Rado Mojžiš: Dámy a páni. Pozor čo píšete na sociálne siete, aby ste náhodou nedopadli ako ja. Jeden komentár z Vás urobí kriminálnika, ktorého vyšetrujú ako keby ste niekoho zabili. Bohužiaľ, nejedná sa o žiaden hoax, ale realitu 21.storočia !!!

Zo správ od Rada Mojžiša:

Zdravím. Posielam Vám zápisnicu z vypočúvania policajným vyšetrovateľom. Oficiálne by u mňa nemala ani existovať, no nakoľko zapisovateľka urobila chybu pri ukladaní a uložila ju do môjho počítača, takže si môžte prečítať a informovať verejnosť, že naša polícia platená z daní občanov sa zaoberá sledovaním sociálnych sietí. Odstránil som z nej len osobné údaje a to ulicu, číslo OP a telefón, inak je všetko tak ako bola spísaná. Neviem o čo im ide, predo mnou boli ešte výpovede troch ľudí, mená bohužiaľ neviem, mal ich vyšetrovateľ na USB kľúči.

…pôvodne chcel ísť vyšetrovateľ so mnou na ORPZ do Lovinobane, tak mu hovorím nech chvíľu počká, že zoberiem si doklady a prezlečiem sa. Na to povedal, že teda spíše sa u mňa doma. Spísali sme ju doma v altánku a išiel ju vytlačiť následne na obecný úrad. Nakoľko mne doma v tlačiarni došla čierna farba

ďalej dodáva:…celé mi to príde dosť podivné, že sa vyšetrujú komentáre na sociálnych sieťach. Človek teraz aby začal mať obavy o svoje súkromie.

zdroj: facebook.com