Pod ťarchou udalostí z posledných dní si pomaly, ale isto začíname klásť otázku, aké hodnoty vlastne vyznáva vedenie mesta Banská Bystrica (Smer-SD). Akoby nestačil nedávny incident mestskej polície, ktorá odmietla vyslať hliadku k nevládnemu človeku, najnovšie sa v meste prevalil ďalší škandál.

Mimovládky, platené zo zahraničia, sa opäť snažia rozvrátiť morálku našej spoločnosti a tradičné kresťanské hodnoty. Najnovšie prostredníctvom akcie „Mesiac LGBTI pod Urpínom“, ktorá sa zameriava na propagáciu rôznych sexuálnych úchyliek. Tentokrát sa za cieľ svojich zvrhlostí vybrali mesto Banská Bystrica. Čo presne sa stalo?

Dnes (27. mája 2016) dopoludnia kontaktoval poslanec mestského zastupiteľstva Jaroslav Kuracina predsedu ĽS Naše Slovensko a banskobystrického župana Mariana Kotlebu s tým, že budúci štvrtok sa na jednej zo základných škôl v Banskej Bystrici, ktorej zriaďovateľom je mesto Banská Bystrica, majú chlapci prezliekať za dievčatá a dievčatá za chlapcov. Má sa tak udiať v rámci akcie „Mesiac LGBTI pod Urpínom“, o ktorej informoval portál Bystrica24. Pán Kuracina žiadal, aby sme mu pomohli niečo spraviť, lebo on svoje dve deti do takejto úchylnej akcie nezapojí. Predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba okamžite reagoval. Za riaditeľkou základnej školy Slobodného slovenského vysielača vyslal trojčlennú skupinu na čele s poslancom Národnej rady Slovenskej republiky Jánom Morom. K tejto skupine sa pripojil aj samotný Jaroslav Kuracina ako zhrozený rodič, ale aj ako poslanec mesta Banská Bystrica.

Riaditeľka základnej školy v rozhovore s oboma poslancami celú situáciu zľahčovala so slovami: „vraj ona netuší, že niektorým rodičom by to ešte v súčasnosti mohlo vadiť“. Podľa nej by úplne stačilo, keby si chlapci dali len sponku do vlasov. Nakoniec však riaditeľka súhlasila s tým, že zjedná nápravu. My jej však neveríme. Táto škola je známa extrémne liberálnym prístupom k výchove. V minulosti na nej dokonca boli problémy s drogami. Situáciu na škole budeme počas celého budúceho týždňa pozorne sledovať. Nedovolíme, aby homosexuálna agenda ohlupovala naše deti už na základnej škole. K prípadu pripravujeme video.

zdroj: naseslovensko.net