Najväčšia kauza v histórii Slovenska je VLASTIZRADA !

thumbnail


Za 23 rokov nám politici totálne zničili našu krajinu. Prezliekali kabáty, okrádli a zradili celý Slovenský národ. Mafiánska demokracia funguje až doteraz.Najväčšie podvody v skratke:
Kupónová privatizácia
Privatizácia VSŽ
Privatizácia Transpetrol
Privatizácia SPP
Nástenkový Tender
Kauza Platinové sitká
Kauza Nafta Gbely
Kauza Technopol
Kauza Emisie
Kauza Diamantová Baňa
Kauza Sasanka
Predaj Slovnaftu
Predaj Letiska
Kauza Gorila

V našom mene dali zvolenie k vyvraždeniu nevinných ľudí !

Aby toho nebolo málo, zapredali nás cudzím pánom.
Nasadili okovy.
Urobili z nás otrokov.
Zadĺžili nás a ďaľšie generácie.
Sme na chvoste s priemernou mzdou s krajín eurozóny.

Pohár trpezlivosti už občanom pretiekol! Už toho bolo dosť! Je čas!

Berieme si späť svoju krajinu !

zdroj youtube.com

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

  1. roman píše:

    Treba obesit vsetkych zlodejov a podvodnikov vo vlade a zastavit rozkradanie toho co im vobec nepatri.ale slovaci nato nemaju gule.bohuzial...

  2. Mirexx píše:

    Bohužiaľ nikto s tým nič neurobí..... Slováci majú odvahu postaviť sa iba za volebné urny, ale ak treba niečo viac , nedokážu. preto Čo chceme to máme!

  3. Juraj píše:

    Na Slovensku sa ani riadne nepomenúvajú všetky zlodejstvá, korupčné prípady, zneužívania funkcií, zlyhania politikov,sudcov,prokurátorov,policajtov,SIS-károv,nedodržiavania zákonov,neplnenie si elementárnych povinností všetkých verejných činiteľov, počnúc poslancov všetkých stupňov,štátnych úradníkov,ministrov,predsedov,parlamentu,prezidenta atď.Nič tu nefunguje tak ako má okrem zneužívania moci,funkcií,rozkrádania,neriešenie nezamestnanosti,cigánskej otázky,korupcie,prebujnenej administratívy,množstva poslancov,ich asistentov,kancelárií,tzv.služobných ciest,neoprávnených a ničím neopodstatnených výhod,nezodpovedanie voličom,atď.Ľudia nenávidia tento politický systém ešte viac ako ten predchádzajúci.Vzniklo také politické napätie,ktoré môže vybuchnúť tak,že ho nebudú môcť silové zložky vôbec zvládnuť.Treba urýchlene odstrihnúť zločineckú finančnú mafiu od politických strán,poslancov a predstaviteľov moci a odobrať moc skorumpovaným politickým predstaviteľom,ktorí doteraz zlyhali na celej čiare a nahradiť sprofanovaný,doterajší skorumpovaný politický systém,systémom priamej demokracie,odstrániť funkcionárov štátu i orgánov právnej ochrany a vyvodiť trestnú ,zodpovednosť za doterajšie rozkradnutie štátu,konkrétne neriešenie týchto obludných podvodov,počnúc Mečiarom,Miklošom,Dzurindom,Ficom,Počiatkom, ale i všetkých predstaviteľov Istrokapitálu,Penty,J&T,KDH a Čarnogurského za rozvrat JRD atď.Je toho skutočne veľmi veľa,ale tieto opatrenia sa nedajú riešiť s touto garnitúrou,za tohoto právneho stavu,preto je treba zmeniť zákon o referende,ústavu,volebný zákon,zákon o poslancoch,o súdoch a prísediacich,o prokuratúre,OSP,o kontrole vonkajšej i vnútornej atď.