Mnohí s nimi už nepočítajú, ale teraz sa hlásia k slovu. Dôstojníci rakúskej armády už nebudú mlčať! S novo vzniknutou platformou (Plattform) „Opevnené Rakúsko“, poukazujú na nebezpečenstvo úplne pomýlenej bezpečnostnej politiky.

Záver: Bezpečnosť je na „najhoršej úrovni“, politika sa pozerá bokom a armáda je politicky využívaná na to, aby prostredníctvom škrtov bola nečinná a rozbitá.

Vo videoklipe, ktorý bol zverejnený 20.1.2016, hovoria dôstojníci jasne. Okrem plukovníka Siegfrieda Abela a šéfa združenia dôstojníkov v Rakúsku plukovník Erich Cibulka, tiež hovorí generál Günther Greindl. Ten podstatne spoluvytváral vývoj ozbrojených síl, zastupoval rakúsku armádu pri medzinárodných inštitúciach, je zakladateľ a prezidentom „Spolku rakúskych príslušníkov mierových síl“ a je držiteľom Čestného odznaku za zásluhy o Rakúsku republiku. Je pravdepodobné, že sa ministerstvo obrany a federálna vláda môže prostredníctvom tejto aktivity dôstojníkov dostať pod veľký tlak.

Vo videu dôstojníci detailne zdôvodňujú svoje kroky. „Ako vojaci rakúskej armády, slúžime našej krajine. Robíme túto službu s hrdosťou a presvedčením po celé desaťročia.“ Nebezpečenstvo sa ale zväčšuje každý deň. Konflikt východ-západ medzi Ruskom a NATO, terorizmus v Európe skrz „Islamský štát“ a nekontrolovateľná masová migrácia miliónov ľudí v Európe, celú situáciu charakterizuje. Veľkej časti politickej scény na také hrozby z ignorancie a klientského myslenia nebude brať ohľad. Nielen armáda bola plánovane zničená, ale aj „domobrana občanov“ je systematicky likvidovaná a zosmiešňovaná. Preto teraz vojaci budú musieť hovoriť a konať. Prostredníctvom, doslova „zdegenerovanej obranyschopnosti“ je „najviac ohrozená bezpečnosť našej krajiny a ich obyvateľov.“

Okrem zhodnotenia ozbrojených síl a ich obranyschopnosti, je nutné efektívne zabezpečiť hranice. Vojaci už nebudú dlhšie mlčať a zhodujú sa: „Chceme akcieschopné a suverénne Rakúsko. Chceme bezpečnú budúcnosť pre naše deti a vnúčatá.“

Rakúsky časopis so sídlom v Linzi s názvom Info-DIREKT prináša alternatívne informácie, ktoré hlavné médiá zamlčujú alebo falšujú. Je 100% nezávislý a nie je nikým riadený alebo financovaný.

zdroj: nwoo.org