číslo letu MH370, ktorý zmizol v marci – 9M-HRO.

Palubné číslo letu MH17, ktorý „spadol“ včera – 9M-MMD.

Všetci údajne zosnulí pasaži (jmena sa brali podľa pasov, ktoré boli ukázané vo videu na YT) v jeden rovnaký deň (21. Apríla, teda už po únose lietadla v marci) si zároveň vytvorili profil na Facebooku. Nič tam však nepridali a nenapísali.

Cieľom operácie CIA je hodiť vinu na Rusko a začať proti nemu veľkú vojnu.

Keď o tom hovorím ja (obyčajný pozorovateľ), tak ruské tajné služby už všetko dávno chápu a konajú. Preto výsledkom pre tých, ktorí majú na starosti túto „katastrofu“ bude neúspech, a čoskoro bude všetko vysvetlené a bude to mať veľmi negatívne dôsledky pre organizátorov.

Takže, tu sú materiály, ktoré mne viedli k týmto záverom:

A / Trochu konšpirácie: podivné mŕtvoly, deravé pasy a palubné čísla Boeingov

Nechcem komentovať a najmä rozvíjať tému konšpirácie. Len pre informáciu. Rozhovor spolčencov z miesta havárie:

Ďalej, všetci bez výnimky povedali, že si všimli ďalšiu zvláštnosť na pasoch. Boli úplne nové, akoby ich vytlačili včera. Foto a video na overenie stačí.

A čo sú toto za holandské pasy s dierami? Takto predsa kdekoľvek aj v Holandsku ničia neplatné cestovné pasy. Prečo tieto pasy sa objavili u pasažierov z Boeingu?

zostrelene-lietadlo-nad-ukrajinou-3[clear]

Avšak, to nebráni Ukrajincom kričať, že toto sú diery po guľkách, alebo niečo také …
Znovu. Nechcem robiť žiadne závery, a vôbec, od časti nesúhlasím. Ale tu je ďalší fakt:

Preklad screenu:
„Ešte v marci keď zmizol malajský“ Boeing „, niekto z ruských politikov v nejakom televíznom programe predpovedal, že lietadlo bude použité ako provokácia proti Rusku. Akým presne spôsobom nehovoril, ale dnes vidíme prečo bolo unesené lietadlo. Pravdepodobne dnes v tomto lietadle sa nachádzali úplne rovnakí pasažieri, ktori tam boli vtedy. Pasy európskych občanov môžu byt falošné a nastrčené hneď po havárii, pretože je vidieť, že všetko horí, ale pasy sú úplne nové, čisté, ako rovno z tlačiarne a ležia na rovnakej hromade. “
zostrelene-lietadlo-nad-ukrajinou-4[clear]

B / Z tamojších komentárov:

Michail Podgorny:

Veľmi zvláštne. Keď reportéri ukázali vnútorné stránky pasu, boli jasne vidieť údaje o cestujúcich. Členovia zahraničných fór neboli leniví a vykonali svoje vlastné mini-vyšetrovanie, počas ktorého sa zistilo, že ľudia, ktorých pasy boli ukázané novinárom, „skutočne existujú“ – majú svoje profily na Facebooku. Ale – pozor! Ich profily, ktoré sú zdanlivo úplne nezávislé na sebe, boli registrované v jednom okamihu: 21. apríla 2013.

Tieto profily sú si podobné v tom, že nič iné, než obrázky nahrané v deň registrácie tieto stránky nemajú. Tiež títo ľudia nemajú žiadnych priateľov a ani žiadne publikácie alebo poznámky o obľúbených stránkach – absolútne nič! Stránky sú úplne prázdne. Podľa našej verzie, títo ľudia v skutočnosti neexistujú, mená sú vymyslené, fotky sú odniekiaľ prevzaté, a Facebook pre určité hanebné účely vytvára celú sieť týchto profilov. Moc dobre sa vie, že FB je dieťaťom CIA. KTO JE Mark Zuckerberg ?

Ďalší zaujímavý moment: knižky, kufre a tašky boli položené oddelene, nedotknuté plameňom, ako keby ste ich práve kúpili z obchodu. Z toho vyplýva, že, rovnako ako pasy, boli nastrčené na miesto až po katastrofe.

Pri akejkoľvek havárii lietadla, prvé čo sa ukazuje v televízii nie je miesto havárie, ale príbuzní obetí, mnohí z ktorých ešte ani nestihli odísť z letiska. Nepretržite po dobu niekoľkých dní, divák sleduje príbehy príbuzných podrobujúcich sa rozhovorom s psychológmi, a rozhovory s príbuznými a psychológmi.

Čo však vidíme v tomto prípade? Od tragédie už ubehlo skoro 2 dni, ale žiadne svetové médiá neukázali príbuzných obete katastrofy. Na žiadnom internetovom portáli nenájdete fotky ani rozhovory s príbuznými. Na holandských weboch je úplný ticho. Nikde na internete nenájdete žiadnu Histéeriu ohľadom tragédie, čo by bolo jasným javom v danej situácii. Na holandských weboch je absolútne ticho, ktoré sa charakterizuje chladnosťou a nezáujmom.

zdroj: km.ru